Autorádio a vše okolo něj

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět

Jaké máte autorádio

Originál s CD
85
43%
Originál s CD a MP3
47
24%
Dodatečně pořízené s kaze?ákem
0
Žádná hlasování
Dodatečně pořízené s CD
3
2%
Dodatečně pořízené s CD a MP3
31
16%
Originál s blue and me
32
16%
 
Celkem hlasů: 198

Ravic
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: úte dub 24, 2007 17:10
Bydliště: Opava

Příspěvek od Ravic »

lith píše:pro toho kdo by chtěl origo rádio s MP3 zajímavá nabídka


http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 36997[url]
Sledoval jsem tu aukci do konce a cena skončila na 69,32 EUR. To docela jde při pořizovací ceně 14000 Kč.
Původně: Fiat Grande Punto Dynamic 5D 1.3 Mjet Red Bolero
Holli
Návštěvník
Příspěvky: 85
Registrován: stř črc 04, 2007 17:51
Bydliště: Plzeňský kraj

Příspěvek od Holli »

RadimG píše:nema to radio prilis male tlacitka? to sa musi dost tazko triafat za jady.. ale ma zaujimavy displej, asi vie s nim pekne zablikat :)
já ani nevím.... pou?ívám DO :lol:
Fiat Grande Punto 1.2 Active Azuro modrá
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

originalne radio

Příspěvek od kubenko »

No ja mam originalne radio aj s mp3, ale nadseny som s nim moc neni. Aj som doplatil za subwoofer, hraje to nadherne, ale tomu radiu riadne sibe.
Niekedy hraje cd tyzden pekne a potom sa rozhodne zastrajkovat, zasekne sa cdcko a hotovo. Aj dva dni ho newiem z mechaniky dostat. Uz som to aj reklamoval, ale v servise mi powedali, ze ho zresetovali, newiem sice ako, dali tam origos cd a hralo im to tam cely den a nic. Tak som powedal teda ze ok. Ale po par dnoch zase. Ci je to cd s mp3, obycajne napalene cd alebo originalne, tak jednoducho obcas sa zasekne.
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
urboss
kolemjdoucí
Příspěvky: 35
Registrován: pon led 14, 2008 10:21

Příspěvek od urboss »

Mám orig. radio s mp3 s přídavným subwoferem v kufru.Kdy? to mám zaplé spí? poti?eji tak neni moc rozumět, ale asi jsem "zhejčkanej" :)
GP Sport 1.4 95k (červená Exotica)
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

Nestalo sa ti nikdy, ?e sa ti tam zaseklo CD ??? Alebo zle hralo ???
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
matus
Štamgast
Příspěvky: 239
Registrován: ned bře 04, 2007 11:22
Bydliště: Ko?ice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matus »

Ja mám tie? origo rádio s MP3 ale e?te som problémy s prehrávaním CD nemal (?uk ?uk)
GP Dynamic 1.2 5D Merenque
urboss
kolemjdoucí
Příspěvky: 35
Registrován: pon led 14, 2008 10:21

Příspěvek od urboss »

Já sem s ním taky problémy neměl, je teda pravda ?e jsem cd zatím mockrát nepou?il...
GP Sport 1.4 95k (červená Exotica)
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

neposlu?né rádio

Příspěvek od kubenko »

tak ho chlapi pou?ivajte, aby som sa vedel v servise ohradi?. Chcem ho jednoducho vymeni? za nové. Ja som mal doteraz Pioneery a to zo?ralo aj po?mirglované. Ak je to rádio v poriadku, ?e má takú slabú mechaniku, tak to ma Blaupunkt poriadne sklamal. Ale skorej si myslím, ?e je tam nejaká výrobná vada. Ale hraje nádherne.
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Re: neposlu?né rádio

Příspěvek od Robo1.2 »

kubenko píše:tak ho chlapi pou?ivajte, aby som sa vedel v servise ohradi?. Chcem ho jednoducho vymeni? za nové. Ja som mal doteraz Pioneery a to zo?ralo aj po?mirglované. Ak je to rádio v poriadku, ?e má takú slabú mechaniku, tak to ma Blaupunkt poriadne sklamal. Ale skorej si myslím, ?e je tam nejaká výrobná vada. Ale hraje nádherne.
mna skor sklamal fiat ktory si objednal taku low cost verziu nedoriesenu. Fiat akceptoval toto nepodarene autoradio. Schvalne, ktore original autoradio od Blaupunktu ma pevne nastavene TA na 20???
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: neposlu?né rádio

Příspěvek od Jarouš »

