Stěrače a cyklovač stěračů

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Stěrače a cyklovač stěračů

Příspěvek od Davids »

Vyplati se kupovat ty origo sterace?, nebo radeji ty levne neznackove flat sterace??? na starem puntu jsem mel ty flat z polska a celkem spokojenost a staly dohromady 250 Kc a to je celkem rozdil oproti 900 kc za origo, obzvlast kdyz ty i ty moc dlouho nevydrzi ne?
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já mám stěrače i gumy od koupi GP-čka původní (2 roky) a pořád fungují na výbornou.
Jak to vyře?ím po jejich do?ití je?tě nevím (nejjednodu??í přijet na sraz a nějaké si vypůjčit :mrgreen:)
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Du?an píše:Já mám stěrače i gumy od koupi GP-čka původní (2 roky) a pořád fungují na výbornou.
Jak to vyře?ím po jejich do?ití je?tě nevím (nejjednodu??í přijet na sraz a nějaké si vypůjčit :mrgreen:)
Tak ja mam auto 12/2005 a uz dosluhujou ;-) na sraz se nekdy urcite dostanu ale kdy to je ve hvezdach :D
A jak to myslis, sterace i gumy? ty nemas ty ohedne "banany"???
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Samozřejmě "banány"(pouze jsem se blbě vyjádřil :D )
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Tak origo stěrače stojí cca. 1000,- :roll: Letos mě čeká výměna zadního.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Chlapi okna pořádně umít a odmastit a potom nanést přípravek FLASCH OFF a nemusíte ani pou?ívat stěrače je to vyzkou?ené funguje perfektně.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Jirka píše:Chlapi okna pořádně umít a odmastit a potom nanést přípravek FLASCH OFF a nemusíte ani pou?ívat stěrače je to vyzkou?ené funguje perfektně.
Znam to, ale bude to dobre ikdyz bude husty dest? a navic s pribyvajici spinou se to bude horsit az uvidim uplne ho*no ;-)
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Právě čím víc pr?í tím lep?í to nanesení vydr?í dlouho zále?í jak silný má? koncentrát v ostřikovači proto?e kdy? je tam hodně lihu tak se to smývá.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

Naprosto vynikající věc, mohu potvrdit. Čirou náhodou jsem něco takového na?el na chalupě..výrobce Loctite..polosmytá etiketa..řikám: modrý lepidlo? Houby, překonal jsem strach a napatlal to na okna a vida funguje to. Kdy? se k tomu přidá relativně polo?ené čelní sklo výsledek je vynikající. A přesně jak pí?e Jirka vydr?í to dost, ale stříkat ostřikovači to chce poskromnu..
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
niekto1
kolemjdoucí
Příspěvky: 32
Registrován: stř kvě 07, 2008 10:18
Bydliště: momentalne anglicko, inak bratislava

Příspěvek od niekto1 »

To asi nie je nic pre mna lebo aj najmensia spinka na skle ma irituje a tak ostrekovace pouzivam denne, neviem nemozem si pomoct.
Fiat Grande Punto 1.2, 5dv dynamic, Seda Revival
excaliber
Návštěvník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv črc 19, 2007 8:45
Bydliště: Trenčín, SK

Příspěvek od excaliber »

Chlapi, mate teda niekto ine ako origos stierace? V mojom fiat servise su originaly za cca 1500,- Sk avsak ja tolko nie som ochotny za ne dat.
Excaliber - Grande Punto 1.2 Dynamic NewOrleans
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

V souvislosti se stěračema jsem zaznamenal podivný jev :wink: Pr?í, prvních pár setření dobrý ale po dlouhé cestě v dě?ti začnou při cestě zpět neuvěřitelně drhnout, vibrovat a pískat. Občas mi to připadalo ?e na cestě tam setřou uplně v?echno a nazpátek jedou nasucho, ale poté se jev opakoval ve vytrvalém de?ti tak nevim. Dělá to někomu, je to normální? Okna odma?těná-?ádnej sajrajt na nich nebyl, stěrače tak 2 měsíce staré. "Klasický" stěrače na Fóbii I jsou proti těm mým tichý jako my?ky. :cry:
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Honza° píše:V souvislosti se stěračema jsem zaznamenal podivný jev :wink: Pr?í, prvních pár setření dobrý ale po dlouhé cestě v dě?ti začnou při cestě zpět neuvěřitelně drhnout, vibrovat a pískat. Občas mi to připadalo ?e na cestě tam setřou uplně v?echno a nazpátek jedou nasucho, ale poté se jev opakoval ve vytrvalém de?ti tak nevim. Dělá to někomu, je to normální? Okna odma?těná-?ádnej sajrajt na nich nebyl, stěrače tak 2 měsíce staré. "Klasický" stěrače na Fóbii I jsou proti těm mým tichý jako my?ky. :cry:
me to delalo taky a vlastne jeste dela, ikdyz uz ne tak moc, protoze tet uz pro zmenu nestiraji skoro vubec, mam destovy senzor a protoze mi sterac nesetre poradne sklo tak mi pri sebemensim plivanci litaji sterace po skle jak dive :D
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

Ty stěrače mi dělají to samé a musím říct,?e u? mě začínají docela slu?ně vytáčet,nejhor?í to je,kdy? pr?í tak akorát na cyklovač,to vím,?e budu mít pěkný nervy,moje stará ibiza stírala sice hůř,ale potichu :lol:

pls help :shock:
Obrázek
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

Mě dělají stěrače toté? - a ře?ení ? : při?plouchnu trochu Sheronu (nebo jak se to jmenuje) z ostřikovače a mám na pár kilometrů klid - a tak to jde pořád dokola :lol:
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Odpovědět