Autorádio a vše okolo něj

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět

Jaké máte autorádio

Originál s CD
85
43%
Originál s CD a MP3
47
24%
Dodatečně pořízené s kaze?ákem
0
Žádná hlasování
Dodatečně pořízené s CD
3
2%
Dodatečně pořízené s CD a MP3
31
16%
Originál s blue and me
32
16%
 
Celkem hlasů: 198

hnatik
kolemjdoucí
Příspěvky: 42
Registrován: čtv dub 26, 2007 6:56
Bydliště: Most

Příspěvek od hnatik »

Du?an píše: Za jízdy jsem to je?tě nevyzkou?el, ale zdá se mi to jako blbost. Přeci kdy? si vozím vysílač FM v autě, tak se mi nemů?e ztrácet signál z naladěné frekvence jako u příjmo rozhlasových stanic, tudí? nevím, proč by se muselo přelaďovat
Tak u? si vyře?il problém a vyzkou?el za jízdy? uva?uju taky o koupi modlátoru od levnealarmy.cz - MP3 /FM modulátor bezdrátový, 14- frekvenční do CL za 464,- a pořád zva?uju jestli to bude to pravé ořechové :)
Grande Punto 1.2 Dynamic(2007), 5D (Azuro Psychedelic)
Honza
VIP uživatel
Příspěvky: 238
Registrován: pon úno 26, 2007 21:16
Bydliště: Bystřice n/O.

Příspěvek od Honza »

Taky se přidám, mám transmiter Emgeton, nahrál jsem nějaké MP3 na Flash disk ( také Emgeton ) a vzal to do auta...
naladění nabídnuté frekvence ok, hraje pěkně čistě a silně. To byla z kou?ka v gará?i. V momentě jak jsem nastartoval motor a vyjel, bylo po hudbě. Zkou?el jsem to víckrát se stejným efektem.
Čili nadále mi daleko více vyhovuje rádio a mé vypálené CD s hudbou. A je po problémech.
A propó - tem Emgeton stál 950 Kč, designově je velmi pěkný, červeně podsvícený, je jako vetřelec - "Alien".
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic Magnetico Blu
Tinkturak
Návštěvník
Příspěvky: 114
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:39
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Připomínka na admina k hlasowání

Příspěvek od Tinkturak »

Jak ji? tady tu?ím někdo psal, chybí tady wolba Originál s Blue&Me....
GP 1.2 8V Dynamic + rozmazlowačky :)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Honza píše:Taky se přidám, mám transmiter Emgeton, nahrál jsem nějaké MP3 na Flash disk ( také Emgeton ) a vzal to do auta...
naladění nabídnuté frekvence ok, hraje pěkně čistě a silně. To byla z kou?ka v gará?i. V momentě jak jsem nastartoval motor a vyjel, bylo po hudbě. Zkou?el jsem to víckrát se stejným efektem.
Čili nadále mi daleko více vyhovuje rádio a mé vypálené CD s hudbou. A je po problémech.
A propó - tem Emgeton stál 950 Kč, designově je velmi pěkný, červeně podsvícený, je jako vetřelec - "Alien".
No a je po diskuzi o transmiteru. Toto asi učinilo tečku v?em nadějím na poslech MP3 v autorádiu, které to neumí. Řekl bych, ?e ten bazmek je drahý i za 200,- a nechápu prodejce, který na to nasadí desetinásobnou cenu :evil: . Pro ty, kteří si k origoautorádiu nepřiplatili jsou tu dvě ře?ení.

1) koupit kabel na připojení AUX. Je to zále?itost 250 - 300,- kč a lze na to připojit jakékoliv zvukové zařízení se sluchátkovým vstupem JACK 3,5 mm.
Na Conradu mají přímo pro Blaupunkt
http://www.conrad.cz/adapter-line-in-35 ... o+dp49045/

2) zainvestovat poněkud více a pořídit následující věcičku
http://www.stualarm.cz/produkt/55usbfa0 ... aux-vstup/

snad ten odkaz bude fungovat, jinak je to kategorie "adaptéry k OEM audio systémům" Tímto se vyře?í připojení flashdiscu s MP3 muzikou.

A jediná mo?ná dal?í cesta k MP3, je vykopat origo rádio a koupit si tam co je komu libo. :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
bob
Štamgast
Příspěvky: 230
Registrován: stř srp 29, 2007 18:29
Bydliště: Babice u UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínka na admina k hlasowání

Příspěvek od bob »

Tinkturak píše:Jak ji? tady tu?ím někdo psal, chybí tady wolba Originál s Blue&Me....
i ja bych bral tuto volbu 8)
Fiat GP 1,4 16v 95k Star-jet sport 3.d r.v.2007Caribbean Orange
hnatik
kolemjdoucí
Příspěvky: 42
Registrován: čtv dub 26, 2007 6:56
Bydliště: Most

Příspěvek od hnatik »

