Farba B stlpika

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

miko
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: stř pro 26, 2007 0:21
Bydliště: BA, SK

Farba B stlpika

Příspěvek od miko »

Nevie niekto podla coho su nastriekane B stlpiky? Ci podla druhu vybavy alebo roku vyroby, lebo sa v tom neviem zorientovat, pretoze niektre su vo farbe karoserie a niekde zas su cierne.
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

lakované jsou podle mého názoru u (mo?ná u některých) základních výbav,

a ty černé, to není lak, to jsou polepy, někde tu?ím matné, na Sportu jsou lesklé....
Naposledy upravil(a) Honzus dne ned pro 30, 2007 22:04, celkem upraveno 1 x.
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já jsem je?tě na vlastní oči černě neolepené sloupky oken neviděl (mimo fotky na základních webových stránkách www.grandepunto.estranky.cz). Černé na mají i kluci s výbavou Active.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
olso
Návštěvník
Příspěvky: 142
Registrován: sob čer 09, 2007 0:17

Příspěvek od olso »

Du?an píše:Já jsem je?tě na vlastní oči černě neolepené sloupky oken neviděl (mimo fotky na základních webových stránkách www.grandepunto.estranky.cz). Černé na mají i kluci s výbavou Active.
Tak niektori nemaju. Active r.2007 a B stlpiky strieborne ako zvysok karoserie. Mam pocit ze 2006 Active mali este polepy, 2007 Active polepy nemaju.
Aktivna Velka Bodka 1.2 5D, strieborna 2007...Ford Focus wagon mk1 1.6 2003/2004, Ford Focus wagon mk2 1.6TDCi 2010/2011
netwalker
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: čtv srp 16, 2007 3:57
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netwalker »

k cemu to tam vlastne je? jenom design, nebo to ma hlubsi vyznam? nenapada vas neco? U nas se tohle lepi jen 3D, ale nikdo mi nedokazal uspokojive vysvetlit proc...
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

netwalker: je to čistě věc designu, u moderních aut s vy??í stavbou karoserie to opticky sni?uje a neru?í to celkovou linii prosklení.....
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
netwalker
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: čtv srp 16, 2007 3:57
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netwalker »

aha..takze takova uzasna vec, co miluju...zbytecnosti....:))) to je jak kdyz si zenska vezme cerne saty s pruhama, ze to zestihluje linii..:)))
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

No, bez debaty je to hezčí a komu se to zdá zbytečné, mů?e si to oloupat :lol: :lol: :lol:
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

olso píše:Tak niektori nemaju. Active r.2007 a B stlpiky strieborne ako zvysok karoserie. Mam pocit ze 2006 Active mali este polepy, 2007 Active polepy nemaju.
je fakt ze tych par aut co som s lakovanymi (nepolepenymi) stlpikmi videl boli vsetko active, takze mozno to tak bude..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

netwalker píše:aha..takze takova uzasna vec, co miluju...zbytecnosti....:))) to je jak kdyz si zenska vezme cerne saty s pruhama, ze to zestihluje linii..:)))

OMG Obrázek
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

netwalker píše:k cemu to tam vlastne je? jenom design, nebo to ma hlubsi vyznam? nenapada vas neco? U nas se tohle lepi jen 3D, ale nikdo mi nedokazal uspokojive vysvetlit proc...
Ale má to i praktický účinek, třeba ?enská, nebo chlap s prstýnkem nepo?krábe lak na těch dveřích, kdy? je chytne, neni na tom tolik vidět mastnota(té? z rukou)....
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
netwalker
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: čtv srp 16, 2007 3:57
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netwalker »

Tommy: vidis, to je pravda, ale v tom pripade uz mi prijde nejpraktictejsi reseni taxikaru. cele auto oblepit folii, tu pak strhnou a prodavaji nove auto bez sebemensi chybicky na laku..:))
olso
Návštěvník
Příspěvky: 142
Registrován: sob čer 09, 2007 0:17

Příspěvek od olso »

Tommy píše:Ale má to i praktický účinek, třeba ?enská, nebo chlap s prstýnkem nepo?krábe lak na těch dveřích, kdy? je chytne, neni na tom tolik vidět mastnota(té? z rukou)....
Ak sa nahodou objavia skrabance na B stlpiku tak sa to da nalepit dotatocne, strhnut by to asi moc neslo bez nasledkou ak to tam uz je. Momentalne sa mi to ale paci aj taketo bez nalepenia, len to neposobi tak "honosne" :mrgreen: ale zase celistvo :D
Aktivna Velka Bodka 1.2 5D, strieborna 2007...Ford Focus wagon mk1 1.6 2003/2004, Ford Focus wagon mk2 1.6TDCi 2010/2011
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

dovody, preco vyrobcovia davaju plastove ci polepene B stlpiky su vlastne 2. prvym je esteticka stranka, druhym - daktiloskopia. kazdy z nasked ma otvorene predne dvere tak ich chyta v oblasti okien. zasmatlat si lak ci okno je predsa len viac viditelne, ako cierny plast ci nalepku...
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

ja mam od vyroby bez polepov vo farbe karoserie
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
Odpovědět