banyho granďáci

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

carlos_ray píše:Podle těch parametrů na aukru by ty parametry byly dobrý. Z takovýhle diod jsem si dělal baterku a svítí jako svině. Tak nevím v čem mů?e být chyba. Mě jen napadá, ?e ti poslal jiný ne? na který je ta tabulka.

Jinak 10mm LED bys tam dostal. Zdá se mi ?es tam nechal tu čočku. Ta je tam kvůli rozostření, ty led mají malé vyzařovací úhly tak?e jsou ?patně vidět. Pokud ji vyndá? tak se tam vejde.
to je taky mozny rikaj mi to taky kluci ale merak na svitivost nikdo nema takze to nezmerim ...jinak je tam dirka prumeru 6mm takze bych to musel nejak vyvrtat jedine coz by nebyl asi problem zase by tam dobre sedely holky svitici ale jeste skusim to zapojit na neco jinyho vyprdnu se na nejaky krabycky co sou ve svetlech a skusim je zapojit uplne nejak jinak samostatne treba na klicek a na 12V kdys zapnu klic aby se hned rozsvitily...kdys sme to promerovaly tak kdys zapnu svetla de tam 31Voltu nechapu proc ale ty krabky to asi pomoci odporu takhle menej takze mozna kdys to dam na 12V pomoci jednoho odporu bude to lepsi za skousku nic nedam zejo precejen odpory stojej mnohem min : )
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
carlos_ray
Návštěvník
Příspěvky: 102
Registrován: čtv črc 23, 2009 7:49
Bydliště: Velvary

Příspěvek od carlos_ray »

Tak já bych to asi nepředělával. Jeliko? těch LED má? 60 tak bych zkusil zapojit jednu ledku přes odpor cca 630-690ohm. Podle toho co má?. A zkusil to pomocí "jukací" metody. Koukne? a porovná? jak to svítí. Předělal bych to jen pokud bys to chtěl přímo na spínací skřínku. Tedy po otočení klíčku rozsvi?.
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

carlos_ray píše:Tak já bych to asi nepředělával. Jeliko? těch LED má? 60 tak bych zkusil zapojit jednu ledku přes odpor cca 630-690ohm. Podle toho co má?. A zkusil to pomocí "jukací" metody. Koukne? a porovná? jak to svítí. Předělal bych to jen pokud bys to chtěl přímo na spínací skřínku. Tedy po otočení klíčku rozsvi?.
no to sem myslel no zapnes klicek a sviti vypnes zhasne jinak to skusim rikas kolem 650 skusim to no jeste naposled pak to hazim ze skaly : )
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

cestou domu z Rozko?e,předjely jsme trábo?e a hle
Obrázek

Krasnej pobyt ,dobrej pokec , nalada a jen doufam ze priste poznam i vice granderu kteri se konecne odhodlaj a prijedou na nejakej dalsi srazek...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

...máme stejný nájezd km 8)
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

.bany píše:Obrázek
bany jakto ?e ti na té fotce není vidět ručička rychloměru :?: :D
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Obrázek
bany jakto ?e ti na té fotce není vidět ručička rychloměru :?: :D
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

pac nejsem zavodnik jako ty Dusane :D a v obci se jezdi 50 ne 140-vejs :lol:

PepaB tak hlavne at nam to vydrzi min jednou tolik bez problemu...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

:clap
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... :clap
Obrázek
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

tak oprava č.3 a konecna
uz to sviti pekne doufam ze i venku to bude davat dobre... - pokud ne kaslu us nato...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

10mm diody to jistej maj svitivost mezi 6000-8000 ale oproti 5mm a 20,000 svitivosti svitej jednou tolik... ze by dobry :P
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Vypadá to u? na denní svícení slu?ně
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

dik... to doufam pac uz sem stoho trosku zoufalej vecer to snad namontim na auto a pak soupnu foto jak to bude zarit na aute :wink:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

.bany píše:dik... to doufam pac uz sem stoho trosku zoufalej vecer to snad namontim na auto a pak soupnu foto jak to bude zarit na aute :wink:
Foto to chce hlavne ve dne jak to sviti kdyz je slunko.
Obrázek
TomasK
Návštěvník
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 11, 2010 18:19

pekne

Příspěvek od TomasK »

Tak teda zavidim kazdemu kto sa do takychto uprav pusta. Vyzera to super kebyze nato mam gule skusim to aj ja :) ale ja ani baterku sam nevimenim asi :) teda este som to neskusal.
Grande Punto 5D 1.4 8v Active
Odpovědět