Fiat Bravo

Témata týkající se ostatních modelů značky Fiat

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
hopik
Návštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: úte dub 24, 2007 13:24

Fiat Bravo

Příspěvek od hopik »

Ahoj zdravim vsechny
Chci si poridit nove auticko, premyslel jsem o GP, ale vydel jsem fotky noveho Brava a od te doby nemohu spat. Jak jste na tom vy?? 8)
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Re: NOVY FIAT B R A V O

Příspěvek od ironlionzion »

hopik píše:Ahoj zdravim vsechny
Chci si poridit nove auticko, premyslel jsem o GP, ale vydel jsem fotky noveho Brava a od te doby nemohu spat. Jak jste na tom vy?? 8)
hehe no jmě se taky líbí ... zatím nic lep?ího v ni??í střední neshledávám, hlavně ten kombík se mi zamlová

Obrázek
GP 3d 1,2 Dynamic
hopik
Návštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: úte dub 24, 2007 13:24

re:

Příspěvek od hopik »

Dival jsem se na stranky nemeckeho prodejce fiatu a cena 1,4 ve verzi dynamick je 17400 euro. Nevim ale kdy planuji prijit s timto skvostem na cesky trh.
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

jak se na to dívám tak jen koukám a kochám se a nakonec se přistihnu ?e se usmívám ... kdy? koukám na německé auta, pota?mo novou Fábku tak se spí? mračím s výjimkou, kdy? jí vidím zepředu to se usmívám taky, má takový přihlouplý výraz ... v?imli jste si jak ?kodovka novou Fábku zepředu moc nikde v propagačních materiálech neukazuje ... holt čelní foto je nekompromisní ...
GP 3d 1,2 Dynamic
hopik
Návštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: úte dub 24, 2007 13:24

Příspěvek od hopik »

Mas pravdu. Fiat udelal velmi dobry krok s GP. Kdyz se podivate na novy Bravo a take na dalsi novinky od Fiatu tak je tu velka podoba. Je to podle me novy smer designu a me se moooc libi. (bohuzel me pritelkyni ne u GP, ale Bravo to ano). Nevite kdy mam prijit k nam?? Nikde jsem to nevycetl
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

na slovensku by prý měl Fiat Bravo stát cca 470.000sk c? je slu?ná cena!

edit: K nám by měl přijít snad někdy v květnu...
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
hopik
Návštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: úte dub 24, 2007 13:24

Příspěvek od hopik »

Kdyz se podivate na vsechny nova auta, ktera trh vali jsou si dost podobna. Ale GP, Bravo se vymikaji. Jsou proste krasna, nechci urazet Skodokare,ale nedam za auto 400 a vice tisic abych mel auto jako kazdy druhy, bez emoce, bez dravosti. I kdyz konstukcne jsou to dobry auta
alkay
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: stř dub 11, 2007 9:43
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alkay »

Je krásný, ale za GP bych ho nevyměnil. Za star?í Alfu asi jo :D
GP 1.4 16V - sport - orange caribbean
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

takze som asi prvy z vas co mal moznost sa do toho auta aspon na chvilku posadit :D

aj ked ja osobne mam trosku vyhrady k dizajnu interieru, prvy pocit po sadnuti bol KVALITA - materialy, vypracovanie, prijemne aj na dotyk aj na pohlad.
hopik
Návštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: úte dub 24, 2007 13:24

Re: Radig

Příspěvek od hopik »

Zkus ho trosku popsat v porovnani s GP.Je to jenom zvetrsenina nebo uplne neco jineho. dikec
blackmilan
Návštěvník
Příspěvky: 50
Registrován: úte dub 24, 2007 12:36

Příspěvek od blackmilan »

Uplne suhlasim s hopikom. GP a nove Bravo su nadherne auta.
470000 za Bravo by bolo pre mna vela. Za moje GP 1.2 s autoradiom Kenwood a pieskovou metlou som dal 334000sk
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Tak interier s GP-ckom vela spolocneho nema. Jedine dvere, z tych som mal pocit ze som v Punte. Hlave to chytadlo (cast kde dvere chytis ked ich zatvaras) je velmi podobna, ak nie ta ista. A este volant, velmi podobny, mozno aj ten isty.. Len tie uska za ktore ho mas drzat sa mi zdali trosku mensie.. Ale vsetko ostatne je nove a ako som povedal, zo vsetkeho dychaju kvalita.. Co sa mne osobne nepacilo (ale to je otazka vkusu), bolo "zasunutie" klimatizacie pod radio a to ze cely povrch radia (a asi aj klimy) je z takeho velmi leskleho plastu.. Ono to vyzera na pohlad efektne, ale asi na tom bude dost vidiet odtlacky prstov.. A odkladacia schranka pred spolujazdcom je strasne mala. Ked ju otvoris, tak vsetko co do nej davas, vlastne kladies na otvorene dvierka.. Teda, tak to vyzeralo z pohladu od sofera (na vedlajsom sedadle niekto sedel, takze sa nedalo velmi naklanat). Neviem ci tam bol nejaky priestor dnu, ale nezdalo sa mi tak. Ale pacilo sa mi napr. podsvietenie displeja radia, bolo tmave a text bol do pomarancova (podobne ako ma GP Abarth)..
Celkovo to bolo prijemne posedenie a urcite si ho pojdem vyskusat aj nazivo, ked sa bude dat :D
hopik
Návštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: úte dub 24, 2007 13:24

Příspěvek od hopik »

Asi nevis kdy ma prijit na cesky trh? Kde jsi se byl na nem divat? Pekna recenze na to jak dlouho jsimel moznost shlednotu Bravo.
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

to kedy bude auto uvedene na trh zatial nikto nechcel prezradit :(
a sediet v nom nebol az taky problem, bolo vystavene na autosalone v bratislave :D takze nie som ziaden clovek zo zakulisia :D
Kauli
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pon dub 16, 2007 12:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

FIAT BRAVO - NOVÝ

Příspěvek od Kauli »

Chlapi, nejsem si u? jistý zda jsem to psal zde či na cafe auto, ale té? jsem měl mo?nost v něm sedět, kdy? byl prvně u nás v ČR na Mobilsalonu v Českých Budějovicích. Měli tam na ukázku nejvy??í výbavu s motorem 1,4 - 150koníků. Prosklená střecha, 18 kola, dva laufy a to v?e v Bordo. No je nádherný, kdybych neměl GP, ?el bych do něj hned. Krásněj?ího auto v jeho třídě není, jediný kdo mu mů?e snad konkurovat je Honda Civic. Jinak u nás v Budějkách ji? bude v prodeji od 17.kvěnta a základní verze dle sdělení prodejce Fiatu Auto Future České Budějovice by měla být stanovena na 370.000,- Kč. To je přece velmi solidní cena. Myslím si, ?e celý slavní ?kodovkáři a golfkaři se nyní mů?ou jít bodnout, proto?e ne? navrhnou obdobný kabátek podobný novému Bravu, bude ji? zastaralý. A to nemluvím, pokud bude ta cena platit, o cenovém srovnání s výbavou. V?dy byli Italská auta ji? v základu co se týče výbavy dobře nadupaná oproti ostatním evropským autům.
Odpovědět