GP z druhe ruky

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Macek píše:Mno kilometrů je celkem málo, ale zase pokud bych věřil té ?enské co to má snad rok a najela 6tkm tak v německu to mohla mít nějaká jí podobná a mo?ná by to sedělo ale známe jak to chodí :roll: no ?e nejde vypnout esp je sice ?koda ale na kraviny mám jiné auto, toto bude spí?e na normální jezdeni, ono ani tech 70kW zřejmě nebude nic dechberoucího ikdy? sem v tom je?tě neseděl :)
Chlape, prozři. Ten kdo najede 6 tisíc za rok si nekoupí auto, aby ho hned ztunil a pak mu stálo v gará?i :lol: :lol: :lol: Není to obvyklá story bazaru "německý důchodce jen na neděli do kostela" ?
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

s tím tunením je to kapku takové v?elijaké no, ale jinak znám takové lidi co si pořídí auto jen jako doplněk :lol: jinak po jakých klíčích a hlavně kusech se mám pídit? měla by k tomu být i nějaká karta s kodem na výrobu klíče pokud se nemýlím :?:
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Macek píše:s tím tunením je to kapku takové v?elijaké no, ale jinak znám takové lidi co si pořídí auto jen jako doplněk :lol: jinak po jakých klíčích a hlavně kusech se mám pídit? měla by k tomu být i nějaká karta s kodem na výrobu klíče pokud se nemýlím :?:
no s tymi 70KW to nemas celkom pravdu ono tym ze to je lahke auto ide celkom dobre aspon podla mna nehovorim ze sam cakam kym splatim lizing a pojde tam chip ale ide proste dobre.
kluciky musia byt 2 jeden je vystrelovaci a druhy je obycajny. samozrejmostou je cipova karta bez toho to ani nekupuj. kazdopadne kedze to nema servisnu knizku isiel by som s tym dakemu kamaratovy mechanikovy nech to omrkne este pred kupou. ci to nevyzera na viacej kilometrou
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

tak klíče jsou prý v pořádku. jinak o kilometry mi ani nejde, hlavní bude v jakém to bude stavu a či to bylo bourané, co? by mi mo?ná taky nevadilo kdyby to bylo kvalitně opravené. uvidím v pátek no :)
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Ne? koupí? za ty prachy star?í auto u kterého si nejsi jistý co je vlastně zač, podívej se rad?i na cenu nového. A pouva?uj, jestli ti ten rozdíl v ceně za to stojí. :ehm
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

mno tak dvojnásobek fakt nemám a jde mi hlavne o to aby to jezdilo nějaky ten čas bez problémů, samo ?e s tím po koupi zajedu kdy?tak do servisu at se udělá co bude třeba... v pátek se uvidí
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Zále?í jaké má? po?adavky, já teď kupuju za 250000,-, klimu to má, 5-dvéř atrhače asfaltu osobně nepotřebuju.
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

Motor i výbava jsou krásný, ale já bych dal přednost jistotě.. přesně, jak říká kuta33..zvolil bych nějakou klidnou sílu 1.2 co bude na skladě.. Nový auto je nový auto nemů?u si pomoc.
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

mno já nejsem zase tak starý abych sázel na jistoty a plí?ení v puntu 1,2 mi stačilo jednou (tím ten motor nějak nechci hanit:wink: asi jsem moc náročný pač 116kW u? mi taky nestačí :evil: ) a od té 1,4ky taky nečekám nic extra ale snad to bude někde jinde nehledě na výbavě a cena se zamlouvá tak?e asi tak.uvidíme, třeba nakonec nic nebude. ka?dopádně díky za v?echny názory :wink:
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

tak mě je?tě napadá kde se nacházejí VIN čísla a jsou okna taky nějak stejně číslováné :?:
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

U spolujezdce na podlaze pod takovych cernym vickem ktere se posune je VIN a okna cisla nemaji, pokud si je tam nenechal predchozi majitel vypiskovat nebo vyleptat. 8)
Obrázek
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Kdy? jste vzpoměli ty okna, nevím přesně jak je to u Fiatu, okno sice nemá VIN, ale je tam vyznačený rok výroby, určitě by stálo za to podívat se a srovnat značky na v?ech oknech auta. Dá se podle toho poznat jestli bylo některé z nich po výměně.
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

kuta33 píše:Kdy? jste vzpoměli ty okna, nevím přesně jak je to u Fiatu, okno sice nemá VIN, ale je tam vyznačený rok výroby, určitě by stálo za to podívat se a srovnat značky na v?ech oknech auta. Dá se podle toho poznat jestli bylo některé z nich po výměně.
tohle nefunguje - mám rok 2007 a :
- přední a zadní okno je 2007, v?echna boční potom 2006
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Tak Ti je vyměnili no! Jinak se mi tato nabídka také moc nezdá. Osobně bych do toho ne?el! Kamarád si koupil Volvo dota?ené z Francie(okolnosti prodeje byli obdobné), v?ichni jsme mu říkali, nekupuj to :pozor . On měl svojí hlavu a jak dopadl. Několikrát prasklá hlava a spousta jiných problémů, nakonec do toho auta dal pomalu tolik peněz, jako kdyby koupil nové...! Proto jsem chtěl nové auto, nikoli z bazaru, kde neví? co je to zač.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

tohle nefunguje - mám rok 2007 a :
- přední a zadní okno je 2007, v?echna boční potom 2006[/quote]

Připou?tím, ale rozhodně bude divné, kdy? budou skla mlad?í ne? auto. Jinak by nebylo marné vzít si sebou nějakého lakýrníka, ten podle hran a spojů pozná minimálně jestli je auto přestříkané. Mechanicky, pokud nebude něco třískat, je to celkem loterie. Jinak Macku, jestli CT znamená Český Tě?ín, tak se určitě uvidíme.
Odpovědět