Voda v piatych dverách

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Petr
Návštěvník
Příspěvky: 96
Registrován: čtv dub 26, 2007 15:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Petr »

je to vytmelene dokolo celych dveri dookola asi tak 0.5 cm od okraja tam kde je prelozenie spoja devrí. Uz som to mal nafotene no fotky boli na prd. Nafotim to potom este raz a to sem dam . Okolo stieraca to mepomoze tamadial to urcite netecie.
Jakým tmelem ti to dělali? Má? to přes tmel stříknuté barvou?
GP 1.2 Dynamic 2007 (?edá Revival, 5 dv.)
tirosk
Návštěvník
Příspěvky: 66
Registrován: sob říj 25, 2008 12:25
Bydliště: Pre?ov, SR

Příspěvek od tirosk »

Petr píše:
je to vytmelene dokolo celych dveri dookola asi tak 0.5 cm od okraja tam kde je prelozenie spoja devrí. Uz som to mal nafotene no fotky boli na prd. Nafotim to potom este raz a to sem dam . Okolo stieraca to mepomoze tamadial to urcite netecie.
Jakým tmelem ti to dělali? Má? to přes tmel stříknuté barvou?
Nejaky cierny tmel. Zo striekanim si starost nerobili :roll: na cieronom aute to ani nie je vidiet. Aj keby pouzili priesvitny tak by to bolo OK.
Grande Punto 1.3 MultiJet 16v 75k Dynamic, čierna met. , 5dv., rok vyroby 2007
wenca
Štamgast
Příspěvky: 345
Registrován: sob pro 29, 2007 12:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od wenca »

Jsem zvědavý na ty fotky s tím tmelem .
Ani to 3-tí brzdové světlo nepřipadá v úvahu - je tam těsnění .
Grande Punto 5D 1,2 Dynamic - New Orleans blue
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

wenca píše:Jsem zvědavý na ty fotky s tím tmelem .
Ani to 3-tí brzdové světlo nepřipadá v úvahu - je tam těsnění .
:wink: Těsnění maj tu nepříjemnou vlastnost, ?e občas netěsní... :D

Je třeba rozli?ovat vodu v pátých/třetích dveřích a vodu na zadním platu nebo v kufru. :!:
1. Voda ve dveřích je zále?itostí netěsnosti mezi plechy dveří nebo kolem průchodky zadního stěrače - není extra problém, nateče, vyteče.

2. Voda v zavazadlovém prostoru nebo na zadním platě je jednoznačně věcí netěsného 3. brzdového světla nebo ?patně vlepeného skla, kde chybí kousek lepidla někde po obvodu. Poslední mo?nost je netěsnící obvodové těsnění kufru - asi nepravděpodobné.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
tirosk
Návštěvník
Příspěvky: 66
Registrován: sob říj 25, 2008 12:25
Bydliště: Pre?ov, SR

Příspěvek od tirosk »

Tak tu su tie fotky aj ked dost biedne. :?

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Grande Punto 1.3 MultiJet 16v 75k Dynamic, čierna met. , 5dv., rok vyroby 2007
wenca
Štamgast
Příspěvky: 345
Registrován: sob pro 29, 2007 12:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od wenca »

Dneska jsem umýval auto na vapce a schválně jsem zalepil izolačkou celé 3-tí brzdové světlo .
Po odklopení pátých dveří ani kapka .
Doma vyhrabu nějaké těsnění a sám si to světlo přetěsním .

8)
Grande Punto 5D 1,2 Dynamic - New Orleans blue
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

Dnes som to dal do servisu v Trencine. Vsetko som im vysvetlil, ze ako a co s tymi zatekajucimi dverami, tak teraz drzim palce nech sa im to podari zmaknut :) Nemohol som sa samozrejme nezmienit aj o ostrekovacoch :) vsetko je spisane a teraz uz len cakam...
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

Igor píše:Dnes som to dal do servisu v Trencine. Vsetko som im vysvetlil, ze ako a co s tymi zatekajucimi dverami, tak teraz drzim palce nech sa im to podari zmaknut :) Nemohol som sa samozrejme nezmienit aj o ostrekovacoch :) vsetko je spisane a teraz uz len cakam...
DONE!!! :) Som vysmiaty ako blcha skacem :))) Mali to zmaknute za den, zatial sice moc neprsalo, asi dvakrat, ale co som zakazdym kontroloval, vyzera vsetko OK. A nasli este aj nedobre tesniace lave zadne svetlo a zlle cele tesnenie na vodicovej strane na streche... tak super.. :))) Zda sa, ze uz nemam problem ziadny :) klop-klop (aby som nezahovoril)
Majty
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: úte dub 24, 2007 21:51
Bydliště: Bystřice pod Host.

