Facelift GP - Punto EVO, Punto ...

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

JardaK. píše:Kdo ví, jestli u? je Puntík k vidění v salonech? Asi se dneska večer protáhnu kolem Fiatu v Ostravě!
Minulý pátek mi u nás říkali, ?e ho mají přivézt ve středu - co? je vlastně dnes :idea:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

JardaK. píše:Kdo ví, jestli u? je Puntík k vidění v salonech? Asi se dneska večer protáhnu kolem Fiatu v Ostravě!
Tak jsem tam byl a nic jsem neviděl! Puň?a venku před salonem nebyl, vevnitř taky ne a na skladovou plochu bylo ?patně vidět, přece jenom u? byla úplná tma. Na druhou stranu na vzhledu nebude nic extra zajímavého - podle fotek u? víme, co mů?eme čekat. Ceny mě ale příjemně překvapily, ?koda, ?e současný FL neudělali místo Eva před dvěma lety společně se současným ceníkem! Kdybych teď vybíral Punto, opět bych se točil v problému, toti? ?e chci naftu se ?esti kvalty, která opět chybí - 120k 6 st. naftu u? taky nedělají, ?e? Jinak dr?ím novému Puntu palec, jenom nevím, jestli u? není pozdě - přece jen se u? dělá skoro 8 let! Uvidíme, jak se chytne pří?tí měsíc nová Panda.
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od Grande EVO »

JardaK. píše:
JardaK. píše:Kdo ví, jestli u? je Puntík k vidění v salonech? Asi se dneska večer protáhnu kolem Fiatu v Ostravě!
Tak jsem tam byl a nic jsem neviděl! Puň?a venku před salonem nebyl, vevnitř taky ne a na skladovou plochu bylo ?patně vidět, přece jenom u? byla úplná tma. Na druhou stranu na vzhledu nebude nic extra zajímavého - podle fotek u? víme, co mů?eme čekat. Ceny mě ale příjemně překvapily, ?koda, ?e současný FL neudělali místo Eva před dvěma lety společně se současným ceníkem! Kdybych teď vybíral Punto, opět bych se točil v problému, toti? ?e chci naftu se ?esti kvalty, která opět chybí - 120k 6 st. naftu u? taky nedělají, ?e? Jinak dr?ím novému Puntu palec, jenom nevím, jestli u? není pozdě - přece jen se u? dělá skoro 8 let! Uvidíme, jak se chytne pří?tí měsíc nová Panda.
Taky budu drzet palce,je to posledni facelift pristi rok by mela byt nova generace Punta,takze u nas v CR v prodeji tak 2014.

Mrknout do Fiatu nepovalim,interier je stejnej,vlastne zmenili jen predni a zadni naraznik,zmenili calouneni,stupne vybav a to je tak vse.
Dle me si mohli vic pohrat stim predkem(nic moc zmena),oddelali ty dle me velmi prakticke plasty z narazniku a tu listu ala 500 :-) a to je vse
Fiat Punto EVO
muj 4 fiat
1 na LPG
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Tak jsem se stavil v Liberci ve fiatu a včera přivezli 2 Gpčka s pěknou tyrkysovou barvou,ale jenom v základu. Panda dorazí do Česka a? v březnu. Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Dnes jsem byl nové Punto obhlédnout

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

No konecne to zase vypada jako auto. Ale porad to neni GP.
Obrázek
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Teddy86 píše:No konecne to zase vypada jako auto. Ale porad to neni GP.
Já za sebe mů?u říct, ?e nové Punto se mi líbí asi ze v?ech dosavadních Punt řady GP nejvíc. Udělal bych asi je?tě jednu věc - do současných blinkrů bych zaintegroval mlhovky na způsob, jak to má, myslím, Octávka (ta tam má denní svícení). Pokud toti? vidím ty mlhovky ve spodním grilu, tak mi Punto (Evo) připadá jako kolotočářské auto. No řekněte - fotky, co nafotil Du?an, by nestačily vizá?i nového Punta s tím, ?e mlhovky by byly v blinkrech? Já myslím, ?e jo!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od Grande EVO »

