Závady a řešení problémů

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

RadimG píše:To ze vacsina kablov uz ku koncu ten husi krk nema, to beriem.. Ale preco na RJ, kde su tie zvazky kablov rovnake vedla seba, a jeden ma a druhy nie, tak to nepochopim :?
Ak chceli setrit, nemali dat ani jeden, ale takto to vyzera hrozne a odflaknuto..
to jsem taky ře?il při přbírání GP a opět jaké překvapení u ostatních
to bylo stejné
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

chtěl bych poprosit kdyby se majitelé 3 dvéřové verze mrkli na jeden detail a to: jestli máte takový gumový ?punt, který odděluje přední dveře od karoserie na obou stranách. Najdete ho v spodním rohu dveří (na straně spolujezdce je vlevo dole) ... já ho mám jen na straně spolujezdce na stejném místě na straně řidiče je jen výstupek z karoserie ale ?punt tam není, Chci si ověřit jestli to tak máte v?ichni nebo mi ten ?punt na straně řidiče chybí? Díky.
GP 3d 1,2 Dynamic
alkay
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: stř dub 11, 2007 9:43
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alkay »

ironlionzion píše:chtěl bych poprosit kdyby se majitelé 3 dvéřové verze mrkli na jeden detail a to: jestli máte takový gumový ?punt, který odděluje přední dveře od karoserie na obou stranách. Najdete ho v spodním rohu dveří (na straně spolujezdce je vlevo dole) ... já ho mám jen na straně spolujezdce na stejném místě na straně řidiče je jen výstupek z karoserie ale ?punt tam není, Chci si ověřit jestli to tak máte v?ichni nebo mi ten ?punt na straně řidiče chybí? Díky.
Já mám ?punt z obou stran.
GP 1.4 16V - sport - orange caribbean
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

díky za ochotu, hned půjdu do servisu sjednat nápravu, se mi zdálo ?e tam chybí, nevidím logiku proč by tam neměl být na ka?dé straně ...
GP 3d 1,2 Dynamic
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Mé podezření na dodatečně lakované přední levé dveře (viz. můj příspěvek z 25.4.2007) mi v úterý potvrdil se 100 % jistotou lakýrník z fabrického ?koda servisu v Kosmonosích. Je?tě k tomu dodal, ?e nový lak není proveden nejlépe, co? dokazuje tmav?í flek (kterého si člověk bě?ně nev?imne), drsný lak na vnitřní hraně dveří a uschlé kapičky barvy na zadní části prahu, který ji? nebyl při stříkání zakryt.
Tak?e mi bylo prodáno dealerem opravované (bourané) auto bez jakékoliv zmínky o této opravě (ani se slevou bych takové auto nekoupil).
V současné době mám podanou reklamaci a na základě Občanského zákoníku budu vy?adovat odstoupení od kupní smlouvy a nové vozidlo. O průběhu jednání s dealerem a zástupci Fiat ČR Vás budu informovat.
Ka?dopádně jsem pěkně nakrknutý. :evil:
Naposledy upravil(a) Dušan dne sob kvě 05, 2007 8:04, celkem upraveno 3 x.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

tak a? Ti to dopadne dobře. Takové jednání by se nemělo tolerovat!
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Dusan to je sila, predali ti opravovane vozidlo?
Drzim palce ale osobne som skepticky ze vybavis nove vozidlo
podla mna ta budu lakat na dodatocnu zlavu ci nejake doplnky.....

Toto som zvedavy ci bude na triko dealera a ako sa k tomu postavi FiatCZ
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Tak to je naozaj sila :shock: Dnes nemoze clovek verit asi naozaj nikomu. Drzim palce, aby sa ti to podarilo..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

Drzim palce - a? Ti to dopadne dobře

NEDEJ SE !
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Jedna vec co ma celkom trapi je ze po umyvani alebo dazdi ked otvorim zadny kufor tak z neho vyteka voda. Evidentne tam niekde natecie voda a potom vyteka cez lavy alebo pravy gumovy doraz pri otvoreni kufra,
a nie je jej tam malo

Vsimol si to niekto? Je otazka casu keby to zacne hrdzaviet, je to na reklamaciu

anglani to riesili, idem to citat
http://www.fiatforum.com/grande-punto-t ... sport.html
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

no bohuzial je to problem nielen mna ale kopec dalsich majitelov
a nema zatial riesenie aspon na anglickom fore
je normalne ze voda preteka cez dvere ci kufor ale nie je normalne ze sa zadrzuje v kufri a ak stojite bokom pri jeho otvoreni tak Vas obleje

Pravidelne po umyvani auta ci dazdi :oops:
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

jo to se mi taky stává, ale myslím, ?e je to normální funkce :roll:
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
matus
Štamgast
Příspěvky: 239
Registrován: ned bře 04, 2007 11:22
Bydliště: Ko?ice
Kontaktovat uživatele:

Voda v kufri

Příspěvek od matus »

No ja som si to tie? v?imol.......nejaká kon?trukčná chyba Fiatu predpokladám. Lebo normálne by to malo nejako odteka? a nie zadr?iava? vo vnútorných dutinách kufra. :twisted:
GP Dynamic 1.2 5D Merenque
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

REKLAMACE

Příspěvek od Dušan »

Jak jsem slíbil, pokračuji:
Dnes jsem byl v Jičíně ohledně reklamace přestříkaných dveří (viz. předchozí články).
Samozřejmě jsem zatím dopadl ?patně. :( Zji??ovali telefonicky, zda po cestě auto nebylo opravováno a výsledek - samozřejmě ?e nebylo. Jsem zatím v situaci, ?e vím, ?e se po cestě z továrny stala nějaká sviňárna , ale bohu?el nevím, kdo ji provedl. Ka?dopádně z toho neviním přímo prodejce v Jičíně.
Jiný odstín dveří a nepůvodní lak mi servisní technik potvrdil, ale to je v?e.Majitelem by bylo telefonicky sděleno, ?e jsem si při převzetí auto přebral a ?e bylov pořádku a ?e mi je ochoten maximálně dveře znovu přestříknout. Přiznejme si, kdo z Vás při přebírání auta kontroloval kromě mo?ných oděrek barvu na jednotlivých dílech auta a porovnával odstíny? Navíc z blízka si odli?ného odstínu nikdo nev?imne.:cry:
Budu se je?tě muset poradit s odborníky v oblasti práva. Po té Vás budu informovat.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

Dr?ím ti palce a? najde? nejlep?í ře?ení. Takové rozumné odstupné by bylo mo?ná lep?í ne? výměna celého auta a to pro obě strany.

Jsem přesvědčený o tom, ?e jsi v právu a mů?e? ?ádat výměnu věci, která nebyla dodána v souladu s obchodními podmínkami jako nová. Důkazy jsou nevyvratitelné a ty jako zákazník má? právo na výměnu.

Vůbec se toho neboj a jdi do nich tvrdě. Přeji a? to dobře dopadne.
GP 3d 1,2 Dynamic
Odpovědět