Blue & Me - USB

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Hanes
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 11, 2007 20:35
Bydliště: Brno

Dotaz...

Příspěvek od Hanes »

Chtěl bych se zeptat majitelů GP s Blue and me, chápu to správně, ?e se jedná o hands free sadu spojenou přes bluetooth zabudovanou v rádiu?? (něco na způsob Parrot Rhytm n blue) Díky za odpověď.
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz...

Příspěvek od carlos »

Hanes píše:Chtěl bych se zeptat majitelů GP s Blue and me, chápu to správně, ?e se jedná o hands free sadu spojenou přes bluetooth zabudovanou v rádiu?? (něco na způsob Parrot Rhytm n blue) Díky za odpověď.
B&M je nezavisle na radiu, do radia jde pouze jako vstup. Sklada se z BT handsfree (ovladane na volantu nebo hlasove) a USB vstup pro prehravani hudby. Handsfree je super a nemuzu si je vynachvalit. Sparovani jednoduche, provedl sem ho jen jednou po koupi auta a ted kdykoliv nasednu tak se mi mobil sam sparuje ani ho nevytahuju z kapsy. Na displeji v aute si muzu listovat v kontaktech, v poslednich hovorech, vytacet cisla atd. Kdyz nekdo vola, hudba se ztisi a hovor prijmu tlacitkem na volantu. Funguje to skvele. I co se tyka kvality zvuku na obou stranach. Stejne tak prehravac pres USB. Mnoho variant jak prehravat (zanry, slozky, playlisty, nahodne atd.), mnoho vyhod oproti CD/MP3 CD.
Hanes
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 11, 2007 20:35
Bydliště: Brno

Re: Dotaz...

Příspěvek od Hanes »

Díky Carlos za rychlou a vyčerpávající odpověď. BT handsfree sadu pou?ívám a jsem s ní velmi spokojen, akorát se mi zrovna včera stalo, ?e mi vykradli auto a zloděj, který zřejmě nevěděl, o co pořádně jde, tak sbalil i displey k této HF, který je mu k ničemu, bohu?el mě tím pádem HF taky nevalí... :( A jeliko? bych snad mohl dostat slu?ební GP, tak budu orodovat, aby bylo s Blue & me, který díky zabudovanosti nebude zloděje lákat... I to přehrávání hudby zní velmi lákavě, o tom přehrávání z flashek jsem si u? četl vý?e..
carlos píše:
Hanes píše:Chtěl bych se zeptat majitelů GP s Blue and me, chápu to správně, ?e se jedná o hands free sadu spojenou přes bluetooth zabudovanou v rádiu?? (něco na způsob Parrot Rhytm n blue) Díky za odpověď.
B&M je nezavisle na radiu, do radia jde pouze jako vstup. Sklada se z BT handsfree (ovladane na volantu nebo hlasove) a USB vstup pro prehravani hudby. Handsfree je super a nemuzu si je vynachvalit. Sparovani jednoduche, provedl sem ho jen jednou po koupi auta a ted kdykoliv nasednu tak se mi mobil sam sparuje ani ho nevytahuju z kapsy. Na displeji v aute si muzu listovat v kontaktech, v poslednich hovorech, vytacet cisla atd. Kdyz nekdo vola, hudba se ztisi a hovor prijmu tlacitkem na volantu. Funguje to skvele. I co se tyka kvality zvuku na obou stranach. Stejne tak prehravac pres USB. Mnoho variant jak prehravat (zanry, slozky, playlisty, nahodne atd.), mnoho vyhod oproti CD/MP3 CD.
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz...

Příspěvek od carlos »

Hanes píše:Díky Carlos za rychlou a vyčerpávající odpověď. BT handsfree sadu pou?ívám a jsem s ní velmi spokojen, akorát se mi zrovna včera stalo, ?e mi vykradli auto a zloděj, který zřejmě nevěděl, o co pořádně jde, tak sbalil i displey k této HF, který je mu k ničemu, bohu?el mě tím pádem HF taky nevalí... :( A jeliko? bych snad mohl dostat slu?ební GP, tak budu orodovat, aby bylo s Blue & me, který díky zabudovanosti nebude zloděje lákat... I to přehrávání hudby zní velmi lákavě, o tom přehrávání z flashek jsem si u? četl vý?e..
carlos píše:
Hanes píše:Chtěl bych se zeptat majitelů GP s Blue and me, chápu to správně, ?e se jedná o hands free sadu spojenou přes bluetooth zabudovanou v rádiu?? (něco na způsob Parrot Rhytm n blue) Díky za odpověď.
B&M je nezavisle na radiu, do radia jde pouze jako vstup. Sklada se z BT handsfree (ovladane na volantu nebo hlasove) a USB vstup pro prehravani hudby. Handsfree je super a nemuzu si je vynachvalit. Sparovani jednoduche, provedl sem ho jen jednou po koupi auta a ted kdykoliv nasednu tak se mi mobil sam sparuje ani ho nevytahuju z kapsy. Na displeji v aute si muzu listovat v kontaktech, v poslednich hovorech, vytacet cisla atd. Kdyz nekdo vola, hudba se ztisi a hovor prijmu tlacitkem na volantu. Funguje to skvele. I co se tyka kvality zvuku na obou stranach. Stejne tak prehravac pres USB. Mnoho variant jak prehravat (zanry, slozky, playlisty, nahodne atd.), mnoho vyhod oproti CD/MP3 CD.
Drive jsem mel BT sadu taky zvlast a s tou co je zabudovana v GP se to neda srovnat. Maji to ve Fiatu docela vychytany..vic nez sem cekal.
Hanes
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 11, 2007 20:35
Bydliště: Brno

Re: Dotaz...

