GP

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Honza
VIP uživatel
Příspěvky: 238
Registrován: pon úno 26, 2007 21:16
Bydliště: Bystřice n/O.

Příspěvek od Honza »

Ahojte,
tak jsem se sem taky přesunul. Na auto.cz ta odmlka trvá nějak moc dlouho.
A tak pár postřehů. Mám GP 3 týdny a zatím mohu hlásit jen samá pozitiva. Čím více jezdím, tím tomu autíčku víc přicházím na chu?. Jede super, je klidné, jisté, a hlavně "chce se mu jet".
Zatím ho samozřejmě ?etřím, ale u? mám 2 tisíce km a motor se začáná probouzet.
Jediné na co si asi musím zvyknout, je docela hluk od pneumatik Bridgestone Turanza ER300 199/55/R 16.
Ale je to mo?ná subjektivní dojem.
Jo a výborný je počítač, a mně stačí i to rádio, co tam je.
Jsem prostě nad?ený.
A tě?ím se na červnový sraz, ale přijedu uřčitě jen na neděli, v sobotu mám práci ve ?kole.
Honza
Bugaboo
kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: sob dub 21, 2007 21:37

Příspěvek od Bugaboo »

český Honza píše:Ahojte,
tak jsem se sem taky přesunul. Na auto.cz ta odmlka trvá nějak moc dlouho.
A tak pár postřehů. Mám GP 3 týdny a zatím mohu hlásit jen samá pozitiva. Čím více jezdím, tím tomu autíčku víc přicházím na chu?. Jede super, je klidné, jisté, a hlavně "chce se mu jet".
Zatím ho samozřejmě ?etřím, ale u? mám 2 tisíce km a motor se začáná probouzet.
Jediné na co si asi musím zvyknout, je docela hluk od pneumatik Bridgestone Turanza ER300 199/55/R 16.
Ale je to mo?ná subjektivní dojem.
Jo a výborný je počítač, a mně stačí i to rádio, co tam je.
Jsem prostě nad?ený.
A tě?ím se na červnový sraz, ale přijedu uřčitě jen na neděli, v sobotu mám práci ve ?kole.
Honza
diskuze na auto.cz je jiz funkcni, mohli bychom se vsak nejak domluvit, kde budem vsichni prispivat
GP 1.4 Dynamic 5 dv. New Orleans
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

já jsem pro tady! :)
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

pridam sa k Tommymu :D to na auto.cz vyzera nejako cudne.. toto sa mi paci viac :D
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

RadimG píše:pridam sa k Tommymu :D to na auto.cz vyzera nejako cudne.. toto sa mi paci viac :D
Slibuji, ?e se tady o to budu starat a ,,lidi" typu dr?hubu tu nebudou mít ?anci ;) Navíc mi cafe pořád nebě?í!!?
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

Já zůstanu tady :!: - Tommy to vede dobře :!:
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

díky :oops:
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Tommy" kolko ty uz mas vernych priaznivcov :lol:

a je fakt ze je tu taka komorna atmosfera.. debatujeme tu naozaj majitelia auta, takze vsetky prispevky maju hodnotu a nie su to len nejake vycitane ale pocute tvrdenia "kamaratov ktori sa vyznaju"

a ak si chces pozriet ako vyzera cafe po novom, musis ist na auto.cz a tam si vybrat vlavo z menu Diskusni forum (NOVE).. nezmenili len dizajn, ale aj url..
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

RadimG píše:Tommy" kolko ty uz mas vernych priaznivcov :lol:

a je fakt ze je tu taka komorna atmosfera.. debatujeme tu naozaj majitelia auta, takze vsetky prispevky maju hodnotu a nie su to len nejake vycitane ale pocute tvrdenia "kamaratov ktori sa vyznaju"

a ak si chces pozriet ako vyzera cafe po novom, musis ist na auto.cz a tam si vybrat vlavo z menu Diskusni forum (NOVE).. nezmenili len dizajn, ale aj url..
Právě, teď sem tam byl, nejde mi se přihlásit, ale to je snad drobnost! Jinak bych řekl zlatý phpbb. Něják se mi to tam nelíbí. Zkus tam navrhnout se přestěhovat sem, já u? to říkal něklikrát, nikdo ale nereflektoval. Navíc tam stejně nemohu přispívat z důvodu toho přihlá?ení!
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Tak som ich sem pozval :)

Neviem preco sa rozhodli to takto zmenit, pre mna je to tam teraz dost neprehladne.. A ako perlicka: ked som dal odoslat prspevok, vyskocilo mi chybove hlasenie ze sa ho nepodarilo ulozit do DB :lol:

Na prihlasenie sa potrebujes dostat od nich mail s prihlasovacimi udajmi a potvridt ho, takze kym ti nepride, tak sa tam asi neprihlasis..
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Mě při?el ale
nejde mi se přihlásit na cafe.auto.Respektive, kdy? se přihlásim skočí tam doregistrace, to vyplnim a dam registrovat, v mailu dam aktivační odkaz a celé se to opakuje od bodu jedna(doregistrace), kdy? vyplním formulář, znovu se to opakuje. Následuje aktivační mail, na který kliknu a skočí mi tam doregistrace!
Navíc mi to taky přijde dosti ubohý! Jinak sem se koukal, ?e si je pozval, ale myslim si, ?e asi zůstanou tam! Mě nejde ani tak o to, ?e sou tohle moje stránky, ale jsou přehledněj?í...Navíc jsme tu jen mi majitelé auta!
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Ved uvidime ako sa zariadia.. my co sme chceli, sme tu a ti co tam chceli zostat, zostali.. Mozno casom sa sem este pridaju, pretoze diskusia o gp-cku bez majitelov, to su len take prazdne reci.. A ako pises, tu sme vsetko majitelia.. A toto plati: hodnota informacie sa rovna hodnote jej zdroja..
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

ale tak tam taky zůstali majitelé, punta06, octan, popo....z jiného soudku, Márty má pořád GP v servisu, ale u? shání nová alu kola...
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Je to ich vyber, s tym nic nespravime..
Od kedy ma Marty auto v servise?
S tymi kolesami ma uz stvete :lol: Vsetci ich kupujete.. Ja som vcera na autosalone nasiel jedny pekne: http://www.kolesa.sk/index.php?PageID=8 ... uctID=8347 Sa podobaju na tie toora co sa pacili tebe. V bielom vyzerali paradne..
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

nevim, ale psal, ?e u? ho měl mít zpět, ale objednali ?patně barvu, tak?e to je?tě stříkaj...jj, ty OZ jsou taky pěkný, mo?ná sem neměl ?etřit a koupit ty toora, nevim no

P.S.: Abychom tu za chvíli nediskutovali jen my dva ;) Ale co? u? i ve dvou se dá diskutovat :lol:
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Odpovědět