Poistenie / Pojištění

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

GP-čko mám poji?těné u UNIQA. Tak jak jsem plánoval v předcházejících příspěvcích, obrátil jsem na na jiné poji??ovny, aby mi spočítali povinné i havarijní pojistné u GP-čka starého 2 roky s beze?kodním průběhem 72 měsíců, ale nikde jsem se nedostal na sumu, kterou jsem platil v loňském roce (tedy s beze?kodním průběhem 60 měsíců).

Vloni jsem tam za 1,2 l motor a komplet havárku s 10% spoluúčastí (min. 10000 Kč) s beze?kodním průběhem 60 měsíců platil 8696 Kč.

Pří?tí týden se chci je?tě zeptat na UNIQĚ na zohlednění aktuální ceny vozidla a chci zkusit poji??ovnu VÜSTENROT, která nabízí poji?tění za trochu odli?ných "vstupních" podmínek, ne? je zvykem.
O výsledku Vás budu informovat.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Tak jsem si dal posledních asi 3 měsíců tu práci, ?e jsem si nechal spočítat poji?tění u několika poji??oven a nikde jsem se nedostal na cenu, kterou uvádím v předcházejícím příspěvku.
Dnes jsem své "turné" zakončil v UNIQĚ, mám se prý k přepočítání dostavit cca měsíc před koncem pojistného období.

Uvidíme .....
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Dnes jsem měl volno, tak jsem se raději stavil v UNIQA ohledně přepočtu havarijního poji?tění na nějakou aktuální cenu vozidla. Jeliko? mi pojistné období končí 4.června, nerad bych něco propásl.

Paní mi vyjela zatím jenom návrh, jeliko? ji program nepustí více ne? 1 měsíc dopředu. Tak?e načisto se tam musím stavit počátkem května.

Zatím to vypadá následovně:

Podmínky:
Povinné ručení: Objem motoru 1242 ccm, zápočet (bonus)71 měsíců (bude 72 = dal?í sleva), pojistné limity 50 mil.Kč majetek/60 mil.Kč zdraví
Pojistné 2.508,- Kč

KASKO: Zápočet (bonus)71 měsíců (bude 72 = dal?í sleva), pojistná cena 250.000,- Kč, spoluúčast 10% (min. 5.000,- Kč), limit oprav 750,- Kč/h, čelní sklo
3.758,- Kč

CELKEM: 6.793,- Kč

Po uzavření nové smlouvy načisto bud informovat.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
milano
kolemjdoucí
Příspěvky: 9
Registrován: sob dub 12, 2008 12:35

Příspěvek od milano »

Zdarec. Zji??uji u které poji??ovny si mám na nový GP sjednat havarijko. A nejlíp asi podle Du?ana vychází UNIQA. Co má? v té pojistce v?echno zahrnutý? Ta cena je dost solidní.
hnatik
kolemjdoucí
Příspěvky: 42
Registrován: čtv dub 26, 2007 6:56
Bydliště: Most

Příspěvek od hnatik »

Milano: jestli ti mů?u poradit, spočítej si... https://pojisteni.uniqa.cz/frmStart.aspx a https://www.allianzdirect.cz/allianzds/ ... epareStep1

Mě při poji??ování vozu vy?la nejlevněj?í Allianz, mám:
Povinné ručení+havarijní (pouze odcizení,?ivelka,vandalismus) 5 660,- ročně - z toho Povinné bonus 20%, havarijko samozřejmě nic... 5% spoluúčast, min. 5000,-. Maj teď přes net velký slevy :-) tak hodně ?těstí
Grande Punto 1.2 Dynamic(2007), 5D (Azuro Psychedelic)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

milano píše:Zdarec. Zji??uji u které poji??ovny si mám na nový GP sjednat havarijko. A nejlíp asi podle Du?ana vychází UNIQA. Co má? v té pojistce v?echno zahrnutý? Ta cena je dost solidní.
To co jsem popsal - komplet KASKO (havárie, ?ivel, vandalismus, odcizení)+ poji?tění skla + povinné ručení + bonusy.
A? to počátkem května uzavřu, budu mít 100% údaje.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
milano
kolemjdoucí
Příspěvky: 9
Registrován: sob dub 12, 2008 12:35

Příspěvek od milano »

