Horní a spodní gril (maska chladiče)

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

:cry: hmhmmm, bol som na be?nej trase po SR a statil som počas jazdy spodny gril. ?iel som v kolone aut ktorá i?la po nejakom sajrajte a ten mi asi trafil spodný gril, ktorý následne po tom odpadol. V?imol som si to a? po dal?ích 200km. Tak?e som bol nútený kúpi? nový (stál ma ba?ovských 999,-sk, kua). Skú?al som ho nasadi? spä?, ale je stým značný problém, lebo ten blbý nárazník pru?í. Máte tu niekto na to nejaký fígel ako ho tam vráti? nazad?
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

popo píše::cry: hmhmmm, bol som na be?nej trase po SR a statil som počas jazdy spodny gril. ?iel som v kolone aut ktorá i?la po nejakom sajrajte a ten mi asi trafil spodný gril, ktorý následne po tom odpadol. V?imol som si to a? po dal?ích 200km. Tak?e som bol nútený kúpi? nový (stál ma ba?ovských 999,-sk, kua). Skú?al som ho nasadi? spä?, ale je stým značný problém, lebo ten blbý nárazník pru?í. Máte tu niekto na to nejaký fígel ako ho tam vráti? nazad?
mám stejný problém, přesně jak to popisuje?. Mě se stalo ?e jsem při parkování trochu nedobrzdil a spodní gril vyskočil z těch vrchních úchytů. Zkou?el jsem to i naolejovat aby to tam hladce zapadlo ale nepomohlo, jak říká? nárazník pru?í tak?e jediná mo?nost je zatlačit zevnitř ale rukou se tam nedostane?. Myslím, ?e zbývá jediné, sundat nárazník ...
GP 3d 1,2 Dynamic
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

no a to je presne to, do čoho sa mi zrovna nechce ?pára?, aby som sa jebkal zo sundaním nárazníku.
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

popo píše:[quote="ironlionzion Myslím, ?e zbývá jediné, sundat nárazník ...
no a to je presne to, do čoho sa mi zrovna nechce ?pára?, aby som sa jebkal zo sundaním nárazníku.[/quote]

popo ... já teď u? pár týdnů jezdím s tím grilem "jen tak" nasazeným, taky se mi nechce sundávat nárazník, třeba někoho tady něco napadne, nějaká finta. Vkládejme naděje do Jarou?e ;-)
GP 3d 1,2 Dynamic
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

no to by som ti nedoporučoval, ja som sním tie? jazdil len tak prikopnutým, a vidí? ako to dopadlo, stačí prkotina na ceste a príde? o gril
Naposledy upravil(a) popo dne pon črc 14, 2008 12:49, celkem upraveno 1 x.
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

popo píše::cry: hmhmmm, bol som na be?nej trase po SR a statil som počas jazdy spodny gril. ?iel som v kolone aut ktorá i?la po nejakom sajrajte a ten mi asi trafil spodný gril, ktorý následne po tom odpadol. V?imol som si to a? po dal?ích 200km. Tak?e som bol nútený kúpi? nový (stál ma ba?ovských 999,-sk, kua). Skú?al som ho nasadi? spä?, ale je stým značný problém, lebo ten blbý nárazník pru?í. Máte tu niekto na to nejaký fígel ako ho tam vráti? nazad?
Jeliko? jsem spodní gril stříkal na stříbrno, tak jsem fígl vypiloval do detailu. Musí? vytáhnout mlhovku (jedno kterou) a nacpat tam tou dírou nějaký odpovídající dřevěný ?palík, tak aby si ho narval mez polystyrenovou výplň a nárazník v místě pod číslem uprostřed. Doporučuju na ?palík přivázat provázek, za účelem snadného vyta?ení. :wink: Jiný způsob bez demontá?e nárazníku nebo zničení ro?tu asi není. Jen snad vytáhnout vrchní, nacpat spodní s podepřením rukou a pak zpět vrchní. (Tak to tu?ím dělal Carlos)
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

