Rezervní kolo

Vše okolo řízení, náprav, kol, brzd, tlumičů, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
sword2
kolemjdoucí
Příspěvky: 30
Registrován: pát lis 16, 2007 18:55

Rezervní kolo

Příspěvek od sword2 »

zaujíma ma ako ste rie?ili rezervu v GP výbava sport, ?tandartne je tam len kompresor a sada na lepenie a to mi nepríde ako rie?enie, tak ma zaujíma ako sa to dá nahradi??
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: rezerva vo verzii GP sport

Příspěvek od Pepa B. »

..myslím, ?e jsem mluvil s Carlosem, který má taky Sporta a ten si koupil ocelovej disk a obul to na 185/65/15 a hodil to do rezervy..
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

V?dy jsem měl rezervu.
Je to se sadou na opravu a kompresorem tak hrozné :?:
Jak dlouho ta oprava trvá :?:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
libor
Návštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: čtv pro 06, 2007 21:14
Bydliště: Petřvald

Příspěvek od libor »

Mám taky kompresor a lepicí sadu a taky uva?uju o nějaké rezervě a zvedáku.Nedovedu si představit ?e bych někde tu gumu prorazil to by bylo tak na odtahovku.
Fiat Grande punto 1,3Mjet90k sport červená exotika
Mira
Návštěvník
Příspěvky: 94
Registrován: ned čer 03, 2007 16:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mira »

libor píše:Mám taky kompresor a lepicí sadu a taky uva?uju o nějaké rezervě a zvedáku.Nedovedu si představit ?e bych někde tu gumu prorazil to by bylo tak na odtahovku.
Mám taky kompresor v GP a nevím proč z toho mít strach. Kdy jsi měl naposledy defekt? Jinak zkou?el jsem výkon toho kompresoru a tlakuje fakt dobře.
GP 1,4 8V Dynamic, černá Crossover,ků?e Elegant
sword2
kolemjdoucí
Příspěvky: 30
Registrován: pát lis 16, 2007 18:55

Příspěvek od sword2 »

no práve ?e dnes som rie?il defekt na man?elkinej Mazde :D inak bol som potom vo Fiate a pýtal som sa na rie?enie údajne sa tam pneumatika nezmestí čo je samozrejme blbos? podža jedného prispievateža na auto.cz sa tam zmestí 15´a pneu 195/55 R 15 a vraj je to akurát čo som sa ale nedozvedel aspoň zatiaž je to či je to len tak volne polo?ené(a je to za jazdy poču? hýba? sa) alebo je to nejak prichitené.Inak vraj ked opravíte defekt tým sprejom s kompresorom tak sa moc pneuservisom nechce takú gumu opravova?(teda doslovne mi bolo povedané ?e sa to nedá opravi? po aplikácii toho spreju).
libor
Návštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: čtv pro 06, 2007 21:14
Bydliště: Petřvald

Příspěvek od libor »

Mira píše:
libor píše:Mám taky kompresor a lepicí sadu a taky uva?uju o nějaké rezervě a zvedáku.Nedovedu si představit ?e bych někde tu gumu prorazil to by bylo tak na odtahovku.
Mám taky kompresor v GP a nevím proč z toho mít strach. Kdy jsi měl naposledy defekt? Jinak zkou?el jsem výkon toho kompresoru a tlakuje fakt dobře.
jedno jsem se míjel na uzké uličce s jedním autem a najel jsem do trávy a tam trčel kus ?eleza a gumu jsem z boku rostrhnul.Bylo to na?těstí s bravem kde rezerva byla a mohl jsem kolo vyměnit kdyby to bylo s Gp tak bych tam stál asi je?tě teď proto?e ani lepící sada ani kompresor by mi nepomohli.To lepení zalepí taky jen díru do nějaké velikosti
Fiat Grande punto 1,3Mjet90k sport červená exotika
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

normalne po brne tam vozim jen tu sadu. kdyz jedu nekam na delsi cestu tak sem si koupil ve fiatu original plato se zvedakem, klicem a pod. a davam to tam spolu se zimnim 15" kolem. prece jen shanet treba ve svycarsku odtahovku a novy kolo by nebylo moc prijemny...a ani levny. lepici sadu sem zatim nepouzil, pichnul sem jednou a to sem to jen kompresorem dofoukl a dojel do servisu.
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
libor
Návštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: čtv pro 06, 2007 21:14
Bydliště: Petřvald

