Fiat Bravo

Témata týkající se ostatních modelů značky Fiat

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

popo píše:
Jarou? píše:
Pepa B. píše: jinak, co spotřeba? ani náhodou nejezdím po městě za 6.3 jak pí?ou v TP, spí? tak kolem 7.5 :)
hmm... popo jezdí za 5,0 - 5,3 se skoro syrovým autem, ty za 7,5 se zajetým... no asi bude vadný řídící uzel volant - pedály :lol: :lol: :lol:
neviem čo je na tom divné väč?inou robí auto trasu do práce a spä?, čo je cca 50km. Cesta je skladačkou - po okreskách, dialnici v meste, kde je limit 90kmh a aj samotné centrum mesta. cca raz za mesiac auto prebehnem na dlh?iu trasu 700km cez SR. Sna?ím sa jazdi? podža predpisou, sem tam ho prevetrám na dialnici, ale nič dlhodobé. Rad?ej tie pra?ule nalejem do nádr?e a viacej prejazdím ako plati? pokuty.
vidí? Jarou?i, já psal o spotřebě po městě, a kdy? město, tak Brno :-D
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Něco málo pro kamarády PepuB a JarduK :wink:

Obrázek
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

stříííík
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Jirka píše:http://magazin.auto.cz/testy/test-fiat- ... 21-kw.html

To je krása a ta barva :clap :clap :clap :clap
Panove je nas tady 464 registrovanych uzivatelu. Pokud mi kazdy poslete neco kolem 1400Kc,- tak Vas rad vsechny na pristim velkem srazu svezu. :lol: :lol: :lol:
Obrázek
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Teddy86 píše:
Jirka píše:http://magazin.auto.cz/testy/test-fiat- ... 21-kw.html

To je krása a ta barva :clap :clap :clap :clap
Panove je nas tady 464 registrovanych uzivatelu. Pokud mi kazdy poslete neco kolem 1400Kc,- tak Vas rad vsechny na pristim velkem srazu svezu. :lol: :lol: :lol:
Copak, Teddy, má? zálusk na Bravo? Upřímně, bral bych ho taky, i kdy? ho tam celkem zkritizovali! Na druhou stranu je pravda, ?e Bravo není zrovna sportovní auto, např. sedačky Tě v zatáčkách nadvakrát nepodr?í (ov?em v testované verzi je celkem chválili). Potvrzuju nedotáčivost, ale nesouhlasím s hodnocením brzd, ty se mi po ujetí 10 tkm na mém Bravu zdají ostré dost. Pro mě je Bravo pohodlné, silné a v rámci značky luxusní auto hodící se nejlépe k polykání dálničních kilometrů, sportovní geny bych spí?e přisoudil dobře naladěnému GP.
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Tak nám zase zdra?ili nejen pivo (kurvy!), ale i Bravo. To moje by teď stálo o 9000 víc, ne? kdy? jsem ho objednával v únoru! Zajímavá politika Fiatu. Pravda, v základní verzi je cena pořád stejná. Tak?e Pepo B., budeme na cestách pořád exoti! Já jel minulý týden na Seč a za těch celkem 500 najetých kilometrů jsem potkal JEDNO jediné Bravo!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

JardaK. píše:Tak nám zase zdra?ili nejen pivo (kurvy!), ale i Bravo. To moje by teď stálo o 9000 víc, ne? kdy? jsem ho objednával v únoru! Zajímavá politika Fiatu. Pravda, v základní verzi je cena pořád stejná. Tak?e Pepo B., budeme na cestách pořád exoti! Já jel minulý týden na Seč a za těch celkem 500 najetých kilometrů jsem potkal JEDNO jediné Bravo!
pojeď do Brna, tady je Brav dost :-D, ale ?ádný tmavě ?edý, na?těstí :)..
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Pepa B. píše:pojeď do Brna, tady je Brav dost :-D, ale ?ádný tmavě ?edý, na?těstí :)..
A co bílé s nápisem na dveřích, ty u Vás jezdí? :lol:
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

JardaK. píše:
Pepa B. píše:pojeď do Brna, tady je Brav dost :-D, ale ?ádný tmavě ?edý, na?těstí :)..
A co bílé s nápisem na dveřích, ty u Vás jezdí? :lol:
nikdo (kromě předváděček) s nápisama nejezdí - taky u? to sundej :-D
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Tak?e opět nám podra?ili, rozdíl mezi mým v dubnu kupovaným Bravem a současnou nabídkou je 14 tis. Kč v neprospěch zákazníka a prodeje klesají. Za září pouhých 14 kousků, hor?í výsledek byl v leto?ním roce pouze v lednu (13). Fiate, Fiate, nevím, jestli Tě zachrání jen dobré prodeje Pandy, no a v Paří?i jsi nic nového taky nepředvedl!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

