Čekání na Grande Punto

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

M.Z.
kolemjdoucí
Příspěvky: 29
Registrován: pát bře 12, 2010 22:08
Bydliště: Frýdecko-Místecko

Příspěvek od M.Z. »

Je to takové nenápadné kladivo na spor?áky a superrychlé limuzíny :twisted: Bohu?el STI u? tak nenápadné nebude,ale zato jízdní vlastnosti jsou zase je?tě o chlup lep?í.
Dobrý podvozek měla i Panda 1,2,kdy? se obula do nízkého profilu seděla jako motokára.Po cestě na dovolenou do Chorvatska (jezdíme přes hory),přiváděla k zoufalství řidiče mnohonásobně silněj?ích vozů,docela sranda :wink:
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Panove nerad vam tady kazim diskuzi ale uz jste trochu off

Pokracovat muzete treba ZDE
Obrázek
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Promazano.
Obrázek
M.Z.
kolemjdoucí
Příspěvky: 29
Registrován: pát bře 12, 2010 22:08
Bydliště: Frýdecko-Místecko

GP

Příspěvek od M.Z. »

Tak Pun?a dorazí asi v pátek odpoledne do AF centra, k předání bude nachystaný v úterý, teď mi volal prodejce.
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Super takze na dalsi Ostravsky srazik uz dojedes v Puntu. 8)
Obrázek
M.Z.
kolemjdoucí
Příspěvky: 29
Registrován: pát bře 12, 2010 22:08
Bydliště: Frýdecko-Místecko

GP 1,4 8v doma

Příspěvek od M.Z. »

Tak je doma, najeli jsme celých 100km :lol:
Autíčko jezdí docela v pohodě, jen k nám v salonu zapoměli nastoupit i koně! Je to docela mrtvola, ale snad se trochu časem rozhýbe, dojeli jsme se spotřebou 7,7l a to se jelo max. 140km/h. No snad si to v?echno postupně sedne.
Ocenil jsem super stěrače a solidní jízdní vlastnosti, nad 100km/h je dost hlučný motor, chybí 6-ka. K systému otvírání kufru, Taliáni asi nepočítají s hnusným počasím, jinak by to tak debilně nemohli vymyslet, máte 100% záruku ?pinavých rukou :roll: Na klidněj?í jízdu po na?ích tankodromech, je to ale za ty prachy dobrý kup a hlavně se na něj dobře kouká, dizajn se povedl.
Je?tě nechám dodělat zadní park. senzory a u? o něm kromě benzínu nechci sly?et :D
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

jiná ne? italská auta se vzadu neuma?ou?to jso mi věci :roll:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
M.Z.
kolemjdoucí
Příspěvky: 29
Registrován: pát bře 12, 2010 22:08
Bydliště: Frýdecko-Místecko

kufr

Příspěvek od M.Z. »

Asi si nerozumíme, pí?u o systému otvírání kufru bez madla na zádi, musí se nadzvednout za ?pinavou hranu dveří, to mi vadí. Myslím, ?e vzadu se asi budou ?pinit i jiná auta :roll:
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: kufr

Příspěvek od Jarouš »

M.Z. píše:Asi si nerozumíme, pí?u o systému otvírání kufru bez madla na zádi, musí se nadzvednout za ?pinavou hranu dveří, to mi vadí. Myslím, ?e vzadu se asi budou ?pinit i jiná auta :roll:
...třeba ten gumový spínač nad SPZ u Fábií a Oktávek je v?dy naprosto čistý :lol: . Stejně jako u 90% v?ech hatchů a kombajnů jiných značek....

Jedinou výjimkou budou asi první ročníky ? - Favorit, kde se kufr odemykal klíčem a za ten se měl i otevírat. A? praxe si vynutila downgrade v podobě dobastli madla, které sice u? ?pinilo ruce, ale zase minimalizovalo náklady na neustálou výrobu polámaných klíčů... :D ..jo a myslím, ?e je?tě Rollska má otevírání kufru be? ?pinění - ?oférem 8)

Z vlastní zku?enosti mohu říct, ?e otvíráním kufru u GP se ne?piní pracky o nic víc, ne? u jiných aut.


