GP z druhe ruky

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

GP z druhe ruky

Příspěvek od Macek »

Ahoj, nevíte na co si dát pozor při koupi ojetého GP rv.06? Jestli platí to samé co u jiných aut nebo je třeba dát na něco zvlá?tě pozor, tak nějak se začínám po něčem takovém poohlí?et a třeba se někdy přidám do klubu jestli to bude mo?né :) díky
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: GP z druhe ruky

Příspěvek od Pepa B. »

Macek píše:Ahoj, nevíte na co si dát pozor při koupi ojetého GP rv.06? Jestli platí to samé co u jiných aut nebo je třeba dát na něco zvlá?tě pozor, tak nějak se začínám po něčem takovém poohlí?et a třeba se někdy přidám do klubu jestli to bude mo?né :) díky
ahoj, nejprve napi?, po jakém GP se ohlí?í?, jednotliví majitelé pak mohou poradit více - myslím hlavně motor;-)
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
shiver
Návštěvník
Příspěvky: 77
Registrován: sob říj 25, 2008 22:09
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shiver »

Hele koupil jsem taky jetý GP a spokojenost. Určitě bych dal bacha na to aby to nebylo havarovaný. Zbytek jsou prostě věci jako na ka?dym aute. Kontrola v?eho od interiéru,VIN čísla po zku?ební jízdu. Ale je to mladý auto tak by nemelo mit hodne kilometru. Ale jeste jednou opakuju hlavne nehavarovaný!!
www.shiver.blog.cz Aktuálně Fiat GP 1.3 MultiJet 95CV-230Nm Chip. Arancio Capriccioso Metallizzato + ko?ený paket, loketku a el. bederní opěrku. Doporučuji :-)
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

..

Příspěvek od Macek »

v pátek se jedu podívat na toto: http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt ... id=6739760 ale nějak se mi nezdají ty kilometry vzhledem k dovozu z neměcka a chybějící servisce :? současná majitelka prý najela přes 6tkm v čr a prý je auto bez jakýchkoliv problémů. Ale nedělám si iluze ?e by to nebylo bořené tak uvidím no v jakém to bude stavu, ale za ty peníze to nemusí být nejhor?í nebo ano? díky za ka?dý názor :wink:
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

No ja nevim. Chybejici serviska nesvedci nic dobreho, dale tam nejsou origo kola ze sporta coz si myslim je dost skoda protoze ty origo jsou hezci nez ty co tam momentalne jsou. Ja osobne bych asi hledal jinde. Ale je to kazdeho vec.
Obrázek
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

To nevím, asi bych do toho také ne?el! Kilometry moc nesedí a ta serviska..v neposlední řadě to německo.. :roll:
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

origo alu kol je ?koda, ka?dopádně se na to zajedu mrknout at mám kdy?tak s čím srovnávat, zatím sem ?ádné na?ivo neprolezl. Jinak nevíte jestli jde ve verzi sport vypnout ESP?
shiver
Návštěvník
Příspěvky: 77
Registrován: sob říj 25, 2008 22:09
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shiver »

To ?e tam ta serviska není je fakt ?koda, ale realně kolik by to auto mohlo mit najeto?? 100 tisíc?? To si myslím ?e ne a i kdyby tak tomu nic nebude. Klidně je mo?ný ?e má těch 12 tisíc. Je sposta rodin co si koupěj jedno auto na vět?í cestování se kterým jezdí třeba chlap a man?elka má druhý jen tak na nákupy a do práce. Spí? by mě mrzeli ty origo kola. Pokud by to auto nebylo havarovaný tak bych se toho nebal. Na fotce vypadá dobře tak je?tě zbývá omrknout auto na ?ivo. Stejně bych se podíval je?tě aspoň na jedno nebo dvě jíný GP a porovnal bych. Pak bych se rozhodl
www.shiver.blog.cz Aktuálně Fiat GP 1.3 MultiJet 95CV-230Nm Chip. Arancio Capriccioso Metallizzato + ko?ený paket, loketku a el. bederní opěrku. Doporučuji :-)
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

taky moznost a jestli to tak bude tak jedine dobre :) jinak jak potom postupovat se servisem u auta bez servisky a nejistými kilometry, kdy? nevím co se má kdy měnit aby se něco nezanedbalo :?:
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já bych dnes do auta bez servisní kní?ky asi ne?el, přesto ?e u uvedeného GP je cena lákavá, ale zároveň podezřelá
Naposledy upravil(a) Dušan dne pon pro 08, 2008 17:49, celkem upraveno 1 x.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
wenca
Štamgast
Příspěvky: 345
Registrován: sob pro 29, 2007 12:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od wenca »

Jestli je to rok 2006 , tak proč má nové mlhovky ??

Já osobně bych do dovezeného auta ne?el .
Grande Punto 5D 1,2 Dynamic - New Orleans blue
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

no a kdyby to auto bylo opravdu bourane, opravene v servise a nebyl by s nim zadny problem tak muze se to pozdeji nejak projevit krom propadu ceny, coz je tedkom tak jako tak kdyz je ta krize? :D
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

kedze ja mam rovnaku verziu sport a nemam s nou ziadny problem a aj jej slusne nakladam niekedy (sprinty , slalom) a uz pomaly cez 20000KM. jednoznacne by som siel do servisu s tym nech skontroluju ci to ma ozaj tych 12000km lebo za 2 roky sa mi to vidi malo. hmlovky mam take iste takze neviem co sa na nich malo menit.
a nepotesim ta hodiny s tym autom robit nebudes ESP ani ASR sa nedaju uplne vypnut stale je zapnuty len ma slabsiu citlivost.
P.S.- niekedy mi to pekne leze na nervy ze to nejde vypnut
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Nevím proč se někdo sna?il zamaskovat r.v. 2006. Mlhovky z 2007 (na 2006 jsou celé stříbrné) Pokud ov?em pro Německo nedávali tyto typy dřív. Taky těch udávaných 6 pytlů je divných, ve verzi Sport byly v roce 2006 snad jen 2 a jen dal?í 2 ?ly dokoupit. S kolama je to taky zvlá?tní, ale ?ádná tragédie. Spí? mě odrazují ty hnusná mračítka a černočerné folie. A vzhledem k tomu, ?e za pár týdnů bude rok 2009, tak 12000 km mi přijde tro?ku "české" :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

Mno kilometrů je celkem málo, ale zase pokud bych věřil té ?enské co to má snad rok a najela 6tkm tak v německu to mohla mít nějaká jí podobná a mo?ná by to sedělo ale známe jak to chodí :roll: no ?e nejde vypnout esp je sice ?koda ale na kraviny mám jiné auto, toto bude spí?e na normální jezdeni, ono ani tech 70kW zřejmě nebude nic dechberoucího ikdy? sem v tom je?tě neseděl :)
Odpovědět