Příspěvek od Hanes »

No jám mám Parrot 3100, co? z recenzí vychází jako velmi dobrá sada a přitom ne nijak závratně drahá (cca 5 tis. i s montá?í), spárování a? s 5 telefony (také jen poprvé, sada sama pozná, který "telefon" nastoupil, myslím zvlá?tě vhodné pro auta, s nimi? jezdí víc řidičů), seznam z telefonu načtený v HF, seznam odchozích/přijatých hovorů na displayi, zvuk na obou stranách té? super, volaný na druhé straně nepozná, ?e volám z auta, tedy alespon při ni??ích rychlostech... Nicméně já pokud vůbec dostanu to GP, tak bude lehce jeté a kdy? procházím inzeráty, nikdo B&M ve výbavě neuvádí, přičem? si nemyslím, ?e by ?lo o ojedinělou výbavu, ale vybrat jeté auto i s přihlédnutím k tomuto kritériu zřejmě nebude mo?né...
carlos píše:
Hanes píše:Díky Carlos za rychlou a vyčerpávající odpověď. BT handsfree sadu pou?ívám a jsem s ní velmi spokojen, akorát se mi zrovna včera stalo, ?e mi vykradli auto a zloděj, který zřejmě nevěděl, o co pořádně jde, tak sbalil i displey k této HF, který je mu k ničemu, bohu?el mě tím pádem HF taky nevalí... :( A jeliko? bych snad mohl dostat slu?ební GP, tak budu orodovat, aby bylo s Blue & me, který díky zabudovanosti nebude zloděje lákat... I to přehrávání hudby zní velmi lákavě, o tom přehrávání z flashek jsem si u? četl vý?e..
carlos píše: B&M je nezavisle na radiu, do radia jde pouze jako vstup. Sklada se z BT handsfree (ovladane na volantu nebo hlasove) a USB vstup pro prehravani hudby. Handsfree je super a nemuzu si je vynachvalit. Sparovani jednoduche, provedl sem ho jen jednou po koupi auta a ted kdykoliv nasednu tak se mi mobil sam sparuje ani ho nevytahuju z kapsy. Na displeji v aute si muzu listovat v kontaktech, v poslednich hovorech, vytacet cisla atd. Kdyz nekdo vola, hudba se ztisi a hovor prijmu tlacitkem na volantu. Funguje to skvele. I co se tyka kvality zvuku na obou stranach. Stejne tak prehravac pres USB. Mnoho variant jak prehravat (zanry, slozky, playlisty, nahodne atd.), mnoho vyhod oproti CD/MP3 CD.
Drive jsem mel BT sadu taky zvlast a s tou co je zabudovana v GP se to neda srovnat. Maji to ve Fiatu docela vychytany..vic nez sem cekal.
Hanes
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 11, 2007 20:35
Bydliště: Brno

Re: Dotaz...

Příspěvek od Hanes »

Carlosi, sorry ?e otravuji, ale je?tě mě napadl jeden dotaz, je přítomnost B&M v autě nějak "viditelná"?(např. to ovládání na volantu, nebo to je v rámci ovládání rádia na volantu?, popř. jiný prvek...), tzn. ?e bych ji mohl poznat na základě fotografií interiéru? Díky...
Hanes píše:No jám mám Parrot 3100, co? z recenzí vychází jako velmi dobrá sada a přitom ne nijak závratně drahá (cca 5 tis. i s montá?í), spárování a? s 5 telefony (také jen poprvé, sada sama pozná, který "telefon" nastoupil, myslím zvlá?tě vhodné pro auta, s nimi? jezdí víc řidičů), seznam z telefonu načtený v HF, seznam odchozích/přijatých hovorů na displayi, zvuk na obou stranách té? super, volaný na druhé straně nepozná, ?e volám z auta, tedy alespon při ni??ích rychlostech... Nicméně já pokud vůbec dostanu to GP, tak bude lehce jeté a kdy? procházím inzeráty, nikdo B&M ve výbavě neuvádí, přičem? si nemyslím, ?e by ?lo o ojedinělou výbavu, ale vybrat jeté auto i s přihlédnutím k tomuto kritériu zřejmě nebude mo?né...
carlos píše:
Hanes píše:Díky Carlos za rychlou a vyčerpávající odpověď. BT handsfree sadu pou?ívám a jsem s ní velmi spokojen, akorát se mi zrovna včera stalo, ?e mi vykradli auto a zloděj, který zřejmě nevěděl, o co pořádně jde, tak sbalil i displey k této HF, který je mu k ničemu, bohu?el mě tím pádem HF taky nevalí... :( A jeliko? bych snad mohl dostat slu?ební GP, tak budu orodovat, aby bylo s Blue & me, který díky zabudovanosti nebude zloděje lákat... I to přehrávání hudby zní velmi lákavě, o tom přehrávání z flashek jsem si u? četl vý?e..
Drive jsem mel BT sadu taky zvlast a s tou co je zabudovana v GP se to neda srovnat. Maji to ve Fiatu docela vychytany..vic nez sem cekal.
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz...