Ale vá?ně: Gratuluji k 1. stovce km a přeji dal?í tisíce bez problému ujetých. K motoru: on se je?tě rozjede, do 3000 km je to opravdu líné, pak ŘJ povolí a auto o?ije. Ale zase nečekej od 65 kobyl nějaké zázraky :wink: A na dálniční provoz ta 1.2 taky zrovna určená není.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
M.Z.
kolemjdoucí
Příspěvky: 29
Registrován: pát bře 12, 2010 22:08
Bydliště: Frýdecko-Místecko

Příspěvek od M.Z. »

Máme 1,4, tam je kobyl celých 75 :lol: Taky věřím, ?e se motor trochu roztahá.
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

M.Z. píše:Máme 1,4, tam je kobyl celých 75 :lol: Taky věřím, ?e se motor trochu roztahá.
Tak 2 kone se ti nekde zabehli. Mas jich mit 77. 8)
Obrázek
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: kufr

Příspěvek od JardaK. »

M.Z. píše:Asi si nerozumíme, pí?u o systému otvírání kufru bez madla na zádi, musí se nadzvednout za ?pinavou hranu dveří, to mi vadí. Myslím, ?e vzadu se asi budou ?pinit i jiná auta :roll:
Taky si myslím, ?e takový způsob otevírání kufru není úplně ideální, víc se mi líbí systém VW - zatlačením do horní části znaku se vyklopí spodní část, která slou?í jako ne?pinavé madlo. Nevím, jestli Alfa nepou?ívá něco podobného.
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
M.Z.
kolemjdoucí
Příspěvky: 29
Registrován: pát bře 12, 2010 22:08
Bydliště: Frýdecko-Místecko

Příspěvek od M.Z. »

Teddy: tak proto to nechce jet :wink:
Jarda: někteří to umějí udělat líp, ale u? si zvykám 8)
Dnes měl ná? adjunkt první jízdu do ?koly(včera si vyzvedl řidičák), neměl jsem odvahu s nima jet, poslal jsem ?enu :D dopadlo to dobře, auto je celé. Na?těstí jezdí opatrně, tak?e ?ádné divočení nehrozí, snad to Pun?a ve zdraví pře?ije a dočká se důchodu, jinak je z auta nad?ený! V auto?kole jezdil s Bravem, tak?e se cítí jako doma.
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: GP 1,4 8v doma

Příspěvek od g-lobby »

M.Z. píše:Tak je doma, najeli jsme celých 100km :lol:
Autíčko jezdí docela v pohodě, jen k nám v salonu zapoměli nastoupit i koně! Je to docela mrtvola, ale snad se trochu časem rozhýbe, dojeli jsme se spotřebou 7,7l a to se jelo max. 140km/h. No snad si to v?echno postupně sedne.
Ocenil jsem super stěrače a solidní jízdní vlastnosti, nad 100km/h je dost hlučný motor, chybí 6-ka. K systému otvírání kufru, Taliáni asi nepočítají s hnusným počasím, jinak by to tak debilně nemohli vymyslet, máte 100% záruku ?pinavých rukou :roll: Na klidněj?í jízdu po na?ích tankodromech, je to ale za ty prachy dobrý kup a hlavně se na něj dobře kouká, dizajn se povedl.
Je?tě nechám dodělat zadní park. senzory a u? o něm kromě benzínu nechci sly?et :D
gratuluju a ?up fotky a tak v?echno 8)
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

Taky samozřejmě gratuluju-a s tím ?pinavým zadkem jsem myslel ?e se uma?e? i od madla které by tam bylo.Nu a ten odklápěcí znak je asi dobrý nápad ale ne u nás v ulici kde ho mají v?echny fordy vepředu na kapotě od nějakého dobytka ulomený..?ijeme v česku. :?
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Odpovědět