Fiat Bravo

Témata týkající se ostatních modelů značky Fiat

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

JardaK. píše:
Jarou? píše:
JardaK. píše:Stáhnul jsem si Elearn na Bravo, ale komp chce po mně po spu?tění, abych vlo?il do mechaniky CD, které nemám. Nevíte, jestli musím vytvořit virtuální disk nebo je?tě někde sehnat (stáhnout) CD? Samotný program Elearn má 621 MB.
Alcohol 120, Power ISO, Deamon tools.... a dal?í a dal?í software pro vytvoření virtuální mechaniky. K ní připojí? image CD a hotovo.
Přiznám se, Jarou?i, ?e jsem to nikdy nedělal a nemám s virtuální mechanikou ?ádnou zku?enost! Power ISO jsem si stáhnul, ale potřeboval bych jaksi vysvětlit krok za krokem!
strejda gůgl na?el tohle http://www.warez.cz/clanky/virtualni-me ... -poweriso/ snad ti to pomů?e :)
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

chlapci stiahnite si deamona
http://www.disc-tools.com/download/daemon

nainstalujem dam pravi klik mount image a hotovo .....
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

1nekros1 píše:chlapci stiahnite si deamona
http://www.disc-tools.com/download/daemon

nainstalujem dam pravi klik mount image a hotovo .....
Elearn funguje, vypálil jsem v?echno, co jsem stáhnul z NETu, na CD a u? to jede. Akorát, ?e tam nejsou podrobnosti typu, jaká ?árovička je v osvětlení, vlastně jsem tam ani nena?el nic o demontá?i krytu regulace teploty.
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

JardaK. píše:
1nekros1 píše:chlapci stiahnite si deamona
http://www.disc-tools.com/download/daemon

nainstalujem dam pravi klik mount image a hotovo .....
Elearn funguje, vypálil jsem v?echno, co jsem stáhnul z NETu, na CD a u? to jede. Akorát, ?e tam nejsou podrobnosti typu, jaká ?árovička je v osvětlení, vlastně jsem tam ani nena?el nic o demontá?i krytu regulace teploty.
Je tam v?echno, jen to musí? najít :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Včera jsem měnil v Nordexu obutí na autě (ty letní jsou u? tak akorát na dojetí - mám celkem najeto 68 tis. km) a při té příle?itosti jsem si nechal opravit podsvícení panelu regulace teploty, kde jsem měl prasknutou ?árovičku. Měl jsem s sebou 2 ks LEDek, ale ty prý nesvítily, tak jsou tam opět klasické ?árovky. Víc nevím, včera jsem jim nehleděl na ruce, ale a? pojedu kolem, zajdu se přímo zeptat mechanika, u? se trochu známe.
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Jarous1
Návštěvník
Příspěvky: 151
Registrován: stř srp 08, 2007 10:46

Příspěvek od Jarous1 »

Tak po najetých 92t.km jsem měl druhou závadu: Prní byl EGR ventil a teď brzdový spínač za cca 200kč.
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Měl jsem problém s Blue&Me, toti? takový, ?e se po nastartování (motoru) automaticky spou?těl přehrávač USB a ne rádio, i kdy? jsem měl zvoleno "Autoplay off". Pořád jsem zkou?el přenastavit "off" na "on" a zpět v naději, ?e se to celé vzpamatuje, ale nic, výsledek byl pořád stejný. Pak jsem měl spásný nápad - nastartoval jsem, opět se spustila muzika z fle?ky a já celý nasraný nad italskou windowsovskou technikou vyrval fle?ku z díry. Přehrávání se v tu chvíli samozřejmě přepnulo na rádio, ale rádio naběhlo i po opětovném nastartování motoru a u? to fachčí, jak má! Jinak klepy klep, ?ádné poruchy, mám najeto 70 tis. km a je?tě jsem neměnil ani ?árovku (kromě podsvícení regulace teploty). Prasklou ?árovku zadního světla hned první den u?ívání nepočítám.
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Pořád čekám na tu modelovou ofenzívu. Z nabídky Brava stáhli 2.0 Multijet, u? ho nenabízejí ani v Itálii, asi byly nulové prodeje. Nakonec není se co divit, Fiat za půl baňky není asi pro nikoho přita?livý (já bych tolik peněz za Fiata taky nedal). Na druhou stranu tro?ku rozumím i té vysoké ceně, já dal za toho svého o dost méně a mám pocit je?dění v drahém autě - pomalé zhasínání stropního světla (dal?í 2 jsou i vzadu) se zpo?ďovačem, výdechy dozadu ze středového tunelu atd. (nebudu unavovat, u? jsem se několikrát nad tím rozplýval) a hlavně - jezdí bez poruch, mám 83 tis. km a zatím se nestarám. A? u? Marchionne něco nového představí, stýská se mi po nových Fiatech (Alfách, Lanciích).
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

