Závady a řešení problémů

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

tiez si myslim ze ked na dverach nie je original lak, tak to niekto musel prestriekavat a ze v takom stave by z fabriky auto neslo.. takze bojuj dalej..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
blackmilan
Návštěvník
Příspěvky: 50
Registrován: úte dub 24, 2007 12:36

Příspěvek od blackmilan »

Du?an: Zober si obciansky zakonnik. Nastuduj si reklamacie a ked to tam na nich vychrlis tak budu vsetci koktat. A uvidis ako ta budu obskakovat. Nedaj sa a tvrdo do nich. :x
milan, GP 1.2 pieskova metaliza
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

http://www.spotrebitel.cz/ Du?ane, zkus se optat tady!
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Reklamace

Příspěvek od Dušan »

Chlapi, díky za podporu, ale jednoduché to nebude. Fiat tvrdí, ?e nikde o opravě ?ádný záznam není :evil: . Já bych musel jedině dokázat, ?e jsem si to nenechal opravovat někde já.
Asi mám pouze jediné ře?ení, které uplatním. Mám jednoho tro?inku známého soudce se kterým jsem ji? dnes telefonicky mluvil. Celou věc mu popí?i mailem. Buď mi poradí on, nebo někdo z jeho kontaktů.
Zřejmě jediná mo?nost, dokázat nějakým soudním znalcem, ?e je rozsah po?kození laku (tím myslím po?krábání vzniklé při mytí) :idea: na dotyčných dveřích je shodné s po?kozením laku na celém autě.
No uvidíme ...
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Honza
VIP uživatel
Příspěvky: 238
Registrován: pon úno 26, 2007 21:16
Bydliště: Bystřice n/O.

Příspěvek od Honza »

Tak u? i já jsem musel do servisu, ale tentokrát je v tom nevinně Fiat i dealer, proto?e jsem měl problém s pneumatikou ( Bridgestone Turanza ER 300 ). Udělala se na ní boule a já si přitom nejsem vědom, ?e bych na něco najel. Musel jsem ji ted vyměnit, a teď čekám, jak rozhodne jakýsi odborník na pneumatiky. Ale je mi to dopředu jasné, vina bude na mé straně. Ach jó...
Marek Šveda
kolemjdoucí
Příspěvky: 33
Registrován: stř dub 18, 2007 21:07
Bydliště: Ko?ice,SK

Příspěvek od Marek Šveda »

Dnes som zistil únik chladiacej kvapaliny.Ihned nav?teva serv.Bola to len maličkost,netesnila páska na hadičke.Výmena pásky.
Marek 1,2 piesk metal
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

:?: je ve ventilaci(topení pilový filtr ?

mám pocit ?e není - do auta mi při zapnutí ventilátoru na vy??í otáčky lítá bordel (jako u?kodovky
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Honza
VIP uživatel
Příspěvky: 238
Registrován: pon úno 26, 2007 21:16
Bydliště: Bystřice n/O.

Příspěvek od Honza »

Ahoj v?em, co jste měli problém s řízením, mám drobný dotaz. Dnes jsem natočil více jak 250 km, část po dálnici, část v kopcích
( prům.spotřeba nečekaných, ale velmi pěkných 5,9 l/100 km ), ale táhne mi to lehounce doprava. Zkontroloval jsem tlak v obou předních pneu, je naprosto stejný, jen ta pravá pneumatika je nová ( na původní byla vada - je v garančním řízení), úplně stejná a rozdíl v kilometrch je jen asi 2.5 tisíce km.
Při silném brzdění to brzdí dobře a rovně.
Čím to mů?e být? Díky za pomoc.
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

standartne vo verzi Dynamic [bez klimy] tam pelovy filter NEBOL!!!!
Chceli za neho 1200Skk :twisted: :twisted:
No ale musi to byt, inac to bol des, bordel, listy, pel...

Honza :
1.chod na dialnici, testuj, aj bocny vietor spolahlivo odklana moje GP do strany

Tvoj problem som ale uz preskakal. Hned po 1500km zacalo auto tahat dolava. Ku... nove AUTO!!!
V servise po 1MESIACI boli schopny urobit geometriu, vraj nemali softwarove konstanty to bol MAJ2006. No a potom som mal protokol v ktorom bolo vsetko ok z geometrie a auto tahalo dalej! veselo dolava, povedali ze vraj idu menit gumy.
No ale potom sa pridali sa ine problemy a to ma uz VAZNE nastvalo a zacal som to razne riesit, ziadne slubiky a natahovania a rady typu este pojazdite a ak to nesadne tak pridite. NOVE AUTO ZA 400tisic a vraj idu prehadzovat pneu

No a ako sa to vyriesilo? Jednoducho, vymenili najprv riadenie a bolo to super!
Podla mna bol zdroj zavady prevodka riadenia alebo nieco s tym spojene
Najazdil som za ten cas niekolko tisic km a stale som tukal do volantu, na jednej strane som bol hlupy ze som to okamzite neriesil na druhej strane to nic nemalo s geometriou lebo nebolo ziadne opotrebenie jedneho z kol
A nepokazili to este viac
NOVY MODEL NIKDY VIAC. Dokazovat servisu ze taha nove auto vlavo...
Divim sa ze niekto z autorevue si uz objednal nove BRAVO.
Aj ked tie obdivne pohlady boli super,
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

pelovy filter som si dal domontovat aj ja, lebo fakt to bolo strasne, aky bordel sa cez ventilaciu vedel dostat do auta.. teraz je klud..

Robo1.2 ja uz tiez mam pocit, ze nabuduce radsej rok pockam.. jednak uz mas vychytane tie najvacsie chyby a uz su na to auto aj akcie a zlavy..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

No, i já sem si říkal, kdy? GP při?lo, ?e chvíli počkám, ale to auto mě oslovilo natolik, ?e jsem se připravil na případné problémy prvních sérií... 8)
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Honza
VIP uživatel
Příspěvky: 238
Registrován: pon úno 26, 2007 21:16
Bydliště: Bystřice n/O.

Příspěvek od Honza »

Je?tě jednou prosím o radu - utíká mi auto lehounce doprava. Mám vyměnit kola zepředu dozadu? ( při intenzivním brzdění se úhyb neprojevuje ).
Pravé přední pneumatika je nová - rozdíl v nájezdu km je ale jen necelých 3000 km.

Není to bočním větrem a nesouvisí to nijak s rychlostí, po zatáčce se volant normálně vrací do své původní polohy.

Jinak jsem zatím nad?en, v?e funguje, nic nevr?e, auto se chová tak ajka má ( kromě toho úhybu doprava ).
Kone konců je to nové auto za pěkné peníze, tak by mělo fungovat, ne?
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

Honza - mas zlu geometriu
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Mě dělalo auto podobnou věc. Vyměnil sem letní gumy za zimní a bylo to v pohodě, čili ?patné vyv?ení kol. Jinak toto na starém fóru taky někdo ře?i, buď Bobi, nebo Robo1,2???
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

zle vyvazenie pneu sa prejhavuje hlavne trasenim auta pri vyssich rychlostiach (volant zacne vibrovat v rukach), ale nezanasa do strany
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Odpovědět