Klimatizace

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jirka píše:Nevím kolik v Ostravě, ale bě?ně do 1tis. kč
Co vím, tak v?eobecně kolem 1 tis. Kč.
Já jeliko? klimatizaci nemám, tuto sumu si odlo?ím na nákup nanuků :D
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
carlos_ray
Návštěvník
Příspěvky: 102
Registrován: čtv črc 23, 2009 7:49
Bydliště: Velvary

Příspěvek od carlos_ray »

Lidi v mý hlavě se rodí různý nápady (vět?inou kraviny). Tak by mě zajímalo jestli mů?u vyměnit manuální klimu za automatickou. Případně jak to provést. A co k tomu potřebuju a musím koupit.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

carlos_ray píše:Lidi v mý hlavě se rodí různý nápady (vět?inou kraviny). Tak by mě zajímalo jestli mů?u vyměnit manuální klimu za automatickou. Případně jak to provést. A co k tomu potřebuju a musím koupit.
řídící jednotku automatické klimy :wink: EPER 35000,- kč A to nevím, jestli to stačí. Vlastně jo, je?tě zrcátko s teploměrem, teplotní čidla do systému rozvodu vzduchu, motorky na ovládání klapek rozvodu vzduchu, jiný ventilátor topení (plynule ragulovatelný) a to by tak pro začátek byly asi v?echy zásadní rozdíly automatu oproti manuálu. Jo, je?tě jsem si vzpoměl na senzor slunečního svitu (ten černý bobek uprostřed na palubce u skla) :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

carlos_ray píše:Lidi v mý hlavě se rodí různý nápady (vět?inou kraviny). Tak by mě zajímalo jestli mů?u vyměnit manuální klimu za automatickou. Případně jak to provést. A co k tomu potřebuju a musím koupit.
Kamo niesi sám ked sa tu pokuká? take nápady(kraviny) napadajú aj mna - apropóo túto otázku som chcel hodit do pléna aj ja :lol:
GP white 1,2 Racing 5d :)
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

Jarou? píše:
carlos_ray píše:Lidi v mý hlavě se rodí různý nápady (vět?inou kraviny). Tak by mě zajímalo jestli mů?u vyměnit manuální klimu za automatickou. Případně jak to provést. A co k tomu potřebuju a musím koupit.
řídící jednotku automatické klimy :wink: EPER 35000,- kč A to nevím, jestli to stačí. Vlastně jo, je?tě zrcátko s teploměrem, teplotní čidla do systému rozvodu vzduchu, motorky na ovládání klapek rozvodu vzduchu, jiný ventilátor topení (plynule ragulovatelný) a to by tak pro začátek byly asi v?echy zásadní rozdíly automatu oproti manuálu. Jo, je?tě jsem si vzpoměl na senzor slunečního svitu (ten černý bobek uprostřed na palubce u skla) :D
a keby sa to dalo zohnat z havarovaného GPčka napr z Požska? ten čierny čuplík mám aj ja ale mam len manual klimu....
GP white 1,2 Racing 5d :)
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

Jarou? píše:Jo, je?tě jsem si vzpoměl na senzor slunečního svitu (ten černý bobek uprostřed na palubce u skla) :D
prosim ta,k comu sluzi ten senzor slnecneho svitu...?ja mam manualnu klimu,cize ten cuplik na pristrojovke tam mam asi len tak,vsak?
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

mosto píše:
Jarou? píše:Jo, je?tě jsem si vzpoměl na senzor slunečního svitu (ten černý bobek uprostřed na palubce u skla) :D
prosim ta,k comu sluzi ten senzor slnecneho svitu...?ja mam manualnu klimu,cize ten cuplik na pristrojovke tam mam asi len tak,vsak?
mají ho v?ichni, akorát u manuálu je to jen čudlík, nic v něm není. - unifikace dílů :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

Jarou? píše:
mosto píše:
Jarou? píše:Jo, je?tě jsem si vzpoměl na senzor slunečního svitu (ten černý bobek uprostřed na palubce u skla) :D
prosim ta,k comu sluzi ten senzor slnecneho svitu...?ja mam manualnu klimu,cize ten cuplik na pristrojovke tam mam asi len tak,vsak?
mají ho v?ichni, akorát u manuálu je to jen čudlík, nic v něm není. - unifikace dílů :wink:
ach jaaaj :evil:
GP white 1,2 Racing 5d :)
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

