Stahovani oken pres dalkovy ovladac

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

dall
Štamgast
Příspěvky: 421
Registrován: pon čer 18, 2007 13:38
Bydliště: Staré Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dall »

Drtikol píše:Správně by měli jít okna ovládat je?tě cca 2min. po vypnutí klíčku. Sám mám zku?enost jako ty, někdy to jde, někdy zase ne :wink:
tohle jde, jen pokud neotevře? dveře, ale to snad ví? :D
affinis
kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: pon kvě 07, 2007 9:07
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od affinis »

Jarou? píše:Mě to dálkové ovládání oken taky nejde a celkem bych o to stál. Mám 3D, dynamic, okna jsou aktivní po vypnutí motoru 2 minuty a do otevření dveří - funguje přesně. Myslím, ?e by to mělo jít vyře?it softwarově, nastavením řídící jednotky ovládání oken. S alarmem to asi nesouvisí, v manuálu o něm toho moc nepí?ou. Ptal se někdo v servise?
ja som sa na to pytal v servise a rovnaka odpoved asi ako na vsetko nejde to...takze treba skusit viac servisov...otvaranie okien klucom co je v manuale pisane ze 2 krat po sebe stlacit odomknutie by malo otvorit obe predne okna a naopak...ide to len vo verzii 5 dv co ma vsetky okna v elektrike...cize aj zadne...ak by som to bol vedel skor priplatim ich...kedze ziadny predajca na to len tak neupozorni hold nastava problem ked to clovek zisti a uz je neskoro.... vraj by malo potom fungovat aj otvaranie spolujazcovho okna len chvilkovim podrzanim spinaca...teda ze netreba drzat spinac cely cas pokial sa okno otvori ako to je len vo verzii kde su v elektrike len predne okna....to mi asi viac chyba...
_________________________________
GP 5dv, 1,3 MTJ 90PS - black/orange N1
Zamčeno