Voda v piatych dverách

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
dmbiker
kolemjdoucí
Příspěvky: 38
Registrován: stř bře 18, 2009 8:35
Bydliště: Martin

Vodaaa

Příspěvek od dmbiker »

Ahojte,

voda v mojom pripade v tretich dverach je tiez nieco co neriesim. Ale skusim tiez nejaky tmel.

Ja som vsak spozoroval dalsiu zaujimavost. Zo zaciatku dochadzalo len k vytekaniu vody z dveri pri ich otvoreni, povedal by som, z obvyklych miest, odkial nam to vacsine tecie.
Avsak, nedavno som zistil, ze ked som dvere otvoril, tak som pocul ako sa voda v dverach preliala a zacala vytekat z uplne neobvykleho miesta. Keby som tu vedel supnut fotku, urobim to. Pokusim sa to opisat (to bude sranda...). Ked uplne otvorite dvere batozinoveho priestoru, tak voda zacala vytekat z najnizsieho miesta plne otvorenych dveri. Logicke. Avsak, to miesto sa na prvy pohlad zda ako 100 % vodotesne. Je to vlastne hrana dveri, ktora sa tiahne rovnobezne s liniou strechy. Je tam v podstate ukonceny plech z vonkajsej strany, ktory je otoceny cez hranu dveri o 180 stupnov. Vypada ako pribodovany, alebo len zatmeleny.

Ked som videl ako cez miesto ukoncenia toho plechu prerazaju male prudiky vody, skoro som padol na rit.

Pani, nechcem si predstavit co Ta voda vo vnutri dveri robi, ked je vonku -10 celziov...

Ach Fiat...
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

no mě teče i do bočních dveří-ře?il jsem to před rokem i tady,co tam ta voda dělá ani nechci vědět,plánuji ?e se tam mrknu před koncem záruky. :wink:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
vlaTTko
kolemjdoucí
Příspěvky: 31
Registrován: pon zář 22, 2008 22:34

Příspěvek od vlaTTko »

J.B. píše:no mě teče i do bočních dveří-ře?il jsem to před rokem i tady,co tam ta voda dělá ani nechci vědět,plánuji ?e se tam mrknu před koncem záruky. :wink:
Voda v 5 dverach je znama chyba GP, mne to v ramci zaruky poriesili v servise

1. prelepenie komplet zadneho skla
2. zatmelenie zvarov hornej casti dveri

problemi s vodou od vtedy uz nemam

konkretne mi to robilo toto pred opravou:
http://www.youtube.com/watch?v=cf0EP6ocC9Q
__________________________
GP 1.2 Dynamic, 5d, Crossover
Petr
Návštěvník
Příspěvky: 96
Registrován: čtv dub 26, 2007 15:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Petr »

Mně to dělá přesně to samé, asi to budu muset také ře?it, v půlce května mi končí záruka. U? jsem měl několik závad, nedá se říci fatálních, ale přesto mně to nějak začíná dosti srát, kupoval jsem si nové auto, abych takovéhle zhovadilosti nemusel ře?it, kdyby alespoň ve Fiat servisech nebyli takoví "odborníci".
GP 1.2 Dynamic 2007 (?edá Revival, 5 dv.)
tirosk
Návštěvník
Příspěvky: 66
Registrován: sob říj 25, 2008 12:25
Bydliště: Pre?ov, SR

Příspěvek od tirosk »

vlaTTko píše:
J.B. píše:no mě teče i do bočních dveří-ře?il jsem to před rokem i tady,co tam ta voda dělá ani nechci vědět,plánuji ?e se tam mrknu před koncem záruky. :wink:
Voda v 5 dverach je znama chyba GP, mne to v ramci zaruky poriesili v servise

1. prelepenie komplet zadneho skla
2. zatmelenie zvarov hornej casti dveri

problemi s vodou od vtedy uz nemam

konkretne mi to robilo toto pred opravou:
http://www.youtube.com/watch?v=cf0EP6ocC9Q

a v ktorom servise ti to opravili aby som vedel kde mam ten moj odkazat
Grande Punto 1.3 MultiJet 16v 75k Dynamic, čierna met. , 5dv., rok vyroby 2007
vlaTTko
kolemjdoucí
Příspěvky: 31
Registrován: pon zář 22, 2008 22:34

Příspěvek od vlaTTko »

tirosk píše:
vlaTTko píše:
J.B. píše:no mě teče i do bočních dveří-ře?il jsem to před rokem i tady,co tam ta voda dělá ani nechci vědět,plánuji ?e se tam mrknu před koncem záruky. :wink:
Voda v 5 dverach je znama chyba GP, mne to v ramci zaruky poriesili v servise

