Chybové hlášení "Excess. radiat. fluid temper ..."

Vše okolo motoru, převodovky,sání, výfuku,atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

Davids píše:
Tommy píše:Je to problém baterie a poklesu jejího napětí! Mě se to stávalo, dobyl jsem baterku a v?e OK!
tak to jdu tet vyzkouset vcera jsem vymontoval baterku dolil nejakou tu vodu, nemel jsem destilovanou tak jsem tam dal perlivou :D s prichuti broskve :D a pres noc jsem to nabijel, tak snad ta hlaska zmizi, ale porad tam asi bude ta porucha vstrikovani tak budu muset preci jenom do servisu :?

Tak jsem pripojil baterku a uz rucicka nevystrelila, ani ta hlaska se neukazala, ale porad tam mam to "check engine" takze se obednam na prohlidku a budu doufat, ze to nebude nic za 30 000 Kc :(
... matoni nebo poděbradka,či snad korunní? :lol:
Obrázek
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

dony píše:
Davids píše:
Tommy píše:Je to problém baterie a poklesu jejího napětí! Mě se to stávalo, dobyl jsem baterku a v?e OK!
tak to jdu tet vyzkouset vcera jsem vymontoval baterku dolil nejakou tu vodu, nemel jsem destilovanou tak jsem tam dal perlivou :D s prichuti broskve :D a pres noc jsem to nabijel, tak snad ta hlaska zmizi, ale porad tam asi bude ta porucha vstrikovani tak budu muset preci jenom do servisu :?

Tak jsem pripojil baterku a uz rucicka nevystrelila, ani ta hlaska se neukazala, ale porad tam mam to "check engine" takze se obednam na prohlidku a budu doufat, ze to nebude nic za 30 000 Kc :(
... matoni nebo poděbradka,či snad korunní? :lol:
Ja rad korunni, ale jestli odejde cerpadlo tak nove stoji 33 000 Kc, tak si ji asi dlouho nedam a budu muset pit "holou" vodu :-)
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

tak jsem po servise pripojili mi to na diagnostiku a vyskocila hned chyba EGR ventil, a voda v palivovem filtru...tu vodu jsme ani neresili to mi nikdy neukazalo technik sledoval data a rekl ventil je zadreny bud vymena cca 4500kc nebo to mam zkusit rozhybat poradil jak, jel jsem domu cestou uz kontrolka vstrikovani nesvitila. Doma jsem odpojil konektor od ventilu 3 torx sroubky odmontoval vytahl "jadro" s takovou vysuvnou tycinkou ktera mela byt zarezla, ale kupodivu chodila jak za mlada, zkusil jsem proto pohybat pruzinou ktera vylezla po vytahnuti jadra sla zteska parkrat prostiknuti Konkorem a hybala se lepe, vsechno jsem smontoval, nastartuju z vyfuku nehorazny dym, ale jet to jede a rekl bych i ze trochu lepe, ale muze to byt mym dojmem, protoze jsem menil i olej, a zda se mi to trosku zivejsi, rikam si skvele prezul jsem kola na letni 18" a pri prvni vyjizdce vymydlenym opravenym autkem jsem vjel do poradne diry a ejhle defekt, no dojel jsem cca 3 km domu, a cekam na zitra na pneuservis jestli to pujde opravit, z jedne prd*ele se vylizu uz jsem hned v druhe :-)
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Davids píše:prezul jsem kola na letni 18" a pri prvni vyjizdce vymydlenym opravenym autkem jsem vjel do poradne diry a ejhle defekt, no dojel jsem cca 3 km domu, a cekam na zitra na pneuservis jestli to pujde opravit, z jedne prd*ele se vylizu uz jsem hned v druhe :-)
No jo no to je hold dan za krasu.
Obrázek
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

davis ty mas podobne stastie ako ja:-D ale aspon uz mas prax s egr ventilom a mohol si hodit aj foto ked si ho uz mal dole !!!!
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

1nekros1 píše:davis ty mas podobne stastie ako ja:-D ale aspon uz mas prax s egr ventilom a mohol si hodit aj foto ked si ho uz mal dole !!!!
mel jsem to v planu ;-) ze s toho udelam recenzi, ale nakonec jsem nechal telefon doma, takze nebyl fotacek...ale vim o tom uz docela dost, takze se staci ozvat rad poradim ;-)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

