Voda v piatych dverách

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
matus
Štamgast
Příspěvky: 239
Registrován: ned bře 04, 2007 11:22
Bydliště: Ko?ice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matus »

No cool.... a ked som sa pytal ja v Auto VMV (KE) na tu vodu, tak mi povedali, ze pokial natecie a vytecie tak je to OK. A teraz uz mam auto po zaruke....fasa. :evil:
GP Dynamic 1.2 5D Merenque
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

matus píše:No cool.... a ked som sa pytal ja v Auto VMV (KE) na tu vodu, tak mi povedali, ze pokial natecie a vytecie tak je to OK. A teraz uz mam auto po zaruke....fasa. :evil:
Tohle je klasika,proto čtu fórum,abych se podíval na věci,které vás tu trápí a ihned se ?el mrknout na pun?u,jestli se to netýká i mě :cry:
Obrázek
vlaTTko
kolemjdoucí
Příspěvky: 31
Registrován: pon zář 22, 2008 22:34

Příspěvek od vlaTTko »

matus píše:No cool.... a ked som sa pytal ja v Auto VMV (KE) na tu vodu, tak mi povedali, ze pokial natecie a vytecie tak je to OK. A teraz uz mam auto po zaruke....fasa. :evil:
Palazzo je lepsi servis na FIATY [v KE] aj ked ma svoje nedostatky.

Pokial si v zaruje musis ist cez servis, potom doporucujem vsetko riesit individualne u sukromikov ktori sa vyznaju resp. jednoduxhsie veci si robit sam.
__________________________
GP 1.2 Dynamic, 5d, Crossover
matus
Štamgast
Příspěvky: 239
Registrován: ned bře 04, 2007 11:22
Bydliště: Ko?ice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matus »

Ked som bol kupovat auto tak v Auto Palazzo som to vzdal koli pristupu predajcov a celeho personalu. Kupil som ho vo VMV, tym padom ho tam aj servisujem. Zatial som tam nemal ziaden problem, az na to zatekanie. To si ale myslim, ze bola ciastocne aj moja chyba lebo som mal trosku viac tlacit nech to riesia. Skusim to este zahrat na konstrukcnu vadu, ci sa to neda opravit na naklady vyrobcu kedze auto uz je po zaruke. Ale to uz je off k tejto teme.
GP Dynamic 1.2 5D Merenque
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

matus píše:Ked som bol kupovat auto tak v Auto Palazzo som to vzdal koli pristupu predajcov a celeho personalu. Kupil som ho vo VMV, tym padom ho tam aj servisujem. Zatial som tam nemal ziaden problem, az na to zatekanie. To si ale myslim, ze bola ciastocne aj moja chyba lebo som mal trosku viac tlacit nech to riesia. Skusim to este zahrat na konstrukcnu vadu, ci sa to neda opravit na naklady vyrobcu kedze auto uz je po zaruke. Ale to uz je off k tejto teme.
... přesto dej vědět,jak si dopadl :idea:
Obrázek
tirosk
Návštěvník
Příspěvky: 66
Registrován: sob říj 25, 2008 12:25
Bydliště: Pre?ov, SR

Příspěvek od tirosk »

Taktze vsetkym čo to zateká a maju to v zaruke :lol:

Dnes som sa vratil z Fiatu v Auto Palazzo Ko?ice , kde som to dal v ramci zaruky odstranit. Nerobili s tym ziadne drahoty. Odmontovali mi piate dvere a vytmelili v?etky spoje dookola dveri. Ziadne vyrezavanie okna ani nic podobne. V podstate jednoducha oprava. Cestou ma zastihla poriadna burka a ked som doma otvoril kufor nevytiekla ani kvapka.

Vrelo odporucam.
Grande Punto 1.3 MultiJet 16v 75k Dynamic, čierna met. , 5dv., rok vyroby 2007
matus
Štamgast
Příspěvky: 239
Registrován: ned bře 04, 2007 11:22
Bydliště: Ko?ice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matus »

dony píše:
matus píše:Ked som bol kupovat auto tak v Auto Palazzo som to vzdal koli pristupu predajcov a celeho personalu. Kupil som ho vo VMV, tym padom ho tam aj servisujem. Zatial som tam nemal ziaden problem, az na to zatekanie. To si ale myslim, ze bola ciastocne aj moja chyba lebo som mal trosku viac tlacit nech to riesia. Skusim to este zahrat na konstrukcnu vadu, ci sa to neda opravit na naklady vyrobcu kedze auto uz je po zaruke. Ale to uz je off k tejto teme.
... přesto dej vědět,jak si dopadl :idea:
No tak vraj to nieje konstrukcna chyba. Podla technika pokial to vyteka von, na to su tam tie otvory, tak je to v poriadku. Plechy su proti tomu obojstranne pozinkovane. Taku odpoved som dostal v servise Auto Valas Kosice. Asi s tym uz nic neporiesim kedze som uz po zaruke s mojum GP :evil: .

