Palivový filtr

Vše okolo motoru, převodovky,sání, výfuku,atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Re: Palivový filtr

Příspěvek od Snoopy »

No ja si to pravě myslel předtim jsem taky kupoval celej cca 2tis.A ted jsem narazil na tohle že prodávaj vložku tak jsem myslel jestli neni nějaká změna...Ještě by mě zajímalo jestli nemá někdo stejnej problém v zimě? =)
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Re: Palivový filtr

Příspěvek od Jirka »

Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Re: Palivový filtr

Příspěvek od Snoopy »

Jo ja vim, jen nevim, jestli mam koupit zas UFI a nebo zkusit ten MANN.Třeba v zimě by to bylo lepší.Tobě se nestalo nikdy že by si zamrz?
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Re: Palivový filtr

Příspěvek od Jirka »

Mě teda ještě nezamrzl.
Zkus letos naftu u Eurooilu ta je 100% bez řepky , tam by to se zamrzáním mělo být lepší.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Re: Palivový filtr

Příspěvek od Snoopy »

Tak Verva ma obsah řepky uplně minimální...Bohužel Eurooil tady v Krkonoších moc není... Mám dobrý zkušenosti s tim OMW. Dováží se to z Rakouska a pruběh výroby je úplně jinej, nemá žadnou řepku a je uplně číra ta nafta...Tak asi zůstanu u toho jen ta cena celkem pecka.Ale jinak dík jen vim že Benzina v zimě NE jen samá reklama kolik vydrží jejich nafta mínus a pak nic.Když to testujou na filtrech který se do aut už dávno nedávaj, tak to je pak celekem težký.
Egoone
kolemjdoucí
Příspěvky: 18
Registrován: ned úno 27, 2011 13:13
Bydliště: Nitra

Re: Palivový filtr

Příspěvek od Egoone »

Caute, menil som palivovy filter a po vymene vsetko fajn... isiel som sa previezt a jedna z tych troch hadiciek na vrchu palivoveho filtra bola asi zle zacvaknuta a uvolnila sa, dal som ju spet vsetko ide ale svieti mi stale zlta kotrolka check engine... v com moze byt problem? Dakujem

@add1: tak kontrolka uz zhasla, len neviem ci to je tym, ze som ho tak 5-6x nastartoval alebo tym, ze vychladol uz... myslim, ze to bolo asi tym, ze nasal vzduch ked sa uvolnila ta hadicka a preto to svietilo ale mechanik som neni... ak s tym niekto ma skusenosti tak poprosim o radu... dik
GP 1.3 MultiJet 75PS Dynamic 5dv. Blu Suggestivo
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Palivový filtr

Příspěvek od 1nekros1 »

Chyba check engine zmizne sama po par km. Startovat to mozes aj 100x proste musi neco odjazdit bez danej chyby
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Odpovědět