Voda v piatych dverách

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Petr
Návštěvník
Příspěvky: 96
Registrován: čtv dub 26, 2007 15:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Petr »

Mně voda tekla taky v?dy jen na pravé straně. Byl jsem na autosalonu v Praze - Letňanech (asi loni nebo předloni), koukal jsem, jak vypadají dveře u Brava, byly udělané uplně stejně na ***** jako na na?ich Puntech. Ve falcovaných koutech nezatmelené díry do nitra dveří. Tak nevím, jestli tam Bravařům také neteče, kdo má Bravo pochlubte se.
GP 1.2 Dynamic 2007 (?edá Revival, 5 dv.)
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

Timo píše:Zaujimave je ze voda nevytecie cez otvory na to urcene na spodku dveri.
hej,tiez som sa tomu divil :lol: len cez tie bocne to vyteka..ja som uz lepil snad vsetko,co sa da,lemy kolo dveri,okolo znaku fiat,okolo osky stieraca a aj okolo tretieho brzdoveho svetla a stale mi nieco vytecie cez tie dorazy..uz kaslem na to.. :wink:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Petr píše:Mně voda tekla taky v?dy jen na pravé straně. Byl jsem na autosalonu v Praze - Letňanech (asi loni nebo předloni), koukal jsem, jak vypadají dveře u Brava, byly udělané uplně stejně na ***** jako na na?ich Puntech. Ve falcovaných koutech nezatmelené díry do nitra dveří. Tak nevím, jestli tam Bravařům také neteče, kdo má Bravo pochlubte se.
Mám v Bravu jeden plný ?puntík vlevo na spodní straně kufrových dveří, druhý, průchozí, na pravé straně, ze kterého (asi) voda vytéká ven, ale osobně s vodou v pátých dveřích problém nepoci?uju. ?ádné ?plouchání jsem zatím nesly?el. Nevím, jak Pepa B., co?
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

Nedívali jste se někdo na COOL na FIFTH GEAR, testoval tam GP ABARTH. docela si ho vychvaloval, ale zarazilo mě jak pomlouval Italy proto?e mu zatíkalo kolem těsnění dveří u řidiče ( u nás spolujezdec ).Stalo se to někomu??? Mě teda ne.
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeník1 »

milhaus píše:Nedívali jste se někdo na COOL na FIFTH GEAR, testoval tam GP ABARTH. docela si ho vychvaloval, ale zarazilo mě jak pomlouval Italy proto?e mu zatíkalo kolem těsnění dveří u řidiče ( u nás spolujezdec ).Stalo se to někomu??? Mě teda ne.
Mám tam zatím sucho :D
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KoreckyD »

Díky Bohu za toto fórum ! :D A? teď jsem si v?iml, ?e mi tam zatéká taky, po umytí auta, jsem otevřel 5. dveře a co nevidim :D Pár kapiček vody, tak jsem vy?rouboval tu gumu v pravém spodním rohu a z kapiček se stal slabý proud vody :D. Říkáte tedy silikonem obtáhnou těsnění stěrače ?
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeník1 »

KoreckyD píše:Díky Bohu za toto fórum ! :D A? teď jsem si v?iml, ?e mi tam zatéká taky, po umytí auta, jsem otevřel 5. dveře a co nevidim :D Pár kapiček vody, tak jsem vy?rouboval tu gumu v pravém spodním rohu a z kapiček se stal slabý proud vody :D. Říkáte tedy silikonem obtáhnou těsnění stěrače ?
Ka?dá dutina musí být odvětraná, ta voda nevadí, vyschne. Myslím, ?e tady ře?íte problém, který vůbec není.

