Těsnění bočních oken

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Rozhodne reklamovat v zaruce. :!:
Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

J.B. píše:tak ho mám-3dv-je to fakt nádhera-můj dal?í fiat.ale do těch dveří opravdu zatéká-nečekal bych takovou chybu to je jak u ?kody 120...ře?il jste to někdo přes záruku??těsnění u zrcátek nedoléhá a neumím si představit ře?ení...
Kam ti teče? Dovnitř? Mů?e? sem pověsit fotku toho místa, kde to netěsní? Mám taky 3D a naprosto "vodotěsný"
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

fotku tě?ko-fotím na kinofilm.prostě těsnění dole je takové slabé a vpředu u zrcátek asi 3 cm je dokonce mezírka.je?tě dnes zajedu do servisu-mám to 20 metrů od pracovi?tě a dám vědět jak se k tomu postaví...jinak spokojenost,s tím autem je fakt radost jezdit!!
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

tak jsem tam byl-technik na mě koukal jako co je-v?dytĄto dole zas vytéká,začal u? jsem být tro?ilinku nas...pak při?el majitel,budou volat do fiatu a dají vědět.koukali jsme na skladovky,je to u v?ech stejné i u 5ti dveřáků.jsem fakt zvědav jak to dopadne ale budu bojovat! :twisted:
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

J.B. píše:tak jsem tam byl-technik na mě koukal jako co je-v?dytĄto dole zas vytéká,začal u? jsem být tro?ilinku nas...pak při?el majitel,budou volat do fiatu a dají vědět.koukali jsme na skladovky,je to u v?ech stejné i u 5ti dveřáků.jsem fakt zvědav jak to dopadne ale budu bojovat! :twisted:
Myslím, ?e pokud je to u v?ech GP-ček stejné, neuspěje?. Zároveň nevěřím, ?e jsou u v?ech aut zvrchu dveře úplně nepropustné.

Co se týká Tvé poznámky .......
J.B. píše:... technik na mě koukal jako co je-v?dytĄto dole zas vytéká,začal u? jsem být tro?ilinku nas...
....... ,stejné divné pocity jsem měl z celého osazenstva prodejny a servisu při ře?ení reklamací i já (GP-čko jsem kupoval tamté?) a zařekl jsem se, ?e u? se tam nikdy neobjevím.

P.S Jsem rád, ?e mi přibyl v okolí dal?í GP-čkář-fórař a ?e se někdy uvidíme na srazu nebo i mimo sraz.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

J.B. píše:tak jsem tam byl-technik na mě koukal jako co je-v?dytĄto dole zas vytéká,začal u? jsem být tro?ilinku nas...pak při?el majitel,budou volat do fiatu a dají vědět.koukali jsme na skladovky,je to u v?ech stejné i u 5ti dveřáků.jsem fakt zvědav jak to dopadne ale budu bojovat! :twisted:
Jestli myslí? tu cca 5 cm část rovné plastové li?ty kolem okna předních dveří, která zasahuje pod to malé trojúhelníkové okno, tak tam ?ádné těsnění není a ani nepatří. :wink:

Těsnění mezi dveřmi a kastlí je po celém obvodu dveří a po obvodu okna je je?tě zdvojené kvůli sní?ení aerodynamickému hluku. Pokud to takhle má?, tak to je v pořádku a naprosto stejně to maj v?ichni. :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

napsal jsem to asi ?patně-netěsní okno-kdy? ho stáhnu kapky se nesetřou a jak jsem psal vepředu u zrcátek dokonce viditelná mezera.jinak na srazy se tě?ím,jsem fiaták od získání papírů-moje první fáro byl fiat 600d,pak una,punto2,panda a tedĄĄjsem tu....
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

tak-pokračování-ve čtvrtek mi těsnění budou mněnit-fiat povolil-jsem zvědav jestli to k něčemu bude-snad to hor?í nebude-prostě konstrukční vadu asi nepřizná ?ádná automobilka ale za dva roky po uvedení do provozu by u? mohla vady vyře?it ne??asi jsem puntičkář-neměli by stavět auta spí? nad?enci?dnes spotřebuj a zahodĄ.ale dost nářků-fiat má prostě srdce!!
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

tak-těsnění jest vyměněno-je to lep?í -jedu do myčky-divím se ?e vám nikomu neva ?e do dveří teče...pí?u si tu sám pro sebe :lol: :lol: zdravím!!
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

J.B. píše:tak-těsnění jest vyměněno-je to lep?í -jedu do myčky-divím se ?e vám nikomu neva ?e do dveří teče...pí?u si tu sám pro sebe :lol: :lol: zdravím!!
Neva, proto?e mi tam neteče :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Mi taky ne aspon jsem to zatim nespozoroval.
Obrázek
Mara87
Štamgast
Příspěvky: 461
Registrován: ned říj 10, 2010 14:58
Bydliště: Brno

Re: Těsnění bočních oken

Příspěvek od Mara87 »

Zdravim,
dnes mě v servisu sundávali tu teflonovou folii co je na dveřích u středového sloupku. Bohužel jak sundavali asi tu lištu pod oknem tak ji mám teď takovou zvlněnou.
Kde bych ji mohl koupit novou a přitom to nebylo moc drahy???
Díky
Fiat Grande Punto 1,2i, r.v. 2008
Jezdím tak jak mi moje černá střela dovolí, někdy i rychleji!
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Těsnění bočních oken

Příspěvek od Jarouš »

Ať i ji zaplatí ti magoři v servise, co ji sundávali. Snad to nebudeš platit ze svého :shock:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Mara87
Štamgast
Příspěvky: 461
Registrován: ned říj 10, 2010 14:58
Bydliště: Brno

Re: Těsnění bočních oken

Příspěvek od Mara87 »

Jarouš píše:Ať i ji zaplatí ti magoři v servise, co ji sundávali. Snad to nebudeš platit ze svého :shock:
No to doufám že ne. Už sem do toho servisu volal, tak mě říkal že se to oddělává těžko, ale mám se v pondělí zastavit a že to opravijou.
Pokud mě ale pamět neplete tak to jde oddělat asi docela dobře, protože když mě v záruce ještě tu folií měnili tak si nemyslím že s tím vyměnili aji tu lištu. Jinak volal jsem do Fiatu a nová lišta stojí 650kč. Potřeboval bych totiž nové všechny, takže 2600kč celkem, a to vážně platit nechci.
Fiat Grande Punto 1,2i, r.v. 2008
Jezdím tak jak mi moje černá střela dovolí, někdy i rychleji!
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Těsnění bočních oken

Příspěvek od 1nekros1 »

Ta lista ide dole uplne kludne lahko. Len ked je niekto chuj tak to pozuzle a vyzera to tak ako to tvoje. Nenechat sa odbyt.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Odpovědět