JardaK: som na tom podobne ako ty.....som po dal?ej výmene oleja....tento týzden som prekročil 90tiskm a ináč len tankujem naftu. akurát teraz rie?im, ?e ktorý kočár zmestím do kufra, lebo kombík to není a čakáme prírastok.....ale u? hodnú chvílu pokukujem po Freemonte....u? sa má aj predajca pýtal, ?e kedy mi končí leasing, ?e mi ponúkne niečo nové....ale prcek na ceste značne obmedzi domaci rozpočet....tak?e si asi počkám, kým vyhliadnutý freemont za 25tis? klesne na prijatelných 17ti? :-) :-)
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Mám tip pro havířováky a dal?í z blízkého okolí - kdy? jsem byl ve středu v Nordexu přehazovat gumy na zimu, tak venku stálo bílé Bravo (mělo je?tě přelepky z fabriky na dveřích). Zaujalo mě jednak tím, ?e jsem taky u?ivatelem stejného auta, jednak tím, ?e mělo 18" elektrony, prahové a stře?ní spojlery a sportovní vnitřek, tak?e jsem věděl, ?e to musí být něco s vět?ím výkonem. A taky ?e jo! Je to 140 k MultiAir a bude v Nordexu coby předváděcí vozidlo a mám se prý někdy stavit, pan ?míd mi slíbil, ?e dotyčné Bravo bude k dispozici na předváděcí jízdy. Co na to Benja, nepůjde? to taky projet?
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat Bravo

Příspěvek od popo »

Zdravim, akurát dneska som pretočil cez 100.000km na Brave. A to má ešte len 34 mesiacov. Zatial všetko šlape jak má. o chvílu ma zase čaká výmena oleja a silno uvažujem aj o rozvodoch. v knižke je síce písané až pri 150tis km, ale aj v servise mi radšej odporučili meniť ich pri 120tis, a tak ked mám olej pri 110tis, tak asi dám spraviť aj tie.

p.s. nekúpi niekto Bravo 1,6 MJT trojročné so 45tis km ? :-)
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
Studynka
Návštěvník
Příspěvky: 132
Registrován: stř bře 09, 2011 20:05
Bydliště: Dolni Dunajovice

Re: Fiat Bravo

Příspěvek od Studynka »

Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od benja »

JardaK. píše:Mám tip pro havířováky a dal?í z blízkého okolí - kdy? jsem byl ve středu v Nordexu přehazovat gumy na zimu, tak venku stálo bílé Bravo (mělo je?tě přelepky z fabriky na dveřích). Zaujalo mě jednak tím, ?e jsem taky u?ivatelem stejného auta, jednak tím, ?e mělo 18" elektrony, prahové a stře?ní spojlery a sportovní vnitřek, tak?e jsem věděl, ?e to musí být něco s vět?ím výkonem. A taky ?e jo! Je to 140 k MultiAir a bude v Nordexu coby předváděcí vozidlo a mám se prý někdy stavit, pan ?míd mi slíbil, ?e dotyčné Bravo bude k dispozici na předváděcí jízdy. Co na to Benja, nepůjde? to taky projet?
.. to víš že jsem byl a svezení to bylo opravdu parádní... jenže to by mě nesměl v létě svézt kriss :shock: takže bravíčko bylo parádní..ale abík to nebyl a abych to ještě více rozvinul..jelikož se od podzimu značně změnila situace tak zatím u mandarinky v roli vozidla číslo jedna zůstanu i když mi ted dělá vrásky vit topic poruchy atd...
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Jarous1
Návštěvník
Příspěvky: 151
Registrován: stř srp 08, 2007 10:46

Re: Fiat Bravo

Příspěvek od Jarous1 »

Tak mám najeto na Bravu 112t.km, proběhla komplet výměna brzd - kotouče a destičky vpředu i vzadu. Jinak vše funguje jak má. :) . Fiat do roku 2016 má představit 17 novinek a 7 faceliftů, zřejmě to nebudou jen Fiaty, ale i Alfy, Lancie, Jeepy.
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Fiat Bravo

Příspěvek od JardaK. »

Jarous1 píše:Tak mám najeto na Bravu 112t.km, proběhla komplet výměna brzd - kotouče a destičky vpředu i vzadu. Jinak vše funguje jak má. :) . Fiat do roku 2016 má představit 17 novinek a 7 faceliftů, zřejmě to nebudou jen Fiaty, ale i Alfy, Lancie, Jeepy.
Já mám na tachometru 95 tis. km, taky vše funguje, jak fungovat má a až se divím, že po skoro třech letech užívání a denodenního ježdění nepraskla ani jedna z hlavních žárovek, neexistují chybové hlášky, nesjel jsem obložení, spotřeba neustále klesá (loňský průměr 5,12 l/100 km) a můj šetrný přístup k Bravíčku mi ono oplácí naprostou spolehlivostí. Letos v březnu mi končí leasing, pak se snad stanu šťastným majitelem a doufám, že budu ještě dlouho jezdit bez problémů. Motor, doufám, dá 250 tis. km bez generálky, takže to mám při mém ročním nájezdu čas asi 4,5 roku. Co koupím pak, nevím, nejraději bych ovšem zase Bravo, ale to už se dělat nebude, tak co pak?
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Odpovědět