Dnes mi vypočítali v České poji??ovně povinné + havirijní (5%) na 17.500 bez bonusů. Tak to je teda pálka. Pak mi dali slevy a vychází to komplet na 12.000,- Ale i tak se mi to zdá hodně.
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Od české poji??ovny ruce pryč :!: :!: Jakoukoli jinou, ale ČP, nikoli, jsou docela drahý a vůbec nechtějí platit, ikdy? má člověk nárok, čeká na platbu dlouhou dobu, nikoli 5 dnů jak v reklamě :wink: Já mám uniqa, ale zkus toto www.top-pojisteni.cz ; http://www.srovnavac.cz/ zde si mů?e? vypočítat poji?tění online a uvidí? sám! Pohledej je?tě po googlu, určitě najde? více takových stránek.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Du?an píše:
milano píše:Zdarec. Zji??uji u které poji??ovny si mám na nový GP sjednat havarijko. A nejlíp asi podle Du?ana vychází UNIQA. Co má? v té pojistce v?echno zahrnutý? Ta cena je dost solidní.
To co jsem popsal - komplet KASKO (havárie, ?ivel, vandalismus, odcizení)+ poji?tění skla + povinné ručení + bonusy.
A? to počátkem května uzavřu, budu mít 100% údaje.
Tro?inku se mi doře?ení nové pojistky protáhlo.

Komplet KASKO (havárie, ?ivel, vandalismus, odcizení)+ poji?tění skla + povinné ručení + bonusy 30%, katalogová pojistná cena 236 400 Kč, spoluúčast 10% (min. 4 728 Kč).
Celková cena pojistného - 6 830 Kč.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Kasko (vandalismus, pozar, vybuch, srazka se zveri, zivelne pohromy+odcizeni) pojistna cena 300 000 Kč, spoluucast u vandalismu 5%-5000 Kč, odcizeni 10% - 10 000 Kč, jinak neni. cena 8270 Kč (bez bonusu)
radoel
Návštěvník
Příspěvky: 103
Registrován: úte srp 28, 2007 19:56
Bydliště: Poltár

Příspěvek od radoel »

Ked?e mi bol pri?iel po?tou "ďakovný list" po 1 roku poistenia v Kooperative, mi upravili sumu pribl. +800Sk viac ako vlani (nová cena=3897Sk), som sa informoval v Kooperative, ?e čo a ako- teda mám novu zmluvu na 2914Sk. S týmto spokojnos?.
Havarijná p. tak ako vlani bez zmeny - 7114Sk.

Spolu 10028Sk
Fiat Grande Punto 5D 1.2 Active, farba: Azuro Psychedelic, SONY CDX-GT210
Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jirka píše:Tak to si dělá? marný iluze ?e bude? platit mín ja jsem si to nechal v lednu přepočítat a platil bych je?tě víc ne? předtím , proto?e maj noví podmínky pro uzavírání pojistek a ty jsou daleko tvrd?í a je?tě ti započítaj ?e je auto star?í vlastně jako kdybys poji?toval ojetinu a tak ti je?tě přičtou procenta :evil:
Auto mám poji?těný u čp a to je?tě od známého tak?e platím havárku plus povinný necelejch 13tis. spoluúčast mám 1 procento.
Tak změň poji??ovnu :!:
Jestli bys měl platit za ojetinu víc ne? za nové, tak to jsou pěkný ?mejdi.
Normální poji??ovna vychází při výpočtu pojistného z aktuální časové ceníkové ceny vozidla a to je v?e. Kdy mi toto řekli, tak bych je okam?itě poslal někam.
Nechci dělat reklamu, ale při několika pokusech mi v?dy nejni??í pojistné zákonné i havarijní spočítala Uniqa a tam jsem i poji?těn.
Přepočítat pojistné po 2 letech jsem si nechal udělat loni v červnu a platím cca o 1000 kč míň ne? kdybych nechal pojistnou smlouvu v původní verzi. A doufám, ?e nikdo nepočítá, ?e poji??ovna bude i po několika letech v případě pojistné události stále vycházet při výplatě peněz z původní ceny vozidla.

Jirko, přečti si mé loňské příspěvky v tomto tématu.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Neboj letos jsem to platil na posled pří?tí rok u? zaplatím jenom povinný ručení a s poji?tovnama končím jsou to jen zloději :evil:
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
mikkes1
Návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: sob bře 08, 2008 10:11
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od mikkes1 »

zákona 102?
havarina 201?

celkom 303?

Generali
Grande Punto 1,2 5D dynamic,
fólie 05, audio JBL,
plán na rok 2011: nové kolesá 16", zní?enie 30/30, vytlmenie.
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

Kurnik ja platim v generali 180 euro na 1,4. Teraz mi prisiel sek. Newiem co mam spravit. :(
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
Odpovědět