JardaK. píše:
Teddy86 píše:No konecne to zase vypada jako auto. Ale porad to neni GP.
Já za sebe mů?u říct, ?e nové Punto se mi líbí asi ze v?ech dosavadních Punt řady GP nejvíc. Udělal bych asi je?tě jednu věc - do současných blinkrů bych zaintegroval mlhovky na způsob, jak to má, myslím, Octávka (ta tam má denní svícení). Pokud toti? vidím ty mlhovky ve spodním grilu, tak mi Punto (Evo) připadá jako kolotočářské auto. No řekněte - fotky, co nafotil Du?an, by nestačily vizá?i nového Punta s tím, ?e mlhovky by byly v blinkrech? Já myslím, ?e jo!
Jj musim souhlasit stemi mlhovkami,fakt bez tech mlhovek je to hezci :) ja bych posunul i ten znak smerem dolu do masky(kterou bych i zvetsil),ten znak pusobi ze tam ani nepatri ,ale mozna jsem zvykli na tu mou listu :D

Taky urcite palec nahoru,jedna se o nejhezci Punto ale me se libi i EVO :twisted: no uznejte na te prostredeni fotce,klasicke Grande bylo pred 3 roky zastarele vevnitr,dnes uz zastarale pusobi i v provozu(nemyslim to zle prosim) :oops:
Fiat Punto EVO
muj 4 fiat
1 na LPG
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

No, upřímně Ti, Du?ane, sedí víc Tvé červené. "facelift" zvenku snad nestojí ani za komentář, je to jen snaha o nápravu přede?lého vzhledu EVA. Jo, hrabat do něčeho, co působí dokonalým designovým dojmem, se zkrátka nevyplácí. Tím myslím samozřejmě původní GP. :wink:

Ponechám stranou interiér (tam je to u? u EVA jiná liga ne? Grande, nicméně mě vzhledově moc nesedí..).

K exteriéru: dosud jsem nepochopil (a nepočítám, ?e se tak v budoucnu stane) neustálou snahu o implantaci denního svícení. "Díky" tomu se odstěhovaly blinkry u EVA do hnusného nádoru v nárazníku, aby udělaly místo ?árovce DLR... Roztří?tění fazony předního nárazníku na nesourodou změ? světýlek byl nepochopitlný krok vedle. Postupem času se dokonce ukázalo, ?e plastový pás na náraznících nemá vůbec původ v opatřeních při kolizi s chodcem (něchtělo se mi to tu hledat, ale celkem vá?ně to někdo tvrdil), ale nejspí? v blbosti týmu pracujicím na podobě EVA.

Ano, i kýčovitá chromovaná li?ta alá F500 u? je minulostí, bohu?el znak má před sebou je?tě kousek cesty, ne? se dostane zpět na gril, kde na 150% patří.

Na zadní partii auta u? se skoro v?e vrátilo do podoby GP, zadní lampy se na?těstí dají designově modifikovat do nekonečna. (pročpak to něslo u těch předních, aby v nich byl blinkr i denní svícení?????)

Aktuální barva na fotkách: geniální původní modrá metalíza, spičková :!: Ale toto??? :shock:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Grande EVO píše: Taky urcite palec nahoru,jedna se o nejhezci Punto ale me se libi i EVO :twisted: no uznejte na te prostredeni fotce,klasicke Grande bylo pred 3 roky zastarele vevnitr,dnes uz zastarale pusobi i v provozu(nemyslim to zle prosim) :oops:
Na mě tedy dodnes exteriér GP působí pořád fantasticky. Jen co závisím Evu a novému Puntu je přístrojovka, výplně dveří a zadní světla.
Jarou? píše:No, upřímně Ti, Du?ane, sedí víc Tvé červené.
Děkuju :oops:
Jarou? píše: pročpak to něslo u těch předních, aby v nich byl blinkr i denní svícení?????
Ono denní svícení hned vedle blinkru by byl problém. Problém myslím s viditelností blinkru. Třeba Audi má ledkové denní svícení hned vedle blinkru, ale při rozsvícení blinkru denní svícení na té straně pohasne asi o polovinu původní svítivosti
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Du?an píše: Ono denní svícení hned vedle blinkru by byl problém. Problém myslím s viditelností blinkru. Třeba Audi má ledkové denní svícení hned vedle blinkru, ale při rozsvícení blinkru denní svícení na té straně pohasne asi o polovinu původní svítivosti
Myslím, ?e existuje spousta elegantněj?ích a mo?ná i levněj?ích ře?ení, ne? blinkr v nárazníku... Přední lampa je dostatečně velká, aby se tam ve?lo DLR (třeba vpředu ve ?pici), kdy? u? tam teda musí být.... Spousta tunigových i tuzingových výrobců ukázala mo?ná ře?ení. Jednoduché ře?ení má třeba Ford, FF svítí v re?imu DLR normálně potkávačkama, ale jde do nich ni??í napětí.

