Servis / garanční prohlídky

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Kauli
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pon dub 16, 2007 12:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Servis / garanční prohlídky

Příspěvek od Kauli »

Čauky chlapi, tak jsem dnes absolvoval první garanční prohlídku a to u firmy Autofuture České Budějovice - zástupce Fiat pro Ji?ní Čechy. Tak dle toho co se tu psalo jsem počítal něco kolem 3 tis Kč, ?e budu platit. Ov?em platil jsem celkově 4.799,- Kč a to :

- 2.996,19 Kč bez DPH za matiriál - olejový filtr, 4ks svíček, vzduchový filtr, motorový olej QUARRTZ 9000 5W-40 3,5, ?árovka pod zapalovač, nemrznoucí směs
- 1.006,60 Kč bez DPH za práci

Auto jinak v naprostém pořádku.
Kra?as, Grande Punto 3dv.1,2 65 k Active Černá Crossover
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Mě garančka zatím čeká, počítám v průběhu února. Výhodu proti Kaulimu mám tu, ?e mi ji plně hradí včetně materiálu Fiat ČR. :D

Ov?em nezáviďte mi, je to na úkor útrap, které jsem ře?il cca po půl roce od koupi - viz. mé předchozí příspěvky. :(

Po provedení garančky zamozřejmě také za?lu příspěvek.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Drtikol
Štamgast
Příspěvky: 347
Registrován: sob kvě 05, 2007 1:33
Bydliště: Zlíneček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drtikol »

Ty svicky se maji menit uz pri prvni garancce, respektive po 30tis.km :?:
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Drtikol píše:Ty svicky se maji menit uz pri prvni garancce, respektive po 30tis.km :?:
V manuálu je to tak psané :wink: a pak ka?dých dal?ích 30
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Drtikol
Štamgast
Příspěvky: 347
Registrován: sob kvě 05, 2007 1:33
Bydliště: Zlíneček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drtikol »

To mam popletene, kdy se s predchozima modelama jezdilo na garancku po 20tis.km a svicky se delaly kazdou druhou prohlidku tzn. po 40tis.km.
Diky za info :wink:
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Drtikol píše:To mam popletene, kdy se s predchozima modelama jezdilo na garancku po 20tis.km a svicky se delaly kazdou druhou prohlidku tzn. po 40tis.km.
Diky za info :wink:
No jo, taky si myslím, ?e ty svíčky tam těch 40 musí vydr?et. Je fakt, ?e mě při předávačce tvrdili, ?e servisák je po 20k, ale po nakouknutí do papíru technik vstřebal nové info a přidal 10 litrů :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Márty
VIP uživatel
Příspěvky: 84
Registrován: čtv čer 28, 2007 9:39
Bydliště: sever na?í země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Márty »

Já se ohledně první garanční prohlídky stále neumím rozhoudnout kdy jít. Mám najeto cca. 11000 km a vůz mám rok. V manuálu pí?ou něco jako, ?e první prohlídka po 30000 km nebo pokud jezdí vůz více v provozu město, tak po jednom roce u?ívání. Já jezdím tak 60% město.

Je pravda, ?e potřebuju od servisu pár úprav, tak bych to mohl rovnou zfouknout i s garančkou. Něco mi chrastí v pravých dveřích (asi tam vypadl nějaký ?roubek), ulomil se mi plastový dr?ák sluneční clony a stále mi pískají brzdy při dobr?ďování. To? v?e.

Co myslíte vy? Jet nebo nejet?
Obrázek Grande Punto, 5dv., 1.4 77k, Dynamic (New Orleans Blue), Obrázek5.8l/100km
http://www.grandepunto.tym.cz
Drtikol
Štamgast
Příspěvky: 347
Registrován: sob kvě 05, 2007 1:33
Bydliště: Zlíneček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drtikol »

Marty, urcite garancku nevynechej a nech si vymenit i olej. Preci jen je motor v zabehu, tudiz je olej hodne zapraseny.
tomko
Návštěvník
Příspěvky: 54
Registrován: sob kvě 05, 2007 23:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomko »

TO Marty: Mne povedali ze ak mam nabehane po roku do 10 000 km tak urobit garancku po roku, ak viac, tak az po tych 30 000.

Inak ja som platil v Auto Impexe 8000 za garancku!!!
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Jet po roce, já najezdím vět?inu po Praze, čili auto dostává dosti na (_._) , tak?e jsem nic neře?il, jel jsem po roce. Výměna oleje, předních stěračů..a drobnosti na záruku.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Holli
Návštěvník
Příspěvky: 85
Registrován: stř črc 04, 2007 17:51
Bydliště: Plzeňský kraj

Příspěvek od Holli »

Klucí ted tady čtu a koukám jak blázen... :o vy máte první garančku po 30tisících..?? mě řekli po 20tis. tak?e tam půjdu ted v lednu... a volal jsem tam kolik si mám připravit a oni řekli 5000,- :)
Fiat Grande Punto 1.2 Active Azuro modrá
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Holli píše:Klucí ted tady čtu a koukám jak blázen... :o vy máte první garančku po 30tisících..?? mě řekli po 20tis. tak?e tam půjdu ted v lednu... a volal jsem tam kolik si mám připravit a oni řekli 5000,- :)
Ka?li na to, co ti řekli. Koukni se do manuálu k autu, kde je napsané kdy se mění a co. To je směrodatné, proto?e jsou to údaje poskytnuté výrobcem. Je pravda, ?e původně to bylo 20 tisíc, ale proč neudr?ovat lidi při tom i po změně, kdy? z toho má servis prachy :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Holli píše:Klucí ted tady čtu a koukám jak blázen... :o vy máte první garančku po 30tisících..?? mě řekli po 20tis. tak?e tam půjdu ted v lednu... a volal jsem tam kolik si mám připravit a oni řekli 5000,- :)
Řiď se manuálem, garančka je po 30 000 km. Servismani si nemů?ou zvyknout, ?e ji? pro nové modely 20 000 km neplatí. Mně při koupi také tvrdili, ?e je po 20 000 km a kdy? jsem jim řekl ?e v manuálu je něno jiného, koukali na mě jak péra z gauče.
Ničeho se neboj, Fiat není jediný, který má garančky po 30 000 km. Já se nani také pomalu chystám, mám ujeto 28 000 Km.

P.S. Tomko pí?e o 8 000 korun za garančku, ale pozor ve slovenských. Ale stejně je to o dost dra??í ne? napsal Kauli v českých.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Holli
Návštěvník
Příspěvky: 85
Registrován: stř črc 04, 2007 17:51
Bydliště: Plzeňský kraj

Příspěvek od Holli »

Díky klucí.... poře?ím to a kdy?tak zajedu do fiatu co mi na to schválně povědí... :lol: docela by se mi to hodilo az po 30ti tis km.... 8)
Fiat Grande Punto 1.2 Active Azuro modrá
WEXTN
Návštěvník
Příspěvky: 146
Registrován: ned říj 28, 2007 15:27
Bydliště: Fren?tát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WEXTN »

ja bych potreboval doladit zadni dvere a ovladac topeni mi nejde otacet....ale z garancky mam velky strach :cry: mam udelane pedaly a operku pro nohu,jinou radici paku, jine radio, natahle kabely na zesilovac, predelany sporotovni vzduchovy filtr tak by me zajimalo co by mi na to rekli kdyz auto je jeste v zaruce a vse sem si delal sam :oops:
1,4 Dynamic 5D oran?ova
Obrázek
Odpovědět