Příspěvek od libor »

carlos píše:normalne po brne tam vozim jen tu sadu. kdyz jedu nekam na delsi cestu tak sem si koupil ve fiatu original plato se zvedakem, klicem a pod. a davam to tam spolu se zimnim 15" kolem. prece jen shanet treba ve svycarsku odtahovku a novy kolo by nebylo moc prijemny...a ani levny. lepici sadu sem zatim nepouzil, pichnul sem jednou a to sem to jen kompresorem dofoukl a dojel do servisu.
Kolik jsi dal za to plato?Bavili jsme se o tom v Ostravě ale u? si přesně nevzpomínám kolik to bylo.
Fiat Grande punto 1,3Mjet90k sport červená exotika
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

libor píše:
carlos píše:normalne po brne tam vozim jen tu sadu. kdyz jedu nekam na delsi cestu tak sem si koupil ve fiatu original plato se zvedakem, klicem a pod. a davam to tam spolu se zimnim 15" kolem. prece jen shanet treba ve svycarsku odtahovku a novy kolo by nebylo moc prijemny...a ani levny. lepici sadu sem zatim nepouzil, pichnul sem jednou a to sem to jen kompresorem dofoukl a dojel do servisu.
Kolik jsi dal za to plato?Bavili jsme se o tom v Ostravě ale u? si přesně nevzpomínám kolik to bylo.
jo tak to ja uz taky ne
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
libor
Návštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: čtv pro 06, 2007 21:14
Bydliště: Petřvald

Příspěvek od libor »

carlos píše:
libor píše:
carlos píše:normalne po brne tam vozim jen tu sadu. kdyz jedu nekam na delsi cestu tak sem si koupil ve fiatu original plato se zvedakem, klicem a pod. a davam to tam spolu se zimnim 15" kolem. prece jen shanet treba ve svycarsku odtahovku a novy kolo by nebylo moc prijemny...a ani levny. lepici sadu sem zatim nepouzil, pichnul sem jednou a to sem to jen kompresorem dofoukl a dojel do servisu.
Kolik jsi dal za to plato?Bavili jsme se o tom v Ostravě ale u? si přesně nevzpomínám kolik to bylo.
jo tak to ja uz taky ne
myslím si ?e jsi říkal něco kolem dvou tisíc
Fiat Grande punto 1,3Mjet90k sport červená exotika
libor
Návštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: čtv pro 06, 2007 21:14
Bydliště: Petřvald

Příspěvek od libor »

Nevíte někdo jakou má nosnost zvedák v GP?
Fiat Grande punto 1,3Mjet90k sport červená exotika
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

libor píše:Nevíte někdo jakou má nosnost zvedák v GP?
mizernou :? , mám lehčí auto ne? ty a při zvedání se pěkně kroutí, nemám v něj důvěru :evil:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
libor
Návštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: čtv pro 06, 2007 21:14
Bydliště: Petřvald

Příspěvek od libor »

Pepa B. píše:
libor píše:Nevíte někdo jakou má nosnost zvedák v GP?
mizernou :? , mám lehčí auto ne? ty a při zvedání se pěkně kroutí, nemám v něj důvěru :evil:
Já jsem viděl na netu asi tři druhy do 800kg do 1000 a do 1500kg tak nevím pro který se rozhodnout ale po tom co pí?e? tak asi varianta č.3
Fiat Grande punto 1,3Mjet90k sport červená exotika
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

libor píše:
Pepa B. píše:
libor píše:Nevíte někdo jakou má nosnost zvedák v GP?
mizernou :? , mám lehčí auto ne? ty a při zvedání se pěkně kroutí, nemám v něj důvěru :evil:
Já jsem viděl na netu asi tři druhy do 800kg do 1000 a do 1500kg tak nevím pro který se rozhodnout ale po tom co pí?e? tak asi varianta č.3
pokud jsou v?echny origo na GP, volil bych 1000kg, to bude stačit
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Odpovědět