JardaK: jak si na tom s bravom? ja som zatial spokojný, cez w´end som sa pretočil cez 20tis km. len do toho lejem diezla a pohoda lesná. akurát som minule musel vymeni? Osram night braker, lebo sa vypálili obe naraz - vydr?ali asi 4 mesiace. vrazil som tam pôvodné z výroby a bol pokoj. priemerku mám 5,3....polovička mi to kazí, ináč by som bol na 4,7.
akurát tento tý?deň som prezul na zimáky - dal som tam ´15, tak uvidíme.
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

popo píše:JardaK: jak si na tom s bravom? ja som zatial spokojný, cez w´end som sa pretočil cez 20tis km. len do toho lejem diezla a pohoda lesná. akurát som minule musel vymeni? Osram night braker, lebo sa vypálili obe naraz - vydr?ali asi 4 mesiace. vrazil som tam pôvodné z výroby a bol pokoj. priemerku mám 5,3....polovička mi to kazí, ináč by som bol na 4,7.
akurát tento tý?deň som prezul na zimáky - dal som tam ´15, tak uvidíme.
Nebudu odpověď dávat do SZ, mo?ná bude zajímat i ostatní, jak ital jezdí. Mám natočeno něco přes 17 tis. km, průměrná spotřeba se dr?í na 5,0 l/100 km, zkou?el jsem maximálku, podle tachometru se dá rychlost dostat na 190 km, pak u? je to o ničem, i kdy? bych se na těch 200 dostal taky. Řekl bych, ?e 160 km/hod. na dálnici je optimální maximální rychlost, do 180 to zrychluje pěkně, pak u? je to lemra líná. Na druhou stranu máme 105k, tak si nemů?eme stě?ovat, ?e? Při rozjezdech nastává "zátah elektromotoru" od 1500 ot., který trvá do 3500 - 4000 ot., nad uvedené otáčky u? je to k pláči, ov?em je to ropák! Poruchy zatím nejsou (kromě vypálené zadní ?árovky hned první den u?ívání), dolívali mi sice před měsícem chladicí kapalinu, ale vizuální kontrolou zatím neubývá. V pondělí jdu přezouvat na zimu, gumy 205/55/16 jsem koupil přes NET (za ty prachy to bude určitě nějaká čína!), ve Fiatu v Havířově jsem objednal plecháče bratru za 1594 Kč/ks, tam mi to zkompletovali a mů?u si u nich nechat zdarma uskladněné letní obutí. Při té příle?itosti chci, a? se mi podívají na řízení, proto?e při vjezdech do pravé zatáčky pod určitým úhlem a v určitém tahu sly?ím hluk z levé strany jako by někde něco drhlo - je to tě?ko popsatelné. Vizuální kontrolou jsem nena?el nic. Motor je suchý, díky spodním plastům pod motorem nestříká dovnitř bláto, semtam musím utřít prach z plastů na motoru, to je v?e. Fia?ácké naf?áky jsou sluchově "racho?áky", to platí i u mě, ale zevnitř je auto i při jízdě krásně tiché a já nedám na MultiJet dopustit. Jinak mé pocity z auta jsou dobré, při odchodu z gará?í se je?tě pořád zálibně dívám na ty krásné oblinky kolem předních a zadních světel, baroko, které tomu autu vkomponovali do výrazu, mě dostává. Oceňuju 400 l kufr, kotoučáky vpředu i vzadu, vnitřní osvětlení nad předními i zadními sedadly se zpo?ďovačem, výdech tepla dozadu mezi předními sedadly i těch ?est rychlostí a dal?í vychytávky typu volant v ků?i, stahování v?ech oken úplně do dveří, Blue&Me nebo třeba parkovací senzory. Po roce u?ívání chci dát svoje poznatky na mojeauto.cz, recenzi u? mám napsanou, postupně ji ale doplňuju o dal?í zku?enosti. Opravdu nechápu slabé prodeje, myslím, ?e to auto je povedené, za necelých 380 tis. mám komfort, za který bych dal v Golfu minimálně o 100 tis. více.
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Obrázek
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

JardoK, ostatní Bravíčkáři, mám dotaz. Nechal jsem si dělat koberce a přijdou mi krátké, mám na mysli ty přední. Mrkněte prosím na obrázek, tedy pokud textilní koberce máte, je to správný tvar? Pokud ano (jako?e asi ano, to u? jsem si googloval :) ), jakou máte délku předních koberců? Moc díky...

Obrázek[/url]
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Odpovědět