Budiky - výměna

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

WEXTN
Návštěvník
Příspěvky: 146
Registrován: ned říj 28, 2007 15:27
Bydliště: Fren?tát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Budiky - výměna

Příspěvek od WEXTN »

jak se vam libi podsviceni budiku??Videl sem na e.buy.de budiky ze sporta a zajimalo by me jestli jsou pouzitelne do dynamic vybavy?vite nekdo jak dostat budiky z te kaple ven???chtel bych modre podsviceni cisel a cervenou rucku. Doufam ze me neukamenujete za nove tema :oops: ale sem takovy zvidavy a trosku fanda tuningu :lol:

pro lep?í výsti?nost řejmenováno Tommy
1,4 Dynamic 5D oran?ova
Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Budiky

Příspěvek od Jarouš »

WEXTN píše:jak se vam libi podsviceni budiku??Videl sem na e.buy.de budiky ze sporta a zajimalo by me jestli jsou pouzitelne do dynamic vybavy?vite nekdo jak dostat budiky z te kaple ven???chtel bych modre podsviceni cisel a cervenou rucku. Doufam ze me neukamenujete za nove tema :oops: ale sem takovy zvidavy a trosku fanda tuningu :lol:
Někde tady na fóru visí odkaz na italské stránky a tam je to v obrázcích popsané. Ale mít modré budíky, tak to je asi stejný tuning jako mít oran?ové :lol: a kdy? u?, tak a? je podsvětlené modře v?echno. Tzn. tlačítka vlevo a uprostřed nad rádiem. Jinak to bude vypadat jako korejské auto, budíky červené a rádio zelené :lol: :lol: :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
WEXTN
Návštěvník
Příspěvky: 146
Registrován: ned říj 28, 2007 15:27
Bydliště: Fren?tát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WEXTN »

kdyby nekdo narazil na ten odkaz hodte link pls. no modre podsviceni je hezke ale asi budu muset prodat casem radio sviti cervene :lol: mozna to pude cele do modra podle moznosti....a co ty budiky ze sporta???myslis ze by tam padly???
1,4 Dynamic 5D oran?ova
Obrázek
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

WEXTN píše:kdyby nekdo narazil na ten odkaz hodte link pls. no modre podsviceni je hezke ale asi budu muset prodat casem radio sviti cervene :lol: mozna to pude cele do modra podle moznosti....a co ty budiky ze sporta???myslis ze by tam padly???
ten odkaz som tam daval ja je v sekcii Navody na instalaciu prislusenstva

keby sa ti nechcelo hladat, tu je odkaz
http://www.google.sk/translate?u=http%3 ... en&ie=UTF8
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Robo1.2 píše:
WEXTN píše:kdyby nekdo narazil na ten odkaz hodte link pls. no modre podsviceni je hezke ale asi budu muset prodat casem radio sviti cervene :lol: mozna to pude cele do modra podle moznosti....a co ty budiky ze sporta???myslis ze by tam padly???
ten odkaz som tam daval ja je v sekcii Navody na instalaciu prislusenstva

keby sa ti nechcelo hladat, tu je odkaz
http://www.google.sk/translate?u=http%3 ... en&ie=UTF8
Robo: přesně to jsem myslel :D Jinak, já mám zato, ?e v tom tvém topicu je více zajímavých věcí pro nás zvídavé :D Kdyby jsi je?tě na něco narazil, směle s tím do fóra :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
netwalker
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: čtv srp 16, 2007 3:57
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netwalker »

to, co chces provest chapu..:))) Taky jsem prendaval u bravicka...bile budiky z HGT misto mych sedych verze SX..:))) Jedina vyhrada... Tuning je od slova tune - ladit... a to se tyka predevsim motoru, prevodovky, vyfuku, podvozku... jeste tak nejak pochopim designovy tuning, i kdyz pro me nalepit par prahu a vymenit naraznik neni uprava, ale vymenu budiku bych rozhodne tuning nenazyval..:))) tot vse a pekny novy rok...))
WEXTN
Návštěvník
Příspěvky: 146
Registrován: ned říj 28, 2007 15:27
Bydliště: Fren?tát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WEXTN »

no jasne ze budem ladit i vykon nahoru ale taky optituning bude to auto chci trosicku zkraslit, tuning=ladit ale taky ladit auto podle svych predstav aby se libilo a odlisilo kazdy to pojme jinak nekoho tahnou vic jizdni vlastnosti coz na 1,4 8V moc nepoladis a nebo muzes udelat styling tak bych to nejak videl ja :lol:
1,4 Dynamic 5D oran?ova
Obrázek
netwalker
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: čtv srp 16, 2007 3:57
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netwalker »

