Letní pneumatiky

Vše okolo řízení, náprav, kol, brzd, tlumičů, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Drtikol
Štamgast
Příspěvky: 347
Registrován: sob kvě 05, 2007 1:33
Bydliště: Zlíneček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drtikol »

Davidsi, zveřejni nějakou fotku. Rád bych se pokochal 18" na GP ?!
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Davids píše:
Colin píše:
Davids píše:No ja dneska jel ze Slovenska na letnich 225/35 R18 snehu po kokot, ale uridil jsem to :D
Nejsi náhodou z Liberce? Já jen, ?e jeden člověk má tady taky 18", ale to u? je podle mě moc, má na tom jen takový ?lupky pneu :)
Neni to moc, kdyby jsi videl jak to auto s tema kolama vypada, pochopil bys :shock:
No právě ?e jsem viděl GP s 18" a můj názor je, ?e je to moc velký, ale nejel jsem v tom, tak?e nemů?u říct, jak moc je cítit ka?dá díra. Já mám na autě 16" 195/50 a zdá se mi, ?e cítím ty díry docela hodně :)
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Drtikol píše:Davidsi, zveřejni nějakou fotku. Rád bych se pokochal 18" na GP ?!
Kdyz mi povis jak to udelat nebude to problem ;-)
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Colin píše:
Davids píše:
Colin píše: Nejsi náhodou z Liberce? Já jen, ?e jeden člověk má tady taky 18", ale to u? je podle mě moc, má na tom jen takový ?lupky pneu :)
Neni to moc, kdyby jsi videl jak to auto s tema kolama vypada, pochopil bys :shock:
No právě ?e jsem viděl GP s 18" a můj názor je, ?e je to moc velký, ale nejel jsem v tom, tak?e nemů?u říct, jak moc je cítit ka?dá díra. Já mám na autě 16" 195/50 a zdá se mi, ?e cítím ty díry docela hodně :)
No pokud mas snizeny podvozek a nizkoprofilove gumy, tak na prvni pohled nepoznas, jestli jde o 17" nebo o 18" zase takovy rozdil bych v tom nevidel
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Tak zas moc lidí nemá sní?ený podovzek a 17" s nízkoprofilovými pneu (myslím tím s ni??ím profilem ne? má origo 17" fiat). V ka?dým případě to vypadá opravdu dobře, jen si myslím, ?e se u? tady pak nemů?eme bavit o nějakým jízdním komfortu u 18" s nízkoprofiláčema :). U? jsem se ptal předtím, nejsi náhodou z Liberce?
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Colin píše:Tak zas moc lidí nemá sní?ený podovzek a 17" s nízkoprofilovými pneu (myslím tím s ni??ím profilem ne? má origo 17" fiat). V ka?dým případě to vypadá opravdu dobře, jen si myslím, ?e se u? tady pak nemů?eme bavit o nějakým jízdním komfortu u 18" s nízkoprofiláčema :). U? jsem se ptal předtím, nejsi náhodou z Liberce?
Nejsem z Liberce jsem z Koprivnice ;-) jako ja presel z punta 1 na grande takze pro mne je jizdni komfort dostacujici :D ale je pravda, ze treba 5 lidi to auto nema rado :) a nejaka vetsi dira je taky hodne znat, ale zase v zatackach to drzi jak pribite, takze v zatacce kde jsem se starym puntem jel 50 km/h a nakloneny projedu 90 km/h a ani nemrknu :)
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Tak dneska jsem přezul GPčko ze zimních 15" na origo? Fiat 17", tak se tě?ím na zítra a? se projedu a doufám, ?e zima u? se definitivně nevrátí :lol:
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
urboss
kolemjdoucí
Příspěvky: 35
Registrován: pon led 14, 2008 10:21

Příspěvek od urboss »

taky jsem přezul :)
GP Sport 1.4 95k (červená Exotica)
mr.Jerry
kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: čtv lis 22, 2007 5:48

Příspěvek od mr.Jerry »

Zdravím v?echny, u? jsem taky přezul tak před 14-ti dny a to raní sně?ení mě celkem zaskočilo ale i tak to s mýma dunlopkama sedělo celkem pěkně. A stihly mi u krást čepičky z ventilků z litých kol. Uva?uji o koupi bezpečnostních ?roubů, nevíte někdo jakou velikost ?roubů koupit pro originál litá kola fiat 15"?
bob
Štamgast
Příspěvky: 230
Registrován: stř srp 29, 2007 18:29
Bydliště: Babice u UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bob »

tak já jsem u? taky včera přezul, sice mě v půlce práce začalo pr?et za krk, ale i přes nepřízeň počasí jsem to dokončil 8)
Fiat GP 1,4 16v 95k Star-jet sport 3.d r.v.2007Caribbean Orange
matus
Štamgast
Příspěvky: 239
Registrován: ned bře 04, 2007 11:22
Bydliště: Ko?ice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matus »

U? aj ja som prezul ale mal som problémy s jednou skrutkou na pravom prednom kolese. Na konci skrutky bol strhnutý, resp. po?kodený závit. Neviem kvôli čomu. Bol po?kodený závit aj na aute ale keď som dal novú skrutku tak mi to chytilo a utiahol som to. Ale nechápem prečo sa po?kodil koniec toho závitu :?:
GP Dynamic 1.2 5D Merenque
Honza
VIP uživatel
Příspěvky: 238
Registrován: pon úno 26, 2007 21:16
Bydliště: Bystřice n/O.

Příspěvek od Honza »

Tak jsem asi poslední, kdo se rozhodl přezout. Dnes tedy konečně nasadím letní kola, by? hlásí ochlazení a včera dokonce padal sníh...
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic Magnetico Blu
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Honza píše:Tak jsem asi poslední, kdo se rozhodl přezout. Dnes tedy konečně nasadím letní kola, by? hlásí ochlazení a včera dokonce padal sníh...
Neboj nejsi posledni ja mam jeste zimni.
Obrázek
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

já je mám také. Přezouvat budu asi tento víkend.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

Já přezuju a? pří?tí týden
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Odpovědět