Tak?e technicky vzato: místo ?árovky blinkru dáme normální čirou 21W, tím pádem nám vznikne problém - čím budem blikat, no, vyrobíme nový nárazník s dírama na blinkry + celý nový blinkr. Ale pak nám tam moc napsujou mlhovky, tak je zase přesunem jinam..... A za pár let to znova začnem vracet do původní konfigurace... :lol: prostě no comment :idea:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od Grande EVO »

Ty blinkry kvuli dennimu sviceni mi vubec nevadi,spis ten znak :evil: ten mel byt urco niz a ve vetsim grilu ala klasicke grande 8)

Jinak klasicke grande je porad krasne auto!!! Ten predek ma krasnej,ale to je vse a vedle eva a tohoto noveho proste pusobi zastarale,ale menit grande za novejsi je blbost,koncepce,motor,prostor atd. jsou stejne,leda vzit tu 1,4 99kw tam by to smysl davalo

:D
Fiat Punto EVO
muj 4 fiat
1 na LPG
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Grande EVO píše:Ty blinkry kvuli dennimu sviceni mi vubec nevadi,spis ten znak :evil: ten mel byt urco niz a ve vetsim grilu ala klasicke grande
K přemístění znaku do grilu musím mít poznámku! Například Teddy znak Fiatu z grilu úplně zru?il a myslím, ?e jeho autu to pomohlo hodně. Tak?e můj názor je, ?e znak do grilu neeee! Jinak celkem souhlas i s Jarou?em, ale, pánové - GP se dělá od roku 2005, mů?eme říkat, co chceme, ale prostě je to u? staré auto, tak?e by to holt chtělo, a? se Italové přestanou ?krábat v koulích a stvoří po dlouhé době zase něco hezkého. Já bych zkusil zajít za Giugiarem a domluvil bych s ním za úplatek zase něco hezkého, co umí jenom on.
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Grande EVO píše: ten znak :evil: ten mel byt urco niz a ve vetsim grilu ala klasicke grande :D
Přesně můj názor. Ta zamračená horní mří?ka nic moc, na Evu splývala s černým nárazníkem. Spí? bych ji tedy vrátil tvar z GP.

Jinak jak jsem se u dealera dozvěděl (a co si pamatuju :wink: ):
- základní verze Punta 2012 bude mít přístrojovou desku z GP
- Punto má "mačkací" zadní znak k otevření kufrových dveří,
- radio má inovovaná střeva
- jiný materiál na přístrojovce
- velký display mezi budíky
JardaK. píše: a? se Italové přestanou ?krábat v koulích a stvoří po dlouhé době zase něco hezkého. Já bych zkusil zajít za Giugiarem a domluvil bych s ním za úplatek zase něco hezkého, co umí jenom on.
V?ak uvidí? pří?tí rok
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

- základní verze Punta 2012 bude mít přístrojovou desku z GP- Jedině dobře, proto?e radio v Evu musí být hnedle upatlaný díky lesklému plastu,budíky ala alfa - no mo?ná
- Punto má "mačkací" zadní znak k otevření kufrových dveří - ten bych bral, proto?e nikdo nechápe, proč kdy? odemknu auto, je?tě musím zvlá?? otevřít kufr, abych ulo?il vercajk
- radio má inovovaná střeva - jestli ma vět?í výkon tak dobrý
- jiný materiál na přístrojovce - doufejme, ?e né umělé dřevo
- velký display mezi budíky - ten mám u? já taky a nevidím v něm výhodu.
Pro mne jsou jen zajimavé motory,a barvy taky nejsou k zahození. Jinak zlatý moje zastaralý GP :D :D :D Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Odpovědět