Blue & Me - USB

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Příspěvek od tkupilik »

Okic: to je znama nemoc b&m, chce to mit jeste jednu jinou flashku a tu prohodit, pak se to chytne. Updaty moc nepomahaji, je to strasnej srot a je to proto, ze SW si psali italove sami. Mam tam skoro plnou 16G flash a ten kram je z toho vyrizenej, je spis vyjimka ze se chytne a je ochotnej prehravat muziku.
GP 1.4 Tjet
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

tak s timhle nesouhlasim kamo....flashky sem zkousel 4...od 128MB po tu moji 16BG a ani jedna neficela a ani jeden telefon pripojeny pres usb...po upgradu fici uplne vse..jak telefon tak vsechny flashky...takze jak ty tady tvrdis ze upgrady jsou na prd tak me se to osvedcilo.
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Příspěvek od tkupilik »

Aha, je otazkou co jsi tam mel za puvodni SW a v jakem stavu zrovna B&M bylo. Auto mam z roku 2008 a prubezne to aktualizuju, ale pozoruji minimalni vliv na spolehlivost fungovani. Jen namatkou:
- stalo se, ze b&m kompletne umrelo, nereagovalo na tlacitka, vypnuti zapnuti zapalovani nepomohlo... po nejakych 14 dnech se to samo vzpamatovalo. Problem se opakoval do dalsiho update. Tvrdy reset odpojenim baterky jsem nezkousel, asi by pomohl.
- nesel upadate. Podle info na webu si zaplaca volnou pamet a neni schopny rozbalit data z flash do pameti. Pry pomuze tvrdy reset odpojenim od baterky, ja jsem pockal 14 dni a pak to slo.
- pravidelne po nastartovani potrati strukturu flash a pak 10 minut rebuilduje playlisty nebo co to dela, vysledek je ze na kratsi vzdalenosti neni schopny hrat. Sem tam se pri tom kousne a neni schopny to rebuildnout vubec nebo zkonci s chybou no media.
- no media error, uz to neresim a posloucham radio. Prohozenim flash se to opravi, ale je tu problem z predchoziho bodu a absolvuju to jen kdyz jedu dal a mam vyslovene chut na muziku.

Zaver pro me je, ze ital neni schopnej naprogramovat ani prehravani mp3 z flash. Posledni update jsem delal nekdy v zime a uz ztracim viru ze to nekdy bude fungovat poradne :(.
GP 1.4 Tjet
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

hmmm drsne....no me to zatim funguje po upgradu tak uvidim na jak dlouho tedy...
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Opět nesouhlasím s tkupilikem, B&M mi nikdy nedělalo s flashkama problém, jen musí být flashka pou?itelná, mám takový a s jakoukoliv verzí B&M funguje bez problémů....

Po upgradu na 5.5 systém funguje bez sebemen?ího zaváhání, obvykle nový verze jsou hlavně kvůli novejm telefonům....
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Příspěvek od tkupilik »

No a podelis se s nama o tajemstvi ktere flash jsou pouzitelne? Me nefunguje ani jedna, respektive vsechny delaji to same. Koukal jsem ze mam taky verzi 5.5.
GP 1.4 Tjet
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

tkupilik píše:No a podelis se s nama o tajemstvi ktere flash jsou pouzitelne? Me nefunguje ani jedna, respektive vsechny delaji to same. Koukal jsem ze mam taky verzi 5.5.
Hledej ?mudlo....
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

přestalo mi jet BaM ani flashka nic... :(
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

benja píše:přestalo mi jet BaM ani flashka nic... :(
Benjo, u mě se tentý? problém vyře?il resetem systému ve Fiat (Nordex) servisu v Havířově. Za 10 minut jsem odtamtud odjí?děl naprosto spokojen!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

oki jedu tam
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

dnes zničehonic..b a m funguje naprosto dokonale...flashka...volání....seznamy..sms zprávy.... divné asi nějaký ?otek
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

benja píše:dnes zničehonic..b a m funguje naprosto dokonale...flashka...volání....seznamy..sms zprávy.... divné asi nějaký ?otek
Tak to se mi onehdy stalo taky. Blue&Me přestalo (celkem podruhé) fungovat, objednal jsem se do servisu a ejhle - v den, kdy jsem tam měl jet, nastartuju a v?echno funguje!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

..

Příspěvek od Okic »

chlapi nevite jestli je na Blue&Me lepsi verze upgradu nez 5.5??? mam upgrade 5.5 v aute 16GB flash disk a vse slape jak ma akorad jak ste se tu bavili o komunikaci s tel tak na mem HTC Desire Z ctenisms nepodporuje jinak komunikace mezi tel jako je seznam volani atd funguje..
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

nie neni uz som to riesil lebo sa mi to nechcelo sparovat s Iphone 4s a dost to blblo. ale uz som vyskusal 5 telefonou ani jeden nesiel ako som chcel tak som kupil druhe radio a tam to slape jak hodinky
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

zdravím kluci, chtěl jsem se zeptat, co v?e je potřeba pro dodatečnou montá? Blue & Me?

předpokládám, ?e je potřeba ta centrála (v přihrádce) + tlačítka na volant ... dráty by tam měli být u? přichystaný ne? maximálně propojit B&M s radiem ... a u toho rádia, je jedno jakej je to typ?

na?el sem na allegru tohle http://allegro.pl/fiat-grande-punto-sys ... 34871.html a cena 3tis není ?patná, kdy? vemu v potaz, ?e v tom je USB + bluetooth ... jde mi jen o to, zda bych do dokázal nějak jednodu?e dostat do auta, kde je jen obyč radio na CDčka
Odpovědět