Přesto se tam zítra ráno podívám, GP mám vyrobené na konci roku 2011.
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KoreckyD »

jeník1 píše:
KoreckyD píše:Díky Bohu za toto fórum ! :D A? teď jsem si v?iml, ?e mi tam zatéká taky, po umytí auta, jsem otevřel 5. dveře a co nevidim :D Pár kapiček vody, tak jsem vy?rouboval tu gumu v pravém spodním rohu a z kapiček se stal slabý proud vody :D. Říkáte tedy silikonem obtáhnou těsnění stěrače ?
Ka?dá dutina musí být odvětraná, ta voda nevadí, vyschne. Myslím, ?e tady ře?íte problém, který vůbec není.

Přesto se tam zítra ráno podívám, GP mám vyrobené na konci roku 2011.
Jediný důvod proč to ře?ím, je ten, ?e nechci, aby mi tam ta voda zůstala a třeba mi začly hnít dvířka :)
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeník1 »

KoreckyD píše:
jeník1 píše:
KoreckyD píše:Díky Bohu za toto fórum ! :D A? teď jsem si v?iml, ?e mi tam zatéká taky, po umytí auta, jsem otevřel 5. dveře a co nevidim :D Pár kapiček vody, tak jsem vy?rouboval tu gumu v pravém spodním rohu a z kapiček se stal slabý proud vody :D. Říkáte tedy silikonem obtáhnou těsnění stěrače ?
Ka?dá dutina musí být odvětraná, ta voda nevadí, vyschne. Myslím, ?e tady ře?íte problém, který vůbec není.

Přesto se tam zítra ráno podívám, GP mám vyrobené na konci roku 2011.
Jediný důvod proč to ře?ím, je ten, ?e nechci, aby mi tam ta voda zůstala a třeba mi začly hnít dvířka :)
Jaký má? rok výroby tvého GP?
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KoreckyD »

jeník1 píše:
KoreckyD píše:
jeník1 píše: Ka?dá dutina musí být odvětraná, ta voda nevadí, vyschne. Myslím, ?e tady ře?íte problém, který vůbec není.

Přesto se tam zítra ráno podívám, GP mám vyrobené na konci roku 2011.
Jediný důvod proč to ře?ím, je ten, ?e nechci, aby mi tam ta voda zůstala a třeba mi začly hnít dvířka :)
Jaký má? rok výroby tvého GP?

2005
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KoreckyD »

jeník1 píše:
KoreckyD píše:
jeník1 píše: Ka?dá dutina musí být odvětraná, ta voda nevadí, vyschne. Myslím, ?e tady ře?íte problém, který vůbec není.

Přesto se tam zítra ráno podívám, GP mám vyrobené na konci roku 2011.
Jediný důvod proč to ře?ím, je ten, ?e nechci, aby mi tam ta voda zůstala a třeba mi začly hnít dvířka :)
Jaký má? rok výroby tvého GP?

2005
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeník1 »

2005[/quote]

Tak to má? úplně první exempláře. Ale i jiná auta s tím mají problémy. Třeba Honda Civic, která je mnohem dra??í ne? GP. Viz forum na:
http://8g.hondaclub.cz/forum/voda-ve-dverich?page=1
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KoreckyD »

jeník1 píše:2005
Tak to má? úplně první exempláře. Ale i jiná auta s tím mají problémy. Třeba Honda Civic, která je mnohem dra??í ne? GP. Viz forum na:
http://8g.hondaclub.cz/forum/voda-ve-dverich?page=1[/quote]

jojo, na Kladně bylo jedno z prvních...moc jich tu nejezdilo, ale tak čas od času to vyleju a snad to bude v pohodě =D
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Asi normální to není :cry: grande je můj pátý fiat ale teče mi do posledních dvou.Jak pí?e JardaK tak to neře?ím prostě vodu po umytí vyleju :D GP je RV 11měsíc 2008 :roll: Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KoreckyD »

Zdenda píše:Asi normální to není :cry: grande je můj pátý fiat ale teče mi do posledních dvou.Jak pí?e JardaK tak to neře?ím prostě vodu po umytí vyleju :D GP je RV 11měsíc 2008 :roll: Zdenda
No normální to není, ale to vylejvání vody je asi jediný co s tím mů?eme dělat =D Jedině zkusím ten silikon
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
Odpovědět