Čekání na Grande Punto

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: kufr

Příspěvek od Dušan »

JardaK. píše:Taky si myslím, ?e takový způsob otevírání kufru není úplně ideální, víc se mi líbí systém VW - zatlačením do horní části znaku se vyklopí spodní část, která slou?í jako ne?pinavé madlo.
Nechápu kritiku otvírání kufru u GPčka.
U v?ech aut jsou zadky zasviněné, a? u? mají madlo nebo ne
Na ?pinavý znak u VW musí? minimálně také jedním prstem sahnout a já tím jedním prstem u GP-čka zadní dveře také zdvihnu.
Problém odstraní pouze elektrické otvírání, jako u Superbu Combi apod.

Jinak abych neodbočoval od tématu - M.Z. gratuluji.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: kufr

Příspěvek od JardaK. »

Du?an píše:
JardaK. píše:Taky si myslím, ?e takový způsob otevírání kufru není úplně ideální, víc se mi líbí systém VW - zatlačením do horní části znaku se vyklopí spodní část, která slou?í jako ne?pinavé madlo.
Nechápu kritiku otvírání kufru u GPčka.
U v?ech aut jsou zadky zasviněné, a? u? mají madlo nebo ne
Na ?pinavý znak u VW musí? minimálně také jedním prstem sahnout a já tím jedním prstem u GP-čka zadní dveře také zdvihnu.
Problém odstraní pouze elektrické otvírání, jako u Superbu Combi apod.

Jinak abych neodbočoval od tématu - M.Z. gratuluji.
Má? pravdu, Du?ane, minimálně jedním prstem musí? na znak sáhnout a popisovaný systém otvírání "na?ich" kufrů se týká drtivé vět?iny zde přítomných. Nová provedení Fiatů u? ale otvírají kufr nejprve zmáčknutím znaku a pak chytnutím za spodní hranu dveří, tak?e se oproti VW ?piní? dvakrát. Sám jsem tím "posti?en", tak?e vím, o čem mluvím. No, odchýlili jsme se od tématu, proto u? mlčím, sorry Teddy! :lol:
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Odpovědět