Blue & Me - USB

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
rybart
kolemjdoucí
Příspěvky: 46
Registrován: sob bře 31, 2007 22:22
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rybart »

carlos píše:
rybart píše:Já jsem také nena?el ?ádné druhé USB. Pokusil jsem se to vyfotit.
tohle je to spravny. druhy je pod krytkou mimo fotku :)
Má? pravdu, je tam je?tě jeden. Nikdy mě nenapadlo se pod krytku kouknout, zvá?? kdy? ta krytka nevypadá, ?e by se měla otvírat. A hrají obě dvě.
Obrázek
GP 1,4 57kW Emotion - Red Bolero
Punto II 1,2 59kW ELX Speedgear - Sv.modrá
Ford Mustang 3,8 142 kW
rybart
kolemjdoucí
Příspěvky: 46
Registrován: sob bře 31, 2007 22:22
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rybart »

lith píše:
rybart píše:Ono není problém to vyzkou?et, ale je problém sehnat USBčkový harddisk. Nikoho s ním neznám a ani v práci ho nemáme. Fle?ka funguje bez problémů. Mů?ou být na ní jak datové soubory, tak písničky ve formátu MP3 i WMA. Pokud jsou písničky pojmenované, tak se jejich názvy zobrazují na palubním počítači. Bohu?el se nezobrazují na displeji rádia. Tam je pouze název External (nebo něco takového).
konečně někdo,co něco napí?e....já tam dám flashku a nic, neví? proč?
Proč to nehraje to nevím. Já tam fle?ku zastrčím a hned se mi to přepne a hraje to. Původně jsem si myslel, ?e písničky musí být nahrané v hlavním adresáři, ale jak jsem vyzkou?el, tak tam mohu mít nahräných x slo?ek se soubory a hraje to také. Jediné co mi trochu vadí, ?e písničky hrají náhodným výběrem napříč slo?kami. Zatím jsem nezkou?el to nějak zkoumat jak to jinak nastavit. Mo?ná stačí přečíst návod.
GP 1,4 57kW Emotion - Red Bolero
Punto II 1,2 59kW ELX Speedgear - Sv.modrá
Ford Mustang 3,8 142 kW
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

rybart píše:Proč to nehraje to nevím. Já tam fle?ku zastrčím a hned se mi to přepne a hraje to. Původně jsem si myslel, ?e písničky musí být nahrané v hlavním adresáři, ale jak jsem vyzkou?el, tak tam mohu mít nahräných x slo?ek se soubory a hraje to také. Jediné co mi trochu vadí, ?e písničky hrají náhodným výběrem napříč slo?kami. Zatím jsem nezkou?el to nějak zkoumat jak to jinak nastavit. Mo?ná stačí přečíst návod.
Staci vypnout funkci nahodnyho prehravani pisnicek ;) je to v hlavnim menu
Tinkturak
Návštěvník
Příspěvky: 114
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:39
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinkturak »

carlos píše:Lith: kdyz se trochu vic predklonis, zjistis ze vzadu je jeste jedno USB, vlevo uplne vzadu nahore. Do toho muzes dat flashku a kastlik zavres jako nic. Prece by to nevymysleli tak aby nesel zavrit ;) i kdyz sem si to prvni den myslel nez sem objevil ten spravnej vzadu. ten v predu je tam jen tak.