1. prelepenie komplet zadneho skla
2. zatmelenie zvarov hornej casti dveri

problemi s vodou od vtedy uz nemam

konkretne mi to robilo toto pred opravou:
http://www.youtube.com/watch?v=cf0EP6ocC9Q

a v ktorom servise ti to opravili aby som vedel kde mam ten moj odkazat
http://fiat.auto-palazzo.sk/
__________________________
GP 1.2 Dynamic, 5d, Crossover
tirosk
Návštěvník
Příspěvky: 66
Registrován: sob říj 25, 2008 12:25
Bydliště: Pre?ov, SR

Příspěvek od tirosk »

vlaTTko píše:
tirosk píše:
vlaTTko píše: Voda v 5 dverach je znama chyba GP, mne to v ramci zaruky poriesili v servise

1. prelepenie komplet zadneho skla
2. zatmelenie zvarov hornej casti dveri

problemi s vodou od vtedy uz nemam

konkretne mi to robilo toto pred opravou:
http://www.youtube.com/watch?v=cf0EP6ocC9Q



a v ktorom servise ti to opravili aby som vedel kde mam ten moj odkazat
http://fiat.auto-palazzo.sk/
:lol: dik som z PO takze asi pojdem rovno tam, aby ma doma neodbili
Grande Punto 1.3 MultiJet 16v 75k Dynamic, čierna met. , 5dv., rok vyroby 2007
Pandora
Návštěvník
Příspěvky: 123
Registrován: úte črc 15, 2008 20:32

Příspěvek od Pandora »

Lze předpokládat, ?e letos vyrobené GP u? takové nemoci mít nebude? Taky by mě ?tvalo u nového auta ře?it takovéto věci, stačí, ?e po 4 letech výroby stále nejsou schopni dát výkonné ostřikovače.
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... já bych na to nesázel,ale jsou to detaily,tak se toho neboj :D
Obrázek
vlaTTko
kolemjdoucí
Příspěvky: 31
Registrován: pon zář 22, 2008 22:34

Příspěvek od vlaTTko »

Pandora píše:Lze předpokládat, ?e letos vyrobené GP u? takové nemoci mít nebude? Taky by mě ?tvalo u nového auta ře?it takovéto věci, stačí, ?e po 4 letech výroby stále nejsou schopni dát výkonné ostřikovače.
Maju to aj najovsie GPecka, ked opravovali moje tak mi mechanik ukazoval na uplne novom ze to robi to iste, akurat prsalo :P

asi je tak nastaveny robot na linke ktory to zvara.
__________________________
GP 1.2 Dynamic, 5d, Crossover
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... problém je,?e robota nastavují lidé a ty to mají evidentně v pa?i :?
Obrázek
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

chlapci akoze robot s tym ma co? ja s robotmi som denne v kontakte takze to viem ze s mala poruch je porucha s robotom. a on ten bod urcite da tam de bol naprogramovany.!!! vecsinou je problem ked lis da dieru inde a uz stoji cely plech nakrivo a vtedy da vedla bod. samozrejme tam moze byt xy dalsich veci. a mne napriklad na mojom do vnutra voda netiekla !
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... třeba to není závada,ale úmysl,třeba je to integrovaný koncentrátor vody umístěný do pátých dveří,původně určený pro africký trh,někam do pou?tě,kde je vody nedostatek,takový velbloudí hrb ve fia?áckém provedení víte. :wink:
Obrázek
dmbiker
kolemjdoucí
Příspěvky: 38
Registrován: stř bře 18, 2009 8:35
Bydliště: Martin

Příspěvek od dmbiker »

dony píše:... třeba to není závada,ale úmysl,třeba je to integrovaný koncentrátor vody umístěný do pátých dveří,původně určený pro africký trh,někam do pou?tě,kde je vody nedostatek,takový velbloudí hrb ve fia?áckém provedení víte. :wink:
Jaaj, krasa, som sa pobavil na Tvojom prispevku :-) Dobre na rano.... Hlavne po tom, co ma na krizovatke vystrasil na smrt sedivy dedko na cervenej favoritke, ktory sa znenazdajky, bez smerovky (typicke pre velke mesta) zacal preradovat z priebezneho do odbocovacieho pruhu, akurat ked som isiel vedla neho...
tirosk
Návštěvník
Příspěvky: 66
Registrován: sob říj 25, 2008 12:25
Bydliště: Pre?ov, SR

Příspěvek od tirosk »

Tak som sa na to dnes pytal v Ko?ickom servise, vraj mi to budu vediet poriesit v ramci zaruky. Budu musiet vyrezat zadne okno zatmelit tie zvary kapoty a znova ho vplepit. Hrôza pomysliet, ale asi si to dam urobit a bude pokoj.
Grande Punto 1.3 MultiJet 16v 75k Dynamic, čierna met. , 5dv., rok vyroby 2007
Odpovědět