Jaké nejvy??í rychlosti jste dosáhli s GP?

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

benja píše:oprava 175 ne 185... ale bylo by to hezké......... nevím proč jsem psal 185..,ale to je nepodstatné... chybu jsem opravill... no ale k té jizdě... nevím zadali to pojjede na tu ?estku víc.. zdálo se mi to u? takové no nevím.. pravda pětka u? byla celkem přetočená....asi tam budu muset zajet znova...
to je b lbost to da urcite vic hele po rovine na 4 to dalo 160km bezproblemu,to melo jeste dost sily, na 5 185km a sestka to uz jen utahla s kopce a to sem to dal k necelejm 200km jinak ta 6 po rovince a mirnej kopecek 170 jela v klidu :)
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

Tak to já zatím cca 135km/h, do německa sem zatím neměl mo?nost se podívat :lol:
GP 1,4 16V SPORT
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

Macek píše:Tak to já zatím cca 135km/h, do německa sem zatím neměl mo?nost se podívat :lol:
A nebyla ta trojka takovádle: 8 :D já se s tou ?estkou nějak nedoá?u ovládat :twisted:
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Tak to já zatím jenom asi devadesát. Limit rychlosti mám sice nastavený na OFF, ale man?elka na místě spolujezdce vyluzuje daleko nepříjemněj?í signál, u? kdy? předjí?dím multikáru. :lol: Navíc s jednadvojkou asi rekordy lámat nebudu.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

Honza° píše:
Macek píše:Tak to já zatím cca 135km/h, do německa sem zatím neměl mo?nost se podívat :lol:
A nebyla ta trojka takovádle: 8 :D já se s tou ?estkou nějak nedoá?u ovládat :twisted:
ee po dálnici sem jel zatím jen s tatíkem (mo?ná podobná siréna jak ?ena od kuty:-) a na těch zimákách se mi to stejnak zdá nějaké moc neklidné tak zbytečné s něčím takovým lámat rekordy :D
GP 1,4 16V SPORT
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

Macek píše:
Honza° píše:
Macek píše:Tak to já zatím cca 135km/h, do německa sem zatím neměl mo?nost se podívat :lol:
A nebyla ta trojka takovádle: 8 :D já se s tou ?estkou nějak nedoá?u ovládat :twisted:
ee po dálnici sem jel zatím jen s tatíkem (mo?ná podobná siréna jak ?ena od kuty:-) a na těch zimákách se mi to stejnak zdá nějaké moc neklidné tak zbytečné s něčím takovým lámat rekordy :D
to se ti zda,hlavne to musis dostat nejdriv poradne do ruky,jinak ja sem to dal i na zimakach je pravda ze sem mel 17 ale sedelo to jak na letnich,zadnej rozdil,hlavne v klidu ale :)
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

jak bude sucho ta jdu na to.... myslím ?e to pojede... kdy? jsem tam jel tak sem měl nevím najetých asi 3tkm.. ted u desíti to u? pofičí..
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

benja píše:jak bude sucho ta jdu na to.... myslím ?e to pojede... kdy? jsem tam jel tak sem měl nevím najetých asi 3tkm.. ted u desíti to u? pofičí..
to jo me trvalo takytak cca do 5000km pak auto uz litalo pekne :)
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

no tak si pockajte ked prekrocite uz jarousem spominanu hranicu 20000 km moje sa zacalo preberat k zivotu okolo 21000 a uz to je ine ako od novoti ovela zivsie to je a maximalka sa mi tiez podarila uz podla navigacie 203km/h trnava - trencin dialnica ale to som tocil 54tku na 6stke to hned klesne na 180 ...
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

No já teď jel 140 tacho a auto plavalo pěkně, občas jsem měl co dělat udr?et to ve svém pruhu. Bohu?el boční vítr je vzhledem k na?ím autům pěkně na prd.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Tommy píše:No já teď jel 140 tacho a auto plavalo pěkně, občas jsem měl co dělat udr?et to ve svém pruhu. Bohu?el boční vítr je vzhledem k na?ím autům pěkně na prd.
Bude? se divit, ale kdy? jsem přehodil ty pru?iny ze Sporta, tak u? mě boční vítr neobtě?uje :wink: Je to o dost stabilněj?í.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

mno a já to mám tak tvrdé a nízké ?e to poskakuje jak koza a stejně se mi to zdá ?e to plave i ve stovce oproti starému pe?otu 405 při dvoustovce kde to pořád sedělo, ale mo?ná je to fakt těma balonama noname zimakama :)
GP 1,4 16V SPORT
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

Macek píše:mno a já to mám tak tvrdé a nízké ?e to poskakuje jak koza a stejně se mi to zdá ?e to plave i ve stovce oproti starému pe?otu 405 při dvoustovce kde to pořád sedělo, ale mo?ná je to fakt těma balonama noname zimakama :)
nechapu jak si muzes na takovydle auto koupit nejaky nonami ale tak to bude tim,pac rikam mel sem tam pirellky a nikdy nebyl zadnej problem ani ve velkejch rychlostech... natoz ve 100km,jinak pokud je to tvrdy a poskakujeto,nikdy to nemuze plavat touto vinou,bud mas v haji napravy nebo gumi :D
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

.bany píše:
Macek píše:mno a já to mám tak tvrdé a nízké ?e to poskakuje jak koza a stejně se mi to zdá ?e to plave i ve stovce oproti starému pe?otu 405 při dvoustovce kde to pořád sedělo, ale mo?ná je to fakt těma balonama noname zimakama :)
nechapu jak si muzes na takovydle auto koupit nejaky nonami ale tak to bude tim,pac rikam mel sem tam pirellky a nikdy nebyl zadnej problem ani ve velkejch rychlostech... natoz ve 100km,jinak pokud je to tvrdy a poskakujeto,nikdy to nemuze plavat touto vinou,bud mas v haji napravy nebo gumi :D
Macek tam ma myslim 16" a uz to tak koupil. 8)
Obrázek
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

aha tak to jo,tak to se pak omlouvam :o
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Odpovědět