Fiat Panda

Témata týkající se ostatních modelů značky Fiat

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeník1 »

Vlastnil jsem Pandu pět let a absolutní spokojenost. ?ádné poruchy a jednoduché vozidlo, které nemělo ani ABS, el. okna ani zrcátka ani centrální zamykání apod. Projel jsem s ní od Baltického moře a do Koperu ve Slovinsku u moře Jaderského. Projel jsem vět?inu vysokohorských silnic v Rakousku včetně legendární Großglockner Hochalpenstraße nebo Timmelsjoch hochalpenstrasse u italských hranic a mnoho dal?ích. Měla najeto 112 tisíc a nechtělo se mi investovat do výměny rozvodů a dal?í investice by následovaly jako brzdové destičky a podobně. Nakonec nelituji, Grande Punto je přeci jenom jiná třída. Ale musím přiznat, ?e GP s motorem 1,2 je co se týká dynamiky jízdy hor?í ne? ta moje Panda s motorem 1.1. Asi to bude hmotností a rozměry pneumatik. Panda vá?ila 915 kg a pneumatiky měly rozměry 155/80/R13.
Přidám sem nějaké fotky Pandice dračice. Nebyl problém s ní jet trvale po dálnice 150 i do mírných stoupání. Maximálně jsem s ní jel neuvěřitelných 180 km/h. Nevím kolik točil motor, neměl jsem otáčkoměr, ale ječel jako blázen. Poslední Pandy se ji? s motorem 1.1 nedělají, mají pouze 1,2 a 51 KW, tak to musí být úplná bomba, kdy? si vzpomenu co uměl ten motor 1.1.

Teď ty fotky:

U moře ve Slovinsku v obci Koper. Vedle zcela náhodou Ital s Grande Puntem
Obrázek

Na parkovi?ti v obci Filipova Hu? na ?umavě. Na pozadí Německé vrcholy Roklanu (1453 m)
Obrázek

Na parkovi?ti u vjezdu do Vojenského újezdu Boletice.
Obrázek

Boletice
Obrázek

Pod rozhlednou Koráb nad obcí Kdyně
Obrázek

Na jednom z mnoha parkovi?? Großglockner Hochalpenstraße
Obrázek

V de?ti u mýtných bran vysokohorské silnice Großglockner Hochalpenstraße
Obrázek

Moje Panda neměla otáčkoměr, ale ani mi to moc nevadilo
Obrázek
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Jarous1
Návštěvník
Příspěvky: 151
Registrován: stř srp 08, 2007 10:46

Jak se vyrábí

Příspěvek od Jarous1 »

Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Re: Jak se vyrábí

Příspěvek od Grande EVO »

Jarous1 píše:Celkem hezký video:

http://www.youtube.com/watch?v=RLJudMg48wI

Pekny video,to je ta uplne nova fabrika ne? Moc lidi se tam nenadre :P

Skoda ze tam neni Punto
Fiat Punto EVO
muj 4 fiat
1 na LPG
Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od Grande EVO »

jeník1

Jde videt ze na Pandu v dobrem vzpominas,ja takhle pekne vzpominam na me stare Punto 1,2 byl to rok 2003 najel jsem na nem 125tis.km a take zadny problem,taky nemel otackomer no z vybavy tam nebylo nic i okna byli svihadla :D akorat jsem investoval do rozvodu atd. pak jsem mel totalni havarku tak jsem 150tisic pridal a poridil EVO ani jsem o zadne jine znacce nez FIAT nepremyslel,taky?
Fiat Punto EVO
muj 4 fiat
1 na LPG
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeník1 »

Grande EVO píše:jeník1

Jde videt ze na Pandu v dobrem vzpominas,ja takhle pekne vzpominam na me stare Punto 1,2 byl to rok 2003 najel jsem na nem 125tis.km a take zadny problem,taky nemel otackomer no z vybavy tam nebylo nic i okna byli svihadla :D akorat jsem investoval do rozvodu atd. pak jsem mel totalni havarku tak jsem 150tisic pridal a poridil EVO ani jsem o zadne jine znacce nez FIAT nepremyslel,taky?
Kolik ti dali protiúčtem za havarované Punto z roku 2003? Kdy? jsi přidal jenom 150 tisíc?
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Viděli jste test nového Fiatu Panda dnes v Autosalonu na Primě? Moc se povedla.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeník1 »

