Těsnění bočních oken

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Re: Těsnění bočních oken

Příspěvek od milhaus »

Tak se mi to nevyhnulo a do auta už mi taky teče, jenže opravdu netuším kudy......Ráno jsem otevřel zadní dveře abych si tam dal noťas a ejhle, celá zadní sedačka durch promočená.....krom toho malého místečka na fotce.....Netuší nškdo kudy se tam mohla dostat? Mokrý je jen sedák, opěradlo ne....A trochu mokro je i v kufru..Je možné že by to teklo přes ty páté dveře? Těsnění na zadních dveřích nemám nijak poničené...
Obrázek
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
creeping86
kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: čtv říj 16, 2014 16:27

Re: Těsnění bočních oken

Příspěvek od creeping86 »

ja si to az teraz vsimol mam to mozno tyzden teda si myslim snad by som si to vsimol skor auto mam sest rokov nikdy mi donho nezatekalo ale pozdl celeho zadneho skla na zadnych dverach mam od tesnenia vonku medzeru tak tri 3 - 4 mm medzeru nieje to len pri krajoch je to len na jednych dverach ale aj na druhych to pomaly zacina od kraja sa jak keby vyhybat od tesnenia
Mara87
Štamgast
Příspěvky: 461
Registrován: ned říj 10, 2010 14:58
Bydliště: Brno

Re: Těsnění bočních oken

Příspěvek od Mara87 »

Pokud kolem skla teče do bočních dveří tak to ničemu nevadí. Dole je ve dveřích otvor kdy ta voda zase odtéká. Ta těsnící guma není vodotěsná, jen stáhne většinu vody, pokud tedy nepřiléha na okně jako mně, tak to ničemu nevadí. Dveřma normálně teče voda. Problém muže nastat jen tehdy, když se vám ucpe odtokovej otvor.
Fiat Grande Punto 1,2i, r.v. 2008
Jezdím tak jak mi moje černá střela dovolí, někdy i rychleji!
Uživatelský avatar
FRIMICO
Štamgast
Příspěvky: 693
Registrován: úte bře 20, 2012 20:04
Bydliště: Schonlinde

Re: Těsnění bočních oken

Příspěvek od FRIMICO »

Jo,jako mě na Unu.Ucpal se mi otvor ve dveřích a pak mi to tam žbluňkalo i v létě.Vzal jsem vrtačku a udělal do dveří asi 15 děr,a byl klid.Skrátka tohle ještě automobilky nemaj zvládnutý.
Jezdím jen tak rychle jak můj strážnej anděl dokáže lítat.
Uživatelský avatar
lukynen
Návštěvník
Příspěvky: 89
Registrován: úte úno 12, 2013 14:34
Bydliště: Znojemsko

Re: Těsnění bočních oken

Příspěvek od lukynen »

Většinou je problém při ucpání odtoku,že někdo prováděl vystříkání dutin a následně otvory zalepené nástřikem,znovu nezprůchodnil.
Je málo pravděpodobné aby se Vám zalepily odtoky jen prachem a vodou ,jdoucí kolem gumy okna.Pokud tam není mazadlo nebo vazelína ,tak se ten odtok jen tak nezacpe-můj názor na situaci ;)
Uživatelský avatar
foxXx
kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: ned dub 05, 2015 23:48

Re: Těsnění bočních oken

Příspěvek od foxXx »

Ahojte takže ja mám problém s tou tesniacou gumou z vodičovej vnutornej strany. Ten akoby "semiš" sa mi tam 5 cm od stlpiku zošuchal a ked spúštam okno vtahuje mi ju dnu a zapriečuje to celý mechanizmus tzn okno nejde dole ...mal s tym už niekto problém? Dá sa to zohnať aj inde ako v autorizovanom servise? nejaky web alebo tak ...A obtiažnosť, cena výmeny? Díky :) Mám 3D ...
Odpovědět