Robo1.2 píše:
kubenko píše:tak ho chlapi pou?ivajte, aby som sa vedel v servise ohradi?. Chcem ho jednoducho vymeni? za nové. Ja som mal doteraz Pioneery a to zo?ralo aj po?mirglované. Ak je to rádio v poriadku, ?e má takú slabú mechaniku, tak to ma Blaupunkt poriadne sklamal. Ale skorej si myslím, ?e je tam nejaká výrobná vada. Ale hraje nádherne.
mna skor sklamal fiat ktory si objednal taku low cost verziu nedoriesenu. Fiat akceptoval toto nepodarene autoradio. Schvalne, ktore original autoradio od Blaupunktu ma pevne nastavene TA na 20???
Robo, nevím čím to je, ale mě to TA jde naprosto v pohodě regulovat. Viz můj příspěvek vý?e. Zkou?el jsem to resetovat do továrního nastavení, TA se nastavilo na 20, ale pak v klidu ?lo nachystat na 6 a FUNGUJE! X-krát ověřeno dopravním hlá?ením.

Buď je to verzí firmware v autorádiu nebo rukama :D :D :D . Ka?dopádně , jak tu Gawry psal, tak jsme to ?telovali na srazu v Bystřici a je to v klidu. Má tu?ím GP rok 2006.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

No ja mám ovládanie autorádia na volante, keby som sa rozhodol vymeni? autorádio za pioneer, dalo by sa to ovladanie napojit aj na to rádio, newiete mi poradi? ??? Lebo ak mam vymeni? autorádio a ovládanie na volantu nebude fungovat, tak to by mi bolo dost lúto.
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

kubenko píše:No ja mám ovládanie autorádia na volante, keby som sa rozhodol vymeni? autorádio za pioneer, dalo by sa to ovladanie napojit aj na to rádio, newiete mi poradi? ??? Lebo ak mam vymeni? autorádio a ovládanie na volantu nebude fungovat, tak to by mi bolo dost lúto.
Existují adaptéry pro OEM autorádia s ovládáním na volantu, ale cenově to překonává cenu nového rádia. Něco takového? http://www.stualarm.cz/kategorie/car-au ... olantu-52/

Řekl bych, ře to origo rádio má víc výhod ne? nedostatků, tak já bych neměnil za jiné.
Mám s MP3, hraje pěkně, CD se tam seklo jednou (asi blbě napálené RW), ale ne na 2 dny jak ti někdo psal, ale asi na 2 minuty :lol: :lol: :lol: Pak vyjelo samo. :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

no drahe, tak sa na to vyprdnem !!!
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: neposlu?né rádio

Příspěvek od Tommy »

Jarou? píše:
Robo1.2 píše:
kubenko píše:tak ho chlapi pou?ivajte, aby som sa vedel v servise ohradi?. Chcem ho jednoducho vymeni? za nové. Ja som mal doteraz Pioneery a to zo?ralo aj po?mirglované. Ak je to rádio v poriadku, ?e má takú slabú mechaniku, tak to ma Blaupunkt poriadne sklamal. Ale skorej si myslím, ?e je tam nejaká výrobná vada. Ale hraje nádherne.
mna skor sklamal fiat ktory si objednal taku low cost verziu nedoriesenu. Fiat akceptoval toto nepodarene autoradio. Schvalne, ktore original autoradio od Blaupunktu ma pevne nastavene TA na 20???
Robo, nevím čím to je, ale mě to TA jde naprosto v pohodě regulovat. Viz můj příspěvek vý?e. Zkou?el jsem to resetovat do továrního nastavení, TA se nastavilo na 20, ale pak v klidu ?lo nachystat na 6 a FUNGUJE! X-krát ověřeno dopravním hlá?ením.

Buď je to verzí firmware v autorádiu nebo rukama :D :D :D . Ka?dopádně , jak tu Gawry psal, tak jsme to ?telovali na srazu v Bystřici a je to v klidu. Má tu?ím GP rok 2006.
Tak já to zkou?el pře?telovat asi 3x external volume zůstalo na 3, ale dopravní info si jede pořád svých 20, tak jsem ho vypnul, poněvad? bych kvůli tomu nerad boural.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
excaliber
Návštěvník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv črc 19, 2007 8:45
Bydliště: Trenčín, SK

Příspěvek od excaliber »

Jarou?, neviem kde je problem, ale asi nikomu inemu okrem teba sa tu neda regulovat hlasitost TA. Zajtra by som sa mal ist pozriet na f. 500-ku, tak ak nezabudnem spytam sa v servise.
Excaliber - Grande Punto 1.2 Dynamic NewOrleans
Odpovědět