@all: Co by to asi stalo dat pretesnit??? Predsa nerad by som aby mi to zacalo kvitnut po urcitom case ako Felicie svojo casu.
GP Dynamic 1.2 5D Merenque
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

konstukční vadu nikdy nikdo nepřizná-musela by následovat svolávačka v?ech aut.to by musel rozmáznout někdo jiný ne? obyč. zákazník...?koda ?e nefunguje komunikace s výrobcem -po tolika letech by tato vada u? mohla být odstraněna.... :oops:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Petr
Návštěvník
Příspěvky: 96
Registrován: čtv dub 26, 2007 15:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Petr »

tirosk píše:Taktze vsetkym čo to zateká a maju to v zaruke :lol:

Dnes som sa vratil z Fiatu v Auto Palazzo Ko?ice , kde som to dal v ramci zaruky odstranit. Nerobili s tym ziadne drahoty. Odmontovali mi piate dvere a vytmelili v?etky spoje dookola dveri. Ziadne vyrezavanie okna ani nic podobne. V podstate jednoducha oprava. Cestou ma zastihla poriadna burka a ked som doma otvoril kufor nevytiekla ani kvapka.

Vrelo odporucam.
V pondělí jedu na poslední garančku, 10. května mi končí záruka, mám stejný problém s vodou v 5. dveřích. Dnes jsem zkouknul lemy dveří, a opravdu tam mám témeř ve v?ech místech, kde lemy tvoří kouty, mezery. Kontroloval jsem důkladně vlepení okna a to je v pořádku. Uvidím, jak se domluvím v servisu, byl bych rád, kdyby mi to zatmelili a potom přes tmel stříkli. Jak to dělali tobě, jenom tmelení, nebo i stříkání?

Konkrétně mi to nyní při a po dě?ti dělá přesně toto (odkaz ji? zmiňoval vlaTTko)
http://www.youtube.com/watch?v=cf0EP6ocC9Q
GP 1.2 Dynamic 2007 (?edá Revival, 5 dv.)
wenca
Štamgast
Příspěvky: 345
Registrován: sob pro 29, 2007 12:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od wenca »

to video je drsné . Tolik vody jsem tam nikdy neměl .
Mám zalepenou pry?ovou průchodku okolo hřídele stěrače a stejně tam mám někde vodu .
Asi fakt to 3-tí brzdové světlo !!
Grande Punto 5D 1,2 Dynamic - New Orleans blue
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Vy co jste to opravovali doma tím silikonem. Kde jste to omatlali? Pod tím gumovým těsněním co je okolo zadního stěrače?
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Petr
Návštěvník
Příspěvky: 96
Registrován: čtv dub 26, 2007 15:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Petr »

Pokusím se to časem nafotit, ale mně teče do dveří obvodovým lemem, kdy? otevře? dveře, tak tam, kde je vněj?í plech přehnutý přes vnitřní a lem je zalomený mám mezi plechy mezery. Kdy? pr?í, tak voda stéká po lemu právě do těchto mezer.
Naposledy upravil(a) Petr dne pon dub 27, 2009 1:16, celkem upraveno 1 x.
GP 1.2 Dynamic 2007 (?edá Revival, 5 dv.)
tirosk
Návštěvník
Příspěvky: 66
Registrován: sob říj 25, 2008 12:25
Bydliště: Pre?ov, SR

Příspěvek od tirosk »

Tommy píše:Vy co jste to opravovali doma tím silikonem. Kde jste to omatlali? Pod tím gumovým těsněním co je okolo zadního stěrače?
je to vytmelene dokolo celych dveri dookola asi tak 0.5 cm od okraja tam kde je prelozenie spoja devrí. Uz som to mal nafotene no fotky boli na prd. Nafotim to potom este raz a to sem dam . Okolo stieraca to mepomoze tamadial to urcite netecie.
Grande Punto 1.3 MultiJet 16v 75k Dynamic, čierna met. , 5dv., rok vyroby 2007
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

ja som si nikdy nevsimol, ze by mi tieklo, vsetky gepecka maju tento problem?
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
tirosk
Návštěvník
Příspěvky: 66
Registrován: sob říj 25, 2008 12:25
Bydliště: Pre?ov, SR

Příspěvek od tirosk »

kubenko píše:ja som si nikdy nevsimol, ze by mi tieklo, vsetky gepecka maju tento problem?
pokial viem drviva väcsina
Grande Punto 1.3 MultiJet 16v 75k Dynamic, čierna met. , 5dv., rok vyroby 2007
Odpovědět