Dušanovo gipi a Š Rapid

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

Objednal jsem si a před týdnem si ve Fiatu zakoupil opravnou "tu?ku" (spí? ?těteček) za 286,- Kč (cena jako v?dy lidová ).

Pro ty, kteří by nevěděli, jaké číslo má jejich barva, její číslo je uvedené na ?títku zevnitř na přední kapotě.

P.S. Zajímavá historka z natáčení: prodejce mi řekl, ?e to číslo mé barvy není skladem a ?e je objedná její náhradu, která je uvedena v katalogu (jiné číslo) a nakonec mi při?la barva s tím origo číslem
....u mého prodejce fiat tu samou 8ml..za 249kč-tro?ku sympatičtěj?í ,ale přesto stále "lidovka" 8)
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Dnes jsem se dokopal k výměně letňáků za zimáky - makal jsem jako pako u baráku, ale není to práce zdlouhavá.

Jinak se jedná třetí zimu o Fulda Kristall Gravito

Obrázek
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

:evil: Dnes jsem si vydělal .... při couvání a zatáčení doprava jsem si přes zadní sloupek nev?iml pouliční lampy. To? výsledek

Obrázek

Konzultoval jsem to u? i v lakovně - cca do 1000,- Kč :cry:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

ohoho :lol: sikula nu to sis teda vydelal :P tak ty mas stejne stim lakem furt nejakej problem tak ted ti to zase muzou poladit kluci sikovny...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

no jejda, ?ikula :D nevím, nevím, myslím ?e toto poře?it za cenu do 1000 kč je trochu z ří?e zbo?ných přání a snů..

PS: jestli jsi sebral o ten sloup i ten rantl plastového podběhu, tak k tomu připočti je?tě podběh za 500,-.
Mě toti? něco podobného (ale ve zlomkovém rozsahu) provedlo nějaké nemehlo na parkovi?ti a mimo drápanec na nárazníku ?el do háje i ten plastový podběh - vylomil se ze v?ech tří ?roubů, které ho dr?í v nárazníku.... :evil:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

1000,-Kč se mi taky nezdá zrovna reálné, pokud ti ov?em nechtěli zastříknout jenom flek. To by byla pěkná čuňárna. :X
Já jsem platil (teda poji??ovna) 4000,-Kč za přední blatník!!!, ale to je druhý extrém - Fiat servis to dal nejdra??í lakovně v Tě?íně.

PS: Kdo tvrdí, ?e jemu se to stát nemů?e není u mě ?ofér :pozor
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

kuta33 píše:1000,-Kč se mi taky nezdá zrovna reálné, pokud ti ov?em nechtěli zastříknout jenom flek. :X
Stříknout nechám pouze ten kus, samozřejmě s roztřikem do ztracena. Nechat stříknout celý nárazník nehodlám (na nárazníku jsou ji? 2 vrstvy barvy). Kdybych měl metlu, tak bych o tom ale uva?oval. Kdy? jsem reklamoval lak na levém boku, mám zadní dveře také rozstřikem do ztracena a v pohodě.
kuta33 píše:To by byla pěkná čuňárna.
Podle mě nenastříkání celého dílu čuňárna není. Nejlépe se nám k tomu mů?e vyjádřit Jirka - halóóó Jirko :!:
Jinak konzultoval jsem to v "profi" lakovně (ne v ?ádné gará?i), kterou má nasmlouvanou dealer Fiatu u nás.

P.S. Odřel jsem si auto poprvé po 24 letech je?dění vlastní vinou (jestli bych to ov?em ne?lo svést na tu lampu, neměla tam co dělat :wink: )
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Určitě do rozstřiku , potom přele?tit a nepozná? nic a vyjde to hlavně levněji ne? stříkat celý nárazník.
A hlavně při tom rozstřiku se ti schová i nepatrná odstínová nepřesnost zvlá?tě u metalíz, tohle je dneska bě?ný postup.
Dneska kdy? stříká? třeba přední blatník tak je?tě udělá? rozstřik a? na dveře právě aby se sjednotil odstín laku a nebylo to vidět.
Co se týká ceny tak za těch 1tis. kč je to dobrá cena, v metalíze by to stálo jednou tolik.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Du?an píše:
kuta33 píše:1000,-Kč se mi taky nezdá zrovna reálné, pokud ti ov?em nechtěli zastříknout jenom flek. To by byla pěkná čuňárna. :X
Vidí?? :P
...v klidu počkáme na výsledek... :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

S odborníkem se hádat nebudu, ale mám za to, ?e právě metalíza se dělá barvou do zástřiku + lak celoplo?ně. Bě?nou barvou bude asi po přele?tění přechod vidět, přece jenom jsou to dvě různé vrstvy na sobě.
Samozřejmě dr?ím palce, aby ti to za tu cenu vy?lo. :wink:
Jinak já u? budu mít laku na rozdávání. LP blatník 2 vrstvy, PP blatník 3, přední nárazník 2, páté dveře 2, samozřejmě včetně původního :boze
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

kuta33 píše:S odborníkem se hádat nebudu, ale mám za to, ?e právě metalíza se dělá barvou do zástřiku + lak celoplo?ně. Bě?nou barvou bude asi po přele?tění přechod vidět, přece jenom jsou to dvě různé vrstvy na sobě.
Samozřejmě dr?ím palce, aby ti to za tu cenu vy?lo. :wink:
Jinak já u? budu mít laku na rozdávání. LP blatník 2 vrstvy, PP blatník 3, přední nárazník 2, páté dveře 2, samozřejmě včetně původního :boze
......a? ti to pak moc neztě?kne... aby to ten motor utáhnul.. :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

kuta33 píše:Taky u? mě to napadlo. Čekám jak dopadne diskuse "Zvý?ení výkonu motoru 1,2" :D
to ti reknu presne ...stejne uplne jak zacala nijak :P
jinak jak je mozne ze tu cars mas tak obouchanou? :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

kuta33 píše:Samozřejmě dr?ím palce, aby ti to za tu cenu vy?lo.
Plánuju opravu po Novém roce
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

.bany píše:jinak jak je mozne ze tu cars mas tak obouchanou? :lol:
První akce byli malí kluci s kamenem místo křídy auty na dvorku místo tabule, a druhá akce man?elka za volantem je?tě s mokrým řidičákem. :wink:
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Obrázek zamý?lené úpravy přední masky, tak jako mají ji? někteří, ale s tmavě stříbrnou fólií a zbarvením horní mří?ky do černa - snad někdy na jaře :wink:

Obrázek
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Odpovědět