Svolávačky Fiat

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Svolávačky Fiat

Příspěvek od carlos »

Na tohle sem narazil pred chvili na netu
Nemá? náhodou pětistovku? Jako od fiatu. Pokud ano, mohlo by se ti stát, ?e ti za chvíli zavolaj, abys svého draka přistavil k opravě. Ov?em pozor, jeď opatrně, nebo? problémy se ?patně zvulkanizovanými brzdovými hadičkami nutí fiat svolávat nejen pětistovky, nýbr? i Stilo, Bravo, Pandu, Punto, Grande Punto, Multiplu a Ducato... tak mě napadá, ?e jsem spí?e měl vypsat ty modely, kterých se to netýká. No jo, ale to bych neměl takřka zase co napsat...

Ov?em to nekončí, ze stejného důvodu musí do servisu stočtyřicetsedmička, Getečko a stopadesátdevítka, jasně, Alfa Romeo...

No, a aby byla parta kompletní, přijet musí i ypsilonka.

Jedná se o produkci vyrobenou mezi 16 říjnem a 19 listopadem roku 2007. Tak se mrkni do techničáku, aby sis na novej rok nedal svou poslední novoroční erzetu.

přečteno v AutoTipu č. 26
Netyka se to nekoho z vas? Je to pravda? Vite nekdo jeste o jinych svolavackach?
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Carlos: mě se to netýká, já jsem 2006 - dube n :-D

jinak toto by si měl přečíst Robo a Drtikol, jednak je tu evidenentní, ?e je vadná měsíční výrobní "dávka" brzdových hadiček od dodavatele. Za druhé, Fiat (resp dodavatel) dokázal zareagovat během jednoho měsíce....

P.S. - jinak to individuum GTI sem prosím netahej, stačí, ?e zaviroval Auto.cz, tato zpráva se dá najít mnohem méně emotivně podaná v rapexu....
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Honzus píše:Carlos: mě se to netýká, já jsem 2006 - dube n :-D

jinak toto by si měl přečíst Robo a Drtikol, jednak je tu evidenentní, ?e je vadná měsíční výrobní "dávka" brzdových hadiček od dodavatele. Za druhé, Fiat (resp dodavatel) dokázal zareagovat během jednoho měsíce....

P.S. - jinak to individuum GTI sem prosím netahej, stačí, ?e zaviroval Auto.cz, tato zpráva se dá najít mnohem méně emotivně podaná v rapexu....
nevim kdo je GTI a taky si nedokazu moc dobre predstavit zavirovani serveru auto.cz :) vysvetlis?

a poslal bys mi prosim odkaz na tuto zpravu v rapexu?
Naposledy upravil(a) carlos dne čtv led 24, 2008 14:38, celkem upraveno 1 x.
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Carlos: no zavirování serveru obrazně jeho příspěvky, které se u? nedají číst, je to buď omílání jednoho milionkrát vyřčeného blábolu, nebo napadání ostatních diskutujících.....

odkaz na rapex je tady http://ec.europa.eu/consumers/dyna/rape ... ves_en.cfm

Nicméně s těma brzdovejma hadičkama jsem to tam nena?el...... podivné..... a zdrojem té zprávy byl AutoBILD a o tom si nic dobrého nemyslím....
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Drtikol
Štamgast
Příspěvky: 347
Registrován: sob kvě 05, 2007 1:33
Bydliště: Zlíneček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drtikol »

O této závadě ví u? poměrně dlouho ka?dý, kdo mě nějaké bli??í vztahy s fiatem. V?echny auta, na které se vztahuje tato comesa nesmějí být za ?ádnou cenu předány zákazníkům. Tak?e pokud sis vybral auto, které stojí na dvoře dealera, tak ti jej teď stejně nepředají, dokud nebude hadice vyměněna. I kdyby ses na hlavu stavěl.

Matusi. Dizkuse s tebou mě pomalu přestává bavit. ?e je tva verze o dodavani peti kvaltu do t-jetu z ekonomickych duvodu BLÁBOL je prostě fakt. ?ádná brzdová hadička to nezmění.
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Honzus píše:Carlos: mě se to netýká, já jsem 2006 - dube n :-D

jinak toto by si měl přečíst Robo a Drtikol, jednak je tu evidenentní, ?e je vadná měsíční výrobní "dávka" brzdových hadiček od dodavatele. Za druhé, Fiat (resp dodavatel) dokázal zareagovat během jednoho měsíce....