Usb disk tam zitra zkusim, mam WD 120GB.
Carlosi tak jak dopadl test HDD :?:
GP 1.2 8V Dynamic + rozmazlowačky :)
Kelter
Návštěvník
Příspěvky: 78
Registrován: pát srp 03, 2007 14:54
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kelter »

Dík za foto! Ale tenhle bazmek tam fakt nemám, Hold smůla. :cry: :cry: :cry: Já to do toho rádia stejně nějak narvu :twisted: :twisted: :twisted:
GRANDE 1.2 Dynamic Modrá Rock ´n´ Roll
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Tak jsem to teda zkusil. Přenosnej disk WD Passport 120GB to nevzalo. Je mozny ze to nezvlada napajet, ale to bych musel zkusit s rozdvojkou na dve USB. Kazdopadne jsem dosel k zaveru, ze mit v aute ten disk je nesmysl hned z nekolika duvodu.
-mraz v zime a vysoky teploty v lete by disk asi moc dlouho nesnesl
-otresy na ceskych silnicich by mu taky moc nesvedcily
-stejne tak caste vypinani a zapinani pri startovani
-prolizat ty hromady pisnicek ktery by na disku byly na tak malym displeji je taky blbost
-na flasku o velikosti 4GB se vejde 1000 mp3 skladeb, to je dobrych 100 alb, navic jsou na trhu i vetsi flasky (i 16GB)

Takze jsem to zkusil, muj 120GB disk to nebere, ale i kdyby to s nim fungovalo zustal bych u flashky. Prikladam fotku USB portu, kterej sem si vyvedl mimo prihradku pod panel s klimou.
Obrázek
Tinkturak
Návštěvník
Příspěvky: 114
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:39
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinkturak »

carlos píše:Tak jsem to teda zkusil. Přenosnej disk WD Passport 120GB to nevzalo. Je mozny ze to nezvlada napajet, ale to bych musel zkusit s rozdvojkou na dve USB. Kazdopadne jsem dosel k zaveru, ze mit v aute ten disk je nesmysl hned z nekolika duvodu.
-mraz v zime a vysoky teploty v lete by disk asi moc dlouho nesnesl
-otresy na ceskych silnicich by mu taky moc nesvedcily
-stejne tak caste vypinani a zapinani pri startovani
-prolizat ty hromady pisnicek ktery by na disku byly na tak malym displeji je taky blbost
-na flasku o velikosti 4GB se vejde 1000 mp3 skladeb, to je dobrych 100 alb, navic jsou na trhu i vetsi flasky (i 16GB)

Takze jsem to zkusil, muj 120GB disk to nebere, ale i kdyby to s nim fungovalo zustal bych u flashky.
Díky za pokus. Mo?ná to bude tím napájením, předpokládám, ?e má? ten WD 120 w prowedení 3,5 palce. Chtělo by to spí?e noutbů?ácký HDD 2,5 který stíhá být napájený přímo z USB. Počet skladeb na flash disku je taky ale záwislý na kwalitě mp3 (tím pádem taky welikosti) a s Blue&Me by neměl být problém to procházet, nebo? co jsem čertl to zwládá hlasowé owládání a wýběr dle ?ánru či interpreta (něco jako hudební knihowna we woknech) Snad to oprawdu umí a půjde ten HDD připojit. Mám cca 80GB MP3jek a nechtěl bych to ani omylem tahat na fle?kách, pota?mo kdy? cena 16GB fle?ky je daleko wy??í ne? cena 80 - 160GB HDD. A myslím, ?e co se týká provozu HDD w autě se dají rázy utlumit nějakou solidní izolací disku, která by taky měla zwládat částečně eliminowat teplotní wýkywy. RAději budu mít w kaslíku schowaný HDD s wědomím jeho krat?í ?iwotnosti, ne? kupowat a tahat haldy fle?ek :wink:
Tak?e stále pewně doufám, ?e s 2,5 palcowým HDD (externím pro notebooky) to pojede.
GP 1.2 8V Dynamic + rozmazlowačky :)
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

