Nový lak - vada

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
Marcel
kolemjdoucí
Příspěvky: 19
Registrován: pon říj 01, 2007 23:28
Bydliště: F-M , Ostrava

Nový lak - vada

Příspěvek od Marcel »

Mám měsíc staré (nové) auto a dnes, jak jsem kolem něj chodil, tak jsem si v?iml, ?e se začíná dělat na kapotě "puchýř" na laku a jakoby se z toho tlačilo zrnko (kamínek). No myslel jsem ?e blbě vidím :shock: .Prvni jsem si myslel ?e je to ?pína, nebo nějaký rozmáznutý hmyz. Zkou?el jsem to smýt, ale je to opravdu vada na laku, která tam při koupi auta na 100% nebyla. Tak?e jsem s tím hned ?vihal k prodejci. Pří?tí týden v úterý to mám přivézt, ?e to budou ře?it, ?e se na to podívá lakýrník, ?e to vypadá na ?patný podklad v tom místě a ?e mi to určitě opraví. Tak jsem zvědav jak to dopadne :cry:
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Podle popisu v první větě bych to typoval na jebák.
Ale k věci. Jsem zvědavý, jak Ti to opraví - jestli přelakováním celé kapoty, nebo nějak místně. Bohu?el nevím, jakou má? barvu, ale doufej, ?e po přelakování nebude? mít jiný odstín.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Marcel
kolemjdoucí
Příspěvky: 19
Registrován: pon říj 01, 2007 23:28
Bydliště: F-M , Ostrava

Příspěvek od Marcel »

Barva je "Metalická Černá Crossover". Jak to udělají, ...tak to u? nechám na nich. Ano, stát se mů?e v?echno ale ka?dopádně, po opravě to nechci poznat. Jak by to taky vypadalo? ... nové auto a flek na kapotě (jiný odstín). Záruka se vztahuje i na lak, tak a? se sna?í.
Kauli
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pon dub 16, 2007 12:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

kapota

Příspěvek od Kauli »

Chlapi,tak puchýř já nemám zatím ?ádný na autě a nikde se barva neodlupuje,ale chtěl jsem se vás zeptat, u? jsem na to upozorňoval na srazu v Ratmírově, v?iml jste si u? někdo taky toho, ?e máte v místě zámku vymáčknutou kapotu motoru?
Kra?as, Grande Punto 3dv.1,2 65 k Active Černá Crossover
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: kapota

Příspěvek od Dušan »

Kauli píše:Chlapi,tak puchýř já nemám zatím ?ádný na autě a nikde se barva neodlupuje,ale chtěl jsem se vás zeptat, u? jsem na to upozorňoval na srazu v Ratmírově, v?iml jste si u? někdo taky toho, ?e máte v místě zámku vymáčknutou kapotu motoru?
Nejsem si jist, jestli jsem Tě správně pochopil. Myslí?, ?e je kapota promáčklá na místě pod kterým je jistící (zavírací) mechanismus přední kapoty? Tím myslím u přední hrany kapoty uprostřed.

Pokud ano, je to tím, ?e kapotu někdo zamačkává rukou místo toho, aby ji z cca 20 cm vý?ky pou?těl.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Marcel
kolemjdoucí
Příspěvky: 19
Registrován: pon říj 01, 2007 23:28
Bydliště: F-M , Ostrava

Příspěvek od Marcel »

Zdravím, jestli myslí? důlky nad zámkem kapoty, tak to je přesně to co psal Du?an. Zavírání (domačkáváni) prsty. Tohle udělá u vět?iny aut. Já kdy? kapotu zavírám, tak ji pou?tím.
Marcel
kolemjdoucí
Příspěvky: 19
Registrován: pon říj 01, 2007 23:28
Bydliště: F-M , Ostrava

Příspěvek od Marcel »

Zdravím, jestli myslí? důlky nad zámkem kapoty, tak to je přesně to co psal Du?an. Zavírání (domačkáváni) prsty. Tohle udělá u vět?iny aut. Já kdy? kapotu zavírám, tak ji pou?tím.
radoel
Návštěvník
Příspěvky: 103
Registrován: úte srp 28, 2007 19:56
Bydliště: Poltár

Příspěvek od radoel »

no presne to sa robi ...
takze pustam aj ja
Fiat Grande Punto 5D 1.2 Active, farba: Azuro Psychedelic, SONY CDX-GT210
Obrázek
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Re: kapota

Příspěvek od Robo1.2 »

Kauli píše:Chlapi,tak puchýř já nemám zatím ?ádný na autě a nikde se barva neodlupuje,ale chtěl jsem se vás zeptat, u? jsem na to upozorňoval na srazu v Ratmírově, v?iml jste si u? někdo taky toho, ?e máte v místě zámku vymáčknutou kapotu motoru?
Kauli ja to mam presne tak ako pises, ja mam vymacknutu kapotu v mieste zamku. A je to vidiet, hlavne ked mam umyte auto....
A vobec kapotu nezamackavam prstami, to ma este ani nenapadlo
:>
Kauli
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pon dub 16, 2007 12:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

vymáčknutá kapota

Příspěvek od Kauli »

Přesně jak pí?e Robo, kapotu pou?tím a nedomačkávám a pak není kapote v místě zámku promáčknutá ale vymáčknutá. Ji? na srazu v Ratmírově jsme to pozorovali asi na třech autech. Tudí? nejedná se o důlek ale laicky řečeno kopeček v místě zámku.
Kra?as, Grande Punto 3dv.1,2 65 k Active Černá Crossover
Zamčeno