P.S. - jinak to individuum GTI sem prosím netahej, stačí, ?e zaviroval Auto.cz, tato zpráva se dá najít mnohem méně emotivně podaná v rapexu....
Honzus ja som bol jeden z prvych co to tu napisal o tejto zvolavacke a dal aj odkazy na toto forum
tusim v sekcii bravo, ale to je jedno
PS: myslim ze je skutocne chvalyhodne ze fiat dokazal zareagovat pomerne rychlo, ale zasa na druhu stranu asi ide o ludske zivoty
Zavada brzdoveho systemu na novom voze nie je ziadna malickost
netwalker
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: čtv srp 16, 2007 3:57
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netwalker »

Stejne mi to prijde divne. Prece tolik typu aut nebude mit stejne dily. Nerikam, ze to neni mozne, ale prijde mi to docela nepravdepodobne. zvlast u brzd.
Jinak svolavacka me neprijde docela vcas a pohotova, spis naopak. Kdyz si vezmu, ze u nas byl problem s prasklinami na prevodovce, nebo se svary na sedackach, tak se vse vyresilo castecne jeste ve fabrice, 90% zbytku na parkovisti a prekladistich a jen asi 40 aut uz bylo odvezenych a musely je kamiony privezt zpet...
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Kluci, se sháněním článků o svolávačkách si mů?ete pouze krátit dlouhou chvíli. Kdy? jsem se loni dotázal na problém řízení, bylo mi dost ostře odpovězeno, ?e pokud se mě bude něco někdy týkat, tak mi dají vědět.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Mira
Návštěvník
Příspěvky: 94
Registrován: ned čer 03, 2007 16:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mira »

Du?an píše:Kluci, se sháněním článků o svolávačkách si mů?ete pouze krátit dlouhou chvíli. Kdy? jsem se loni dotázal na problém řízení, bylo mi dost ostře odpovězeno, ?e pokud se mě bude něco někdy týkat, tak mi dají vědět.
No ale já si myslím, ?e pokud by se to týkalo Tvého vozu, tak by byla oprava provedena. Tak co z tohe dělat vědu? Nebo má? s tím řízením problémy?
GP 1,4 8V Dynamic, černá Crossover,ků?e Elegant
Mira
Návštěvník
Příspěvky: 94
Registrován: ned čer 03, 2007 16:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mira »

carlos píše:
Honzus píše:Carlos: mě se to netýká, já jsem 2006 - dube n :-D

jinak toto by si měl přečíst Robo a Drtikol, jednak je tu evidenentní, ?e je vadná měsíční výrobní "dávka" brzdových hadiček od dodavatele. Za druhé, Fiat (resp dodavatel) dokázal zareagovat během jednoho měsíce....

P.S. - jinak to individuum GTI sem prosím netahej, stačí, ?e zaviroval Auto.cz, tato zpráva se dá najít mnohem méně emotivně podaná v rapexu....
nevim kdo je GTI a taky si nedokazu moc dobre predstavit zavirovani serveru auto.cz :) vysvetlis?

a poslal bys mi prosim odkaz na tuto zpravu v rapexu?
Koukám asi nečte? diskuse k článkům na auto.cz, tam by sis jistě v?iml člověka s nickem GTI :lol:
GP 1,4 8V Dynamic, černá Crossover,ků?e Elegant
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

lith píše:No ale já si myslím, ?e pokud by se to týkalo Tvého vozu, tak by byla oprava provedena. Tak co z tohe dělat vědu? Nebo má? s tím řízením problémy?
Nemám, ale měl jsem takový blbý pocit, aby se mi to nevydrbalo třeba po záruce.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
kavicka

Svolavacka Fiat

Příspěvek od kavicka »

Ahoj,
mě se tahle svolavacka tykala. Domu mam prisel dopis s infomaci o technicke zavade a zaroven nas nahaneli na telefonu.
Auto jsem nechal kontrolovat v servisu a hadicky byly vyrovene jiz v zari, takze jsem nic vymenovat nemusel.

Svolavacka se tykala vsech vozu vyrobenych v rijnu. Jinak Fiat pochopitelne neeviduje do kterého vozu byla spatna serie hadicek namontovana proto preventivne svolal vsechny auta.

V pripade, ze se Vas zavada tyka, pak muzete cekat na dodani materiali cca 14 dni (pokud ho servis nema skladem)
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Jojo mi to taky prislo a tak jsem tam zajel a mel jsem to OK. 8)
Obrázek
Odpovědět