Příspěvek od carlos »

[quote="Hanes"]Carlosi, sorry ?e otravuji, ale je?tě mě napadl jeden dotaz, je přítomnost B&M v autě nějak "viditelná"?(např. to ovládání na volantu, nebo to je v rámci ovládání rádia na volantu?, popř. jiný prvek...), tzn. ?e bych ji mohl poznat na základě fotografií interiéru? Díky...

jo jo, na volantu je na jednom tlacitku logo windows a na jednom myslim obrazek telefonu.
Hanes
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 11, 2007 20:35
Bydliště: Brno

Re: Dotaz...

Příspěvek od Hanes »

carlos píše:
Hanes píše:Carlosi, sorry ?e otravuji, ale je?tě mě napadl jeden dotaz, je přítomnost B&M v autě nějak "viditelná"?(např. to ovládání na volantu, nebo to je v rámci ovládání rádia na volantu?, popř. jiný prvek...), tzn. ?e bych ji mohl poznat na základě fotografií interiéru? Díky...

jo jo, na volantu je na jednom tlacitku logo windows a na jednom myslim obrazek telefonu.
OK, je?tě jednou díky...
Mira
Návštěvník
Příspěvky: 94
Registrován: ned čer 03, 2007 16:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz...

Příspěvek od Mira »

carlos píše:
Hanes píše:Carlosi, sorry ?e otravuji, ale je?tě mě napadl jeden dotaz, je přítomnost B&M v autě nějak "viditelná"?(např. to ovládání na volantu, nebo to je v rámci ovládání rádia na volantu?, popř. jiný prvek...), tzn. ?e bych ji mohl poznat na základě fotografií interiéru? Díky...

jo jo, na volantu je na jednom tlacitku logo windows a na jednom myslim obrazek telefonu.
Asi jsou 2 verze B&M...já mám třeba bez loga Windows a taky bez druhýho USB...a co vím, tak to není výrobní vada, ?e by Taliáni něco zapoměli. Asi verze 06 :roll:

Jinak jsem ře?il s Blonďákem včera na ICQ (je tady registrovanej,ale moc tu nebývá) upgrade firmwaru pro B&M. Jsem zvedavej jak dopadl....
GP 1,4 8V Dynamic, černá Crossover,ků?e Elegant
sword2
kolemjdoucí
Příspěvky: 30
Registrován: pát lis 16, 2007 18:55

Autorádio s CD a MP3

Příspěvek od sword2 »

snád nebudem moc OT ak sa opýtam...chcem kúpi? verziu GP Sport, ako príplatková výbava je mo?né doobjedna? autorádio s MP3, ale potrebujem ho ak auto má aj Blue and Me? nepotrebujem aby mi autorádio prehrávalo CD-čka s mp3, ale chcem aby to prehrávalo USB s mp3....tak potrebujem doobjedna? to autorádio s mp3, alebo na to stačí B&M?dík za odpoved...
bob
Štamgast
Příspěvky: 230
Registrován: stř srp 29, 2007 18:29
Bydliště: Babice u UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bob »

stačí b&M
Fiat GP 1,4 16v 95k Star-jet sport 3.d r.v.2007Caribbean Orange
dagorim
kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: pát čer 26, 2009 17:26

Příspěvek od dagorim »

ahoj jsem novej a chci se zeptat mam tam taky 2 usb ale kdyz tam strcim flasku tak se nic nedeje nevite jak to zprovoznit
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

presnejsie popis problem
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
dagorim
kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: pát čer 26, 2009 17:26

Příspěvek od dagorim »

no presneji jsem novej majitel GP a nemam na radiu MP3 tak jsem nasel vase forum a nejak jsem zacel hledat jestli to nejde spustit pres ty 2x USB ctu a rikate ze to jde ale jakmile ja tam strcim flasku s MP3 hudbou tak se nic nedeje vubec to neraguje a Blue & Me mam
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

jeden konektor je na diagnostiku takze tam to nepchaj ale do toho co je nalavej strane a ma taku gumennu zaslepku.(ked mas klucik v MAR tak ten konektor svieti na oranzovo) a na fleske musis mat v jednom adresari iba do 99 pesniciek lebo viacej to v JEDNOM adresari nevie nacitat. a po zasunuti flesky treba cez volant vojst do mediaplayeru a spustit ho. popripade si v palubaku nastavit auto spustanie media playeru.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Odpovědět