Du?an píše:Viděli jste test nového Fiatu Panda dnes v Autosalonu na Primě? Moc se povedla.
To jsem se bohu?el nedíval :(
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

JJ pěkná červená :D
Pro Jeníka http://prima.stream.cz/
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Lep?í má? AUTOSALONTV.CZ
Tam si najde? v?echna vydání pořadu v perfekt kvalitě.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od Grande EVO »

jeník1 píše:
Grande EVO píše:jeník1

Jde videt ze na Pandu v dobrem vzpominas,ja takhle pekne vzpominam na me stare Punto 1,2 byl to rok 2003 najel jsem na nem 125tis.km a take zadny problem,taky nemel otackomer no z vybavy tam nebylo nic i okna byli svihadla :D akorat jsem investoval do rozvodu atd. pak jsem mel totalni havarku tak jsem 150tisic pridal a poridil EVO ani jsem o zadne jine znacce nez FIAT nepremyslel,taky?
Kolik ti dali protiúčtem za havarované Punto z roku 2003? Kdy? jsi přidal jenom 150 tisíc?

Tak to jsem mel stesti i smulu, pac auto jsem menit nechtel,Punto jsem rozsekal na predek,mel jsem ho pojisteny,dostal jsem od pojistovny(ocenila ho na 75tisic),prodal jsem auto,zimni gumy par drobnosti a mel jsem za neho necelych 80tisic(Evo stalo 229tis.),je mi jasne kdybych ho prodaval nedostanu vic jak 50tisic
Fiat Punto EVO
muj 4 fiat
1 na LPG
Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od Grande EVO »

Du?an píše:Viděli jste test nového Fiatu Panda dnes v Autosalonu na Primě? Moc se povedla.
Tak jsem to shlednul a Panda je moc pekna,jen myslim ze dnes se jich u nas moc neproda,pokud Grande Actual jde sehnat za 200tisic Evo za 220tisic,obe verze pekne vybavene.

Tak si pokladam otazku kolik by Panda mela stat? Dle me nebude pod 200.000,-kc

Daji tomu sebevedomou cenu,oni si o sobe nemysli(ani nejsou)to co vetsina cechu,ze vyrabi dreky. Ba naopak :D
Fiat Punto EVO
muj 4 fiat
1 na LPG
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

Ta panda se mi moc líbí a mám ji pořád v hlavě.....ale né Grande je grande ale...
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Ceny nove Pandy:

Pop
1.2 69k 199 900 Kc

Easy
1.2 69k Kc 224 900 Kc
0.9 TwinAir 65k 239 900 Kc
0.9 TwinAir 85k MTA 289 900 Kc
1.3 MultiJet 75k 289 900 Kc

Navazuju na téma nové Pandy, do které jsme zabředli v sekci Grande Punto, Punto Evo... Pokud se dívám na cenu nové pětidveřové ?kody Citigo, která má činit 189.900 Kč a která je?tě ke v?emu patří pod křídla koncernu, který je v na?ich ?ířkách nesmírně oblíbený, tak to bude mít nová Panda, začínající na ceně o 10 tis. Kč vý?e, nesmírně tě?ké. ?e se např. mě nová Panda hlavně zevnitř líbí mnohem víc, ne? studená VW ? - Citigo, bude hrát v tomto případě asi nulovou roli. ?koda!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Lipi
Štamgast
Příspěvky: 361
Registrován: pát pro 03, 2010 9:24
Bydliště: Slovakia - Malacky

Příspěvek od Lipi »

No jo... ale 5dv. CitiGO bude stat tolko čo Panda... a ked u? cenu podliezat... tak o hodne ni??iu cenu tu ma? za staru pandu ktora je aj s klimou a stale lacnej?í ne? ta citigo...

A ver mi ta citigo či up je uplny lacak.... auto vyratane na stotinu centa... a to nema nic..vo vybave..
Grande Punto 1.3MultiJet (66kW) 6-Speed (Dynamic) - 26.10.2006
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

ceník

Příspěvek od Mellow »

Potvrzeno: Cena nové Pandy začíná na 195 tisících.
Odpovědět