Honza píše:Taky se přidám, mám transmiter Emgeton, nahrál jsem nějaké MP3 na Flash disk ( také Emgeton ) a vzal to do auta...
Jestli se mů?u zeptat, proč přestal transmiter fungovat? ?patnej kontakt se zásuvkou? Nebo haprovala naladěná frekvence? Uva?oval sem o tom a nějak si začínam řikat, ?e to budou vyhozený peníze a bude lep?í osvědčený RWčko s klasickým audio...
Grande Punto 1.2 Dynamic(2007), 5D (Azuro Psychedelic)
netwalker
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: čtv srp 16, 2007 3:57
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netwalker »

proc jste si radej nepriplatili? ve finalni cene uz to tolik neudela a za to mp3 to stoji. Ja si priplatil i mp3 i subwoofer a tak nadherne ozvuceny auto, jak to udelali ve fabrice jsem jeste nemel. A bez starosti. Kdyz jsem delal muziku do jinych aut, stalo to vic penez, a ve finale to sice hralo, ale tak, ze to bylo slyset i venku a to hodne a nebylo to tak ciste.... kazdy to ma rad jinak, ale cista muzika, je cista muzika...
Honza
VIP uživatel
Příspěvky: 238
Registrován: pon úno 26, 2007 21:16
Bydliště: Bystřice n/O.

Příspěvek od Honza »

To hnatik :
měl jsem klíče v zapalování a toto připravené k nastartování, aby byla zásuvka ?ivá. Do tohoto okasm?iku v?e ok, ale jen jsem otočil klíčem a nastartoval, byl konec.
Nejsem ?ádný elektrikář či hifi fanda, ale mě se ta technologie v autě moc nelíbí.
A konečně mě to dokázalo, ?e to je stejně ?mejd.

A mě osobně bohatě vyhovuje to rádio, co tam je od výrobce, kdo tou?í po pojízdné diskotéce ( a to a? nebere ve zlém ), určitě nebude experimentovat s takovouto technologií a pořídí si něco úplně jiného.

Tak?e se tě?ím, a? na nějakém srazu přijede někdo se skutečně kvalitně ozvučeným autem.
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic Magnetico Blu
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

já si té? připlatil za mp3 a řeknu Vám stálo to za to. Pokud jezdím po Praze, poslouchám rádio, ale kdy? vyjedu z dosahu rádií přepínám na cd s mp3 a nemusím se pár hodin o nic starat. Jen pro zajímavost cestou na dovolenou do Chorvatska jsem vyměnil asi 3CD a nemusel k tomu přelazovat, poslouchat ?vásty, kterým nerozumím....prostě pohoda a člověk si mů?e namixovat co má rád. Jéjej sem se něják rozepsal, ale v kostce jsem určitě hodně rád, ?e sem si připlatil, kvůli tomu rádiu sem si i musel auto objednat, ?ádná skaldovka v čr neměla rádio s mp3 :lol: (samozřejmě nejen kvůli tomu, ?e)
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Tommy píše:já si té? připlatil za mp3 a řeknu Vám stálo to za to. Pokud jezdím po Praze, poslouchám rádio, ale kdy? vyjedu z dosahu rádií přepínám na cd s mp3 a nemusím se pár hodin o nic starat. Jen pro zajímavost cestou na dovolenou do Chorvatska jsem vyměnil asi 3CD a nemusel k tomu přelazovat, poslouchat ?vásty, kterým nerozumím....prostě pohoda a člověk si mů?e namixovat co má rád. Jéjej sem se něják rozepsal, ale v kostce jsem určitě hodně rád, ?e sem si připlatil, kvůli tomu rádiu sem si i musel auto objednat, ?ádná skaldovka v čr neměla rádio s mp3 :lol: (samozřejmě nejen kvůli tomu, ?e)
Chlape souhlasím, za ty 4 litry to opravdu stálo :wink: Jsem taky maximálně spokojený :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
hnatik
kolemjdoucí
Příspěvky: 42
Registrován: čtv dub 26, 2007 6:56
Bydliště: Most

Příspěvek od hnatik »

Díky chlapi za info ..... Pravdou je, ?e v ceně auta se ty 4litry ztratí, ale na druhou stranu jsem si řikal, ?e za ty peníze navíc bych měl mnohem lep?í dokoupený autorádio (sice u? to dle mě nevypadá v autě tak hezky-origo je origo a krásně zapadá do interiéru). Holt vypálený cd to jistí, co se dá dělat :-))
Grande Punto 1.2 Dynamic(2007), 5D (Azuro Psychedelic)
hnatik
kolemjdoucí
Příspěvky: 42
Registrován: čtv dub 26, 2007 6:56
Bydliště: Most

Příspěvek od hnatik »

Nějak mi to pořád vrtá hlavou :o)

Nemohli byste ti, kteří mají dodatečně pořízené neorigo autorádio ukázat fotky jak to v autě vypadá a jaké autorádio-typ máte? Koukal sem po Iso rámečku na autorádio a vyjde na cca 200,-http://www.levnealarmy.eu/autodoplnky-7 ... -3587.html) Díky v?em :-)
Grande Punto 1.2 Dynamic(2007), 5D (Azuro Psychedelic)
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Takhle nejak by to mohlo vypadat Obrázek

http://youtube.com/watch?v=vsYquu3N-OA
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

carlos píše:Takhle nejak by to mohlo vypadat Obrázek

http://youtube.com/watch?v=vsYquu3N-OA
..osobně nelíbí, vůbec, raději si nechám jen origo bez MP3 :roll: :?
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Vypadá to jako: "Pane, to jste si dělal sám nebo Vám někdo pomáhal?" :lol: :lol: :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Odpovědět