Jarou? píše:
mosto píše:
Jarou? píše:Jo, je?tě jsem si vzpoměl na senzor slunečního svitu (ten černý bobek uprostřed na palubce u skla) :D
prosim ta,k comu sluzi ten senzor slnecneho svitu...?ja mam manualnu klimu,cize ten cuplik na pristrojovke tam mam asi len tak,vsak?
mají ho v?ichni, akorát u manuálu je to jen čudlík, nic v něm není. - unifikace dílů :wink:
ano,to som si vsimol,ze to tam maju vsetky GP,ale k comu sluzi ten senzor u automatickej klimy...?pytam sa len pre zaujimavost,lebo som o nom este nepocul,ze aj take nieco sa montuje do aut :roll:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

mosto píše:
Jarou? píše:
mosto píše: prosim ta,k comu sluzi ten senzor slnecneho svitu...?ja mam manualnu klimu,cize ten cuplik na pristrojovke tam mam asi len tak,vsak?
mají ho v?ichni, akorát u manuálu je to jen čudlík, nic v něm není. - unifikace dílů :wink:
ano,to som si vsimol,ze to tam maju vsetky GP,ale k comu sluzi ten senzor u automatickej klimy...?pytam sa len pre zaujimavost,lebo som o nom este nepocul,ze aj take nieco sa montuje do aut :roll:
...tak si jede? s klimou v re?imu AUTO a v okam?iku, kdy se třeba změní směr jízdy a slunko zasvítí přímo zepředu na čelní sklo, tak automatika přesměruje část vzduchu na sklo a přidá na intenzitě ventilátoru.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

Jarou? píše:
mosto píše:
Jarou? píše: mají ho v?ichni, akorát u manuálu je to jen čudlík, nic v něm není. - unifikace dílů :wink:
ano,to som si vsimol,ze to tam maju vsetky GP,ale k comu sluzi ten senzor u automatickej klimy...?pytam sa len pre zaujimavost,lebo som o nom este nepocul,ze aj take nieco sa montuje do aut :roll:
...tak si jede? s klimou v re?imu AUTO a v okam?iku, kdy se třeba změní směr jízdy a slunko zasvítí přímo zepředu na čelní sklo, tak automatika přesměruje část vzduchu na sklo a přidá na intenzitě ventilátoru.
no zase som o nieco mudrejsi...toto by ma ani nenapadlo,za aj na taketo malickosti tvorcovia aut myslia...diky za vysvetlenie :wink:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
breeznet
kolemjdoucí
Příspěvky: 18
Registrován: úte kvě 05, 2009 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od breeznet »

Davids píše:nevi nekdo na kolik vyjde vymena naplne klimatizace u fiatu v Ostrave ;-)
Ja si nechal pouze doplnit klimatizaci ve fiatu a za 200gramu jsem platil 180 kc
dynamic 1,4 77 rosse vulcano
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

Jinak uznávám ?e ta autoklima je fakt mazaná a opravdu kdy? neni potřeba tak kompresor nezapíná..ačkoliv ve fullauto svítí *. Čumim.. Dobrý zji?tění po 2 letech. :D (Mluvím o plusových teplotách kdy venkovní teplota stačí na vychlazení interiéru a re?imu fullauto..)
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

Du?an píše:
Jirka píše:Nevím kolik v Ostravě, ale bě?ně do 1tis. kč
Co vím, tak v?eobecně kolem 1 tis. Kč.
Já jeliko? klimatizaci nemám, tuto sumu si odlo?ím na nákup nanuků :D
prej nanuků :lol: to je dobrý...
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
carlos_ray
Návštěvník
Příspěvky: 102
Registrován: čtv črc 23, 2009 7:49
Bydliště: Velvary

Příspěvek od carlos_ray »

Díky moc, přesně to jsem chtěl vědět. Zajímalo, mě to proto?e mi u fiatu říkali nehoráznou sumu, tak mě zajímalo za kolik bych to zbastlil doma.
Odpovědět