..no, řekl bych, ?e ten WD je ten malej 2,5", akorát v takovým plastovým pouzdře, sám ho mám taky..a na připojení na notebook mu stačí připojení přes jeden USB..., dva USB porty na napájení vyu?ívají disky nad 160GB tu?ím..
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Tinkturak píše:Díky za pokus. Mo?ná to bude tím napájením, předpokládám, ?e má? ten WD 120 w prowedení 3,5 palce. Chtělo by to spí?e noutbů?ácký HDD 2,5 který stíhá být napájený přímo z USB. Počet skladeb na flash disku je taky ale záwislý na kwalitě mp3 (tím pádem taky welikosti) a s Blue&Me by neměl být problém to procházet, nebo? co jsem čertl to zwládá hlasowé owládání a wýběr dle ?ánru či interpreta (něco jako hudební knihowna we woknech) Snad to oprawdu umí a půjde ten HDD připojit. Mám cca 80GB MP3jek a nechtěl bych to ani omylem tahat na fle?kách, pota?mo kdy? cena 16GB fle?ky je daleko wy??í ne? cena 80 - 160GB HDD. A myslím, ?e co se týká provozu HDD w autě se dají rázy utlumit nějakou solidní izolací disku, která by taky měla zwládat částečně eliminowat teplotní wýkywy. RAději budu mít w kaslíku schowaný HDD s wědomím jeho krat?í ?iwotnosti, ne? kupowat a tahat haldy fle?ek :wink:
Tak?e stále pewně doufám, ?e s 2,5 palcowým HDD (externím pro notebooky) to pojede.
mne osobne staci 1000 mp3 na docela dlouhou dobu, pak si tam nahraju dalsi 1000 :)
Jasne ze jsem to zkousel s 2,5" HDD kterej nejde napajet jinak nez pres USB. Chyba nemusi byt v napajeni...
Tinkturak
Návštěvník
Příspěvky: 114
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:39
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinkturak »

carlos píše:
mne osobne staci 1000 mp3 na docela dlouhou dobu, pak si tam nahraju dalsi 1000 :)
Jasne ze jsem to zkousel s 2,5" HDD kterej nejde napajet jinak nez pres USB. Chyba nemusi byt v napajeni...
Jeden zásadní dotaz.....jakým systémem má? ten disk sformátowaný?
Mělo by to být FAT32. XP wět?inou pou?íwají NTFS a ten by ta USB přípojka nemusela rozpoznat. :idea:
GP 1.2 8V Dynamic + rozmazlowačky :)
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Tinkturak píše:Jeden zásadní dotaz.....jakým systémem má? ten disk sformátowaný?
Mělo by to být FAT32. XP wět?inou pou?íwají NTFS a ten by ta USB přípojka nemusela rozpoznat. :idea:
Dobra otazka :) samozrejme ze ho mam na NTFS. Zkusim to s FAT32 a dam zase vedet.
Tinkturak
Návštěvník
Příspěvky: 114
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:39
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinkturak »

carlos píše: Dobra otazka :) samozrejme ze ho mam na NTFS. Zkusim to s FAT32 a dam zase vedet.
Myslím, ?e jsme objewili zakopaného čokla :!: :wink:
GP 1.2 8V Dynamic + rozmazlowačky :)
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Tinkturak píše:Myslím, ?e jsme objewili zakopaného čokla :!: :wink:
Tak jsem disk dal na FAT32, znovu do auta a zase nic :)
Tinkturak
Návštěvník
Příspěvky: 114
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:39
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinkturak »

carlos píše:
Tinkturak píše:Myslím, ?e jsme objewili zakopaného čokla :!: :wink:
Tak jsem disk dal na FAT32, znovu do auta a zase nic :)
Sákry? tak teď u? widím jen chybu w tom napájení :? (a nebo jsi měl ten HDD prázdný? :lol:
GP 1.2 8V Dynamic + rozmazlowačky :)
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Tinkturak píše:Sákry? tak teď u? widím jen chybu w tom napájení :? (a nebo jsi měl ten HDD prázdný? :lol:
bylo na nem 8GB mp3. flashka to stejne jisti. pouzivam ten disk docela casto a nechtel bych ho porad resit. flashku mam za 800kč a 1000mp3 staci na poradnej vylet.
Odpovědět