a myslis, ze ma smysl upravovat prave tohle auto? Protoze s vykonem toho opravdu moc nenadelas a uplne me dostavaji takovi ti "tuneri", co jedou, auto opravdu rve, vic plastu uz se na nej nevejde, polepeny taky kde se da, 4 koncovky vyfuku a ja pak slapnu trosku na plyn a oni nestihaji.... ( teda driv to tak bylo, ted s grandem bych tohle nedelal..:)) ). Jinak nerikam, ze jsem proti, jen v tom nevidim smysl....jedinecnost auta dosahnes treba i jinym zpusobem....
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

myslí? něco takového?


Obrázek
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

netwalker píše:a myslis, ze ma smysl upravovat prave tohle auto? Protoze s vykonem toho opravdu moc nenadelas a uplne me dostavaji takovi ti "tuneri", co jedou, auto opravdu rve, vic plastu uz se na nej nevejde, polepeny taky kde se da, 4 koncovky vyfuku a ja pak slapnu trosku na plyn a oni nestihaji.... ( teda driv to tak bylo, ted s grandem bych tohle nedelal..:)) ). Jinak nerikam, ze jsem proti, jen v tom nevidim smysl....jedinecnost auta dosahnes treba i jinym zpusobem....
tak ted nechapu..napred reknes ze jsi je taky predelaval a ted napises ze v tom nevidis smysl Obrázek
WEXTN
Návštěvník
Příspěvky: 146
Registrován: ned říj 28, 2007 15:27
Bydliště: Fren?tát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WEXTN »

:( ne kazde auto musi byt na zavodeni......kdybych chtel zavodak tak si koupim neco uplne jineho.......nechci nic rikat ale kdyz se podivas na natunene auta tak ne vsechny sou stavene na vykon.......treba sem clenem www.puntotuning.eu a co se divam na ty nejlepsi kousky neni treba vykonu pro pekne auto, tuning neni jen o tom ze musis mit nejvykonejsi auto a za nekteryma vykonnyma autama se ani neohlednes ale kdyz vidis vydarene auto je jedno jestli je to litrovka nebo 5,0 V10 ,a kdyz chces sprintovat nesrovnavas litrovku se supersporty. ale beru to ze kazdy se ke slovu tuning stavi jinak a rad si prectu nazory jinych :wink:
1,4 Dynamic 5D oran?ova
Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Tommy píše:myslí? něco takového?


Obrázek
No tak to je ale krasaveček :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Doufám, ?e mu nechybí pod prahama neonové trubice :lol: :lol: :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

a určitě je f tédéíčku, ale na kombajn u? nezbylo ty svody od kamen byly moc drahý
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
netwalker
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: čtv srp 16, 2007 3:57
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netwalker »

tak ja jsem upravoval trosek cele auto.... lestene svody, otevrene sani, sportovni svicky, sportovni vyfuk, rezonator, no a pri tom jsem vymenil budiky, rozebral celou palubku a prestrikal sed na stribro... Jinak narazniky, prahy, kridla...nic takovyho... Jen na prdeli, kdyz jsem sloupal napisy bravo, SX a podobne, prisel napis ze stribrnych pismenek..:))) HATATITLA. To auto taky melo v zakladu 76 kw, uznavam, ze to neni nic extra, ale ja jsem to dostal az 85kw... mereno na brzde.... Jinak takova blbost, co moc nepomaha byly kolecka..:))) Borbet Design A...:))) To jsem musel..:))) Jen poklicky se stirem Abarthu mi nekdo stipnul..:((
WEXTN
Návštěvník
Příspěvky: 146
Registrován: ned říj 28, 2007 15:27
Bydliště: Fren?tát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WEXTN »

kazdy nejak zacina ja zacal na puntu MK1 to sem mel asi 2-3 mesice na tom sis mohl udelat skoro vsechno sam pokud nemas obe ruce leve.Grande uz je neco jineho......mam strach do toho nejak zasahovat a navic jeste zaruka.Na MK1 nebyl problem se poradit na foru s lidma co maji MK1 upravene,probiralo se vsechno tak sem ocekaval ze i tady to bude probihat podobne ze se budem delit o zkusenosti a rady
1,4 Dynamic 5D oran?ova
Obrázek
Odpovědět