1nekros1 píše:davis ty mas podobne stastie ako ja:-D ale aspon uz mas prax s egr ventilom a mohol si hodit aj foto ked si ho uz mal dole !!!!
Tady se mrkni na fotečky, dával jsem tu ten link minulý týden :wink:

http://www.fiatforum.com/grande-punto-g ... valve.html
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

tak ja mel vytahlou jenom tu blbost s tim konektorem nemel jsem to cele venku rikal mi, ze bude zasekla ta trubicka ale byla cista v podovnani s tim naobrazku byla nova ;-)
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

pred tydnem...mi po delsi dobe co auto stalo vyskocila kontrolka volantu na displaiy...nevenoval jsem tomu pozornost protoze po otoceni volantu zase zhasla no a dneska mi to delalo pri kazdem startu vzdycky se rozsvitila...a vyskocila hlaska "Have power sterring checked..." kdyz otocim volantem opet zhasne a posilovac se mi zda, ze funguje...ale docela me to znervoznuje :-( nema s tim nekdo zkusenosti? diky.
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misha »

off no pred par dny, jak byla snehova kalamita, jsem jel 10km do prace, same kopce a ESP celou cestu blikalo, v puli cesty se asi jednotka ESP prehrala a najednou ESP disconnected, ASR disconnected, Hill Holder disconnected:) na chvili jsem zastavil, vypl motor, nastartoval a porucha zmizela....
-------------------------------------
EX GPS 1.4 16V mandoska 2007
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

No pokud porad ESP zasahovalo do jizdy tak to mohla RJ vyhodnotit jako chybu a odpojit ho.
Obrázek
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

tj kravina, od čeho by tam jinak to ESP bylo kdyby nesmělo pomáhat :) to se mi jednou stalo na takové hrbolaté cestě ?e v?echno diconected včetně ABS ani odpojení baterky nepomohlo. Zaplo se to zase nazpátek po té samé cestě :D
GP 1,4 16V SPORT
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Já bych tomu klidně i věřil, ?e ŘJ mohla ESP atd. odpojit, jestli to blikalo pořád.

Nedávno jsem si půjčil tátovu Audi, vypnul prokluz (úplně vypnout stejně asi nejde) a začal blbnout na sněhu (Quattro je na sněhu príííma), trochu jsem to přehnal, tak jsem musel prudce brdit a auto jelo smykem někam do pryč a jak se sunulo bokem, tak najednou ASR/ABS nebo ESP failure.
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

ked ti blika kontrolka tak nezasahuje ESP ale ASR protipreklzovy system cize sa ti stale presmykovali kolesa. ked to ovsem velmi dlho zasahuje tak sa dany system odpoji koli tomu ze dany system uz prehriaty. mne sa to uz tiez stalo a aj predne kotuce tak smrdeli ze az isiel som do kopca a na pol ceste bol lad a na druhej nie ked sa mi to vyplo tak som ostal stat a cakal som kym to vyhladne. ked to blika na snehu a rovinke tak to treba vypnut aspon ja to vypinam ked to uz fakt dlho blika a netreba to.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

1nekros1 píše:ked ti blika kontrolka tak nezasahuje ESP ale ASR protipreklzovy system cize sa ti stale presmykovali kolesa. ked to ovsem velmi dlho zasahuje tak sa dany system odpoji koli tomu ze dany system uz prehriaty. mne sa to uz tiez stalo a aj predne kotuce tak smrdeli ze az isiel som do kopca a na pol ceste bol lad a na druhej nie ked sa mi to vyplo tak som ostal stat a cakal som kym to vyhladne. ked to blika na snehu a rovinke tak to treba vypnut aspon ja to vypinam ked to uz fakt dlho blika a netreba to.
to nejni pravda kdys jezdis nekde ve vyjetejch kolejich a s autem to hazi jak o zivot tak blika stabilaze podvozku proklus kol poznas snad ne...jako treba kdys nekde jezdis a blbnes na parkingu taky ti to furt pribrzduje jak magor kdys chces ject driftem...jinak asr vypinam kdys jedu zapinam ho jen kdys jedu nekde na jednotkua a je tam hlubokej snih jinak to je naprd... :lol: pac bych ho jinak hned uvaril uz se mi to parkrast stalo a ted ty kotouce sou uplne v haji... :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Odpovědět