Jarou? píše:
popo píše::cry: hmhmmm, bol som na be?nej trase po SR a statil som počas jazdy spodny gril. ?iel som v kolone aut ktorá i?la po nejakom sajrajte a ten mi asi trafil spodný gril, ktorý následne po tom odpadol. V?imol som si to a? po dal?ích 200km. Tak?e som bol nútený kúpi? nový (stál ma ba?ovských 999,-sk, kua). Skú?al som ho nasadi? spä?, ale je stým značný problém, lebo ten blbý nárazník pru?í. Máte tu niekto na to nejaký fígel ako ho tam vráti? nazad?
Jeliko? jsem spodní gril stříkal na stříbrno, tak jsem fígl vypiloval do detailu. Musí? vytáhnout mlhovku (jedno kterou) a nacpat tam tou dírou nějaký odpovídající dřevěný ?palík, tak aby si ho narval mez polystyrenovou výplň a nárazník v místě pod číslem uprostřed. Doporučuju na ?palík přivázat provázek, za účelem snadného vyta?ení. :wink: Jiný způsob bez demontá?e nárazníku nebo zničení ro?tu asi není. Jen snad vytáhnout vrchní, nacpat spodní s podepřením rukou a pak zpět vrchní. (Tak to tu?ím dělal Carlos)
no tak to stým podopretím nárazníku ma to tie? napadlo, len som nevedel jak to potom vytiahnu? - a tá mlhovka ma nenapadla. Diky za radu :)
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

co na to říct, no, Jarou? díky
GP 3d 1,2 Dynamic
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jarou? má dobrýnápad s tou ?ňůrkou.
Snad to okoukal u nějaké ?enské od tampónu :mrgreen:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Ja osobne s vlozenim toho grilu zpatky nemel sebemensi problem, stacilo prvni presne nasadit spodni stranu (treba i pomoci sroubovaku to dostat do zobacku)a vrch diky par presnym ranam rukou zajel do narazniku jak nuz do masla 8)
wenca
Štamgast
Příspěvky: 345
Registrován: sob pro 29, 2007 12:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od wenca »

Můj tip :

Kdy? jsem měl ten gril sundaný , v?iml jsem si v nárazníku , ?e v těch malých otvorech (je jich asi 6 dole a 8 nahoře) kde dr?í ten gril - jsou malé zoubky asi 3 mm vysoké .
Malým ostrým no?em jsem ty zoubky seřízl .

Potom u? ?el gril nasadit jako po másle .

8)
Grande Punto 5D 1,2 Dynamic - New Orleans blue
bob
Štamgast
Příspěvky: 230
Registrován: stř srp 29, 2007 18:29
Bydliště: Babice u UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bob »

mě částečně vyskočil a taky ne?el nasadit, tak jsem se nasral a jel jsem s tím do servisu a za 10 minut jsem byl i zpět s nasazeným spodním grilem. jen to zvedli a zamáčkli
Fiat GP 1,4 16v 95k Star-jet sport 3.d r.v.2007Caribbean Orange
Luckyna
Návštěvník
Příspěvky: 85
Registrován: pon črc 21, 2008 19:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luckyna »

včera jsem to taky dávala do stříbrný
mám úplně zničený ruce,u? jsem propadala panice,ven to ?lo,ale u? jsem to tam nenandala zpět,dole to dr?í,ale vrchní část kouká ven

s tím dřívkem na provázku,to je dobrý,to zkusim
Grande Punto 1,2 Dynamic r.v.08 černá Crossover
Pietro
Návštěvník
Příspěvky: 71
Registrován: pon kvě 12, 2008 21:01
Bydliště: Kralupy

Příspěvek od Pietro »

chtěl jsem se zeptat, mate ten gril na obou stranach? ja ho mam jenom na jedny... je pravda se jsem jednou trochu brousil ale ten jeden porad drzi tak pochybuju ze by upadl ten druhej a nezustal tam treba ani sroub...

tak nevim jestli to reklamovat ze tam nebyl bo ne :-)
1.2 3D, Dynamic, červená exotica
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Pietro píše:chtěl jsem se zeptat, mate ten gril na obou stranach? ja ho mam jenom na jedny... je pravda se jsem jednou trochu brousil ale ten jeden porad drzi tak pochybuju ze by upadl ten druhej a nezustal tam treba ani sroub...

tak nevim jestli to reklamovat ze tam nebyl bo ne :-)
Bohu?el z příspěvku vůbec nevím, co chtěl básník říct :shock:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Odpovědět