Benzin alebo diesel?

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

tak a? o jezdí chlape :wink:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Dúfam ?e sa nikto neurazí,to by som nerad, ale tento topic benzín alebo dízel je u? vyrie?ený, auto je kúpené, tak by sa toto celé mohlo aj zmaza?, preto?e sa tu u? poriadne newiem orientova?. Ke? niečo hžadám, tak kým to celé prelistujem a nájdem to čo chcem tak to trvá. To len tak naokraj :ehm .
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

julo píše:Dúfam ?e sa nikto neurazí,to by som nerad, ale tento topic benzín alebo dízel je u? vyrie?ený, auto je kúpené, tak by sa toto celé mohlo aj zmaza?, preto?e sa tu u? poriadne newiem orientova?. Ke? niečo hžadám, tak kým to celé prelistujem a nájdem to čo chcem tak to trvá. To len tak naokraj :ehm .
Připojuji se k julovi. :idea:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
tomisoft
kolemjdoucí
Příspěvky: 18
Registrován: čtv led 08, 2009 13:36
Bydliště: ?urany

Příspěvek od tomisoft »

Jasne jasne. debata na tuto temu je ukoncena. Len som sa chcel pochvalit ze uz ho mam doma a nechcel som zakladat novy prispevok :wink:
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

E?te hoď to topic-u "Uka?te ta svoje" foto a jeto celé komplet. Zdiežame tvoje nad?enie s tebou :wink: .
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

inak tomi pripajam sa aj ja ku gratulacii len mi nesel net ...
a uz som ta aj stihol obehnut ale si si to asi nevsimol alebo si to nebol ty lebo som obiehal dake punto tvoja farba s new znackou relativne ciste ale som sa dost ponahlal. :twisted: takze podrobnosti o znacke ti nepoviem...

inak JULO co keby ste dali do hlavnej stranky ke je grande punto , grande punto technicke zaleztosti, fiat obecne, srazy ,,, a co keby ste tam pridali aj sekciu ukaz svoje grande punto urcite by to vsetci tu pritomny ocenili ze kazdy by mal svoj grande kutik ... hmmm??? co vy nato? uz som to videl na inych forach a pekne to tam funguje...
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

1nekros1 píše: a co keby ste tam pridali aj sekciu ukaz svoje grande punto urcite by to vsetci tu pritomny ocenili ze kazdy by mal svoj grande kutik ... hmmm??? co vy nato? uz som to videl na inych forach a pekne to tam funguje...
:?: :?: :?: :idea: :idea: :idea:

Najdi si trochu času a čti:
http://grandepuntofans.wgz.cz/

nebo na fóru téma "Grandepunto - uka?te ta svoje":
http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/viewforum.php?f=2
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

julo píše:Dúfam ?e sa nikto neurazí,to by som nerad, ale tento topic benzín alebo dízel je u? vyrie?ený, auto je kúpené, tak by sa toto celé mohlo aj zmaza?,
Já bych s tímto názorem zrovna nesouhlasil.

Benzin nebo nafta sice bylo vyře?ené, ale debata a názory o tom, co je lep?í mů?e slou?it dál pro dal?í lidičky, kteří v budoucnosti nav?tíví toto fórum. Tj. kdy? to u? nezajímá nás, to neznamená, ?e to nebude zajímat kohokoliv jiného. :idea:

Spí?e by chtělo, a to bude muset udělat zřejmě pouze Tommy, smazat, jak u? jsem psal tzv. "mrtvá témata". Abych tento pojem vysvětlil, neznamená to, aby se smazala témata která ji? jsou vyře?ená, ale témata, která byla jednorázová a specifická. Tzn. např. téma, které bylo zalo?eno třeba k narození syna (téma s názvem SAMO, apod.) - toto se mů?e ře?it v Pokecu.
Zbytek témat, která ře?ila různé diskuse, ře?ení problémů aj. ponechat. Témata, kteřá ře?í stejný problém soustředit do jednoho (pokud to jde) a z témat vymazat zbytečné kidy, nechat v nich pouze texty, které problematiku daného tématu přímo ře?í.

Nevím jestli jsem to napsal srozumitelně. Snad jste pochopili, co jsem chtěl říct. Zbytek je na Tommym.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Du?an píše:
julo píše:Dúfam ?e sa nikto neurazí,to by som nerad, ale tento topic benzín alebo dízel je u? vyrie?ený, auto je kúpené, tak by sa toto celé mohlo aj zmaza?,
Já bych s tímto názorem zrovna nesouhlasil.