Příspěvek od Majty »

Ahoj kluci, mám dal?í takový malý problém. Docela mě to rozesmálo. Asi mám AquaPunto :P :P :P Dneska jsem byl v myčce a nechal jsem auto umýt jen fabkou. Odjel jsem v?echno naprosto v pohodě. Zajedu do gará?e, vypnu motor, zamknu auto a teď sly?ím ?e někde sly?ím ?bluňkat vodu. :shock: :shock: Zkusím otevřit auto a kufr. Pun?u rozhoupu a sly?ím ?bluňkání. Někde v autě mám docela hodně vody. Zkusil jsem v?echny dveře ale ve dveřích není ani v pátých. Vychází ten zvuk ze zadní nápravy nebo někde od spodu v zadku. Nevíte někdo, prosím je tam mo?nost kde by se voda mohla během mytí dostat?? V?dycky kdy? s autem pohnu tak ?bluňká :P . Děkuji za rady!!!!

Majty GP
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misha »

Majty píše:Ahoj kluci, mám dal?í takový malý problém. Docela mě to rozesmálo. Asi mám AquaPunto :P :P :P Dneska jsem byl v myčce a nechal jsem auto umýt jen fabkou. Odjel jsem v?echno naprosto v pohodě. Zajedu do gará?e, vypnu motor, zamknu auto a teď sly?ím ?e někde sly?ím ?bluňkat vodu. :shock: :shock: Zkusím otevřit auto a kufr. Pun?u rozhoupu a sly?ím ?bluňkání. Někde v autě mám docela hodně vody. Zkusil jsem v?echny dveře ale ve dveřích není ani v pátých. Vychází ten zvuk ze zadní nápravy nebo někde od spodu v zadku. Nevíte někdo, prosím je tam mo?nost kde by se voda mohla během mytí dostat?? V?dycky kdy? s autem pohnu tak ?bluňká :P . Děkuji za rady!!!!

Majty GP
nechci z tebe delat blazna, ale nezblunka ti palivo v nadrzi? :D
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Majty píše:Ahoj kluci, mám dal?í takový malý problém. Docela mě to rozesmálo. Asi mám AquaPunto :P :P :P Dneska jsem byl v myčce a nechal jsem auto umýt jen fabkou. Odjel jsem v?echno naprosto v pohodě. Zajedu do gará?e, vypnu motor, zamknu auto a teď sly?ím ?e někde sly?ím ?bluňkat vodu. :shock: :shock: Zkusím otevřit auto a kufr. Pun?u rozhoupu a sly?ím ?bluňkání. Někde v autě mám docela hodně vody. Zkusil jsem v?echny dveře ale ve dveřích není ani v pátých. Vychází ten zvuk ze zadní nápravy nebo někde od spodu v zadku. Nevíte někdo, prosím je tam mo?nost kde by se voda mohla během mytí dostat?? V?dycky kdy? s autem pohnu tak ?bluňká :P . Děkuji za rady!!!!

Majty GP
to je benzín v nádr?i :lol: :lol: :lol: v?dycky, jak je ho tam kousek pod plnou, tak to tak dělá.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

..si taky myslím,v ka?dym autě mi to tak dělalo :D :wink:
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
Majty
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: úte dub 24, 2007 21:51
Bydliště: Bystřice pod Host.

Příspěvek od Majty »

To jo???? :shock: :shock: :shock: :shock: Benzín v nádr?i mů?e zbluňkat??? Ano aji jsem tankoval plnou. :P :P
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Majty píše:To jo???? :shock: :shock: :shock: :shock: Benzín v nádr?i mů?e zbluňkat??? Ano aji jsem tankoval plnou. :P :P
samo ?e ?bluňká, sype? ho tam snad v prá?ku??? :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Majty
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: úte dub 24, 2007 21:51
Bydliště: Bystřice pod Host.

Příspěvek od Majty »

Je?tě ?e existuje tohle fůrum a na něm pár schopných mechaniků :P :P , kterí umí dobře poradit. Děkuji . Ale spadl mi kámen ze srdce. :P

Majty GP 1.4 8V
Odpovědět