Benzin nebo nafta sice bylo vyře?ené, ale debata a názory o tom, co je lep?í mů?e slou?it dál pro dal?í lidičky, kteří v budoucnosti nav?tíví toto fórum. Tj. kdy? to u? nezajímá nás, to neznamená, ?e to nebude zajímat kohokoliv jiného. :idea:

Spí?e by chtělo, a to bude muset udělat zřejmě pouze Tommy, smazat, jak u? jsem psal tzv. "mrtvá témata". Abych tento pojem vysvětlil, neznamená to, aby se smazala témata která ji? jsou vyře?ená, ale témata, která byla jednorázová a specifická. Tzn. např. téma, které bylo zalo?eno třeba k narození syna (téma s názvem SAMO, apod.) - toto se mů?e ře?it v Pokecu.
Zbytek témat, která ře?ila různé diskuse, ře?ení problémů aj. ponechat. Témata, kteřá ře?í stejný problém soustředit do jednoho (pokud to jde) a z témat vymazat zbytečné kidy, nechat v nich pouze texty, které problematiku daného tématu přímo ře?í.

Nevím jestli jsem to napsal srozumitelně. Snad jste pochopili, co jsem chtěl říct. Zbytek je na Tommym.
Du?ane, s tvým argumentem nesouhlasím zase já. Jen namátkou jsem projel vlákno "grande punto" a na třech stranách je stejná problematika ře?ena přinejmen?ím 3x. Jednou dokonce se stejným názvem topicu. Ono momentálně diskutované téma je 4-té, nejnověj?í. Jen pro lep?í orientaci:

http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/viewtopic.php?t=500
http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/viewtopic.php?t=475
http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/viewtopic.php?t=372

Pokud je nový člen líný a pohodlný pou?ívat funkci "hledat" je to pouze jeho problém. Tak?e jsem pro okam?ité mazání duplicitně zalo?ených témat. :!:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já jsem prakticky nepsal nic jiného :idea: - pozorně si přečti. Psal jsem o potřebě ře?ení problému zachovat, z duplicitních témat texty ře?ení problémů sloučit do tématu jednoho, zbytečné kecy, které přímo dané téma neře?í, vymazat. (jako například tento můj).
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Du?an píše:Já jsem prakticky nepsal nic jiného :idea: - pozorně si přečti. Psal jsem o potřebě ře?ení problému zachovat, z duplicitních témat texty ře?ení problémů sloučit do tématu jednoho, zbytečné kecy, které přímo dané téma neře?í, vymazat. (jako například tento můj).
Tak, poslední off tady :-D. V tom případě se shodnem. Smazat smiňovaný a ponechat nejkvalitněj?í z těch 3 star?ích a hotovo. Benzín vs diesel je sice věčné a vděčné téma, ale myslím, ?e bylo u? řečeno v?e k těmto motorizacím v GP. :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Du?an píše:
1nekros1 píše: a co keby ste tam pridali aj sekciu ukaz svoje grande punto urcite by to vsetci tu pritomny ocenili ze kazdy by mal svoj grande kutik ... hmmm??? co vy nato? uz som to videl na inych forach a pekne to tam funguje...
:?: :?: :?: :idea: :idea: :idea:

Najdi si trochu času a čti:
http://grandepuntofans.wgz.cz/

nebo na fóru téma "Grandepunto - uka?te ta svoje":
http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/viewforum.php?f=2
dusan ty si ma nepochopil trosku co som myslel. praveze hento Grandepunto - uka?te ta svoje je straaaaaaaaaaaaasne neprehladne ale strasne a to musis uznat :!: a takto by mal kazdy svoje tema chapes?
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Ji? chápu.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Grandepunto - uka?te ta svoje je straaaaaaaaaaaaasne neprehladne
To musím uzna?, veď u? má 81 strán.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

no a prave ze zato kazdy by mal svoj kutik kde by daval fotecky a pokec k nim a ked by si si chcel nieco pozriet a vies u kto to ma tak by si si ho jednoducho nasiel a pozrel opytal a nie hladal v 87dmich stranach a bolo by to 100x lepsie sak nech sa vyjadri aj admin..... ci ano alebo nie podla mna je to dobry napad. a nielen ja by som to ocenil....
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Odpovědět