GP 1,4 8v jak jede?

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

jak jede GP 1,4 8v

jede skvěle
4
40%
od 1,4 8v se toho moc čekat nedá, tak?e tak ...
6
60%
nic moc, jsem docela zklamanej
0
Žádná hlasování
1,4 8v stojí za prd !!!
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 10

krap
kolemjdoucí
Příspěvky: 8
Registrován: stř zář 05, 2007 20:19
Bydliště: Brno

GP 1,4 8v jak jede?

Příspěvek od krap »

ahoj, je dva dny co jsem objednal svoje GP. Bude to 1,4 8v verze dynamic bílá ambient. Jel jsem s verzí 1,4 8v jen krátce,tak chci zjistit jaký máte zku?enosti s tím jak to jede časem a tak.... spokostnost, nasranost atd. díkec
gp 1,4 bílá ambient
Pavel Vantuch
Štamgast
Příspěvky: 221
Registrován: pát črc 06, 2007 11:21
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel Vantuch »

Sakra, dal?í běloch :lol:
Gratuluju.
GP 1.2 5D Dynamic, Bílá Ambient
Majty
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: úte dub 24, 2007 21:51
Bydliště: Bystřice pod Host.

Příspěvek od Majty »

krap: ahoj blahopřeji k novému vozu. Já mám 1,4 8V a s výkonem jsem spokojený. Hodně zále?í jaký jse? řidič a co od auta vy?aduje?. Myslím si, ?e je to ideální motorizace pro auto s takovou váhou. Na dálnici nejsi brzda a zrychlení taky jak? tak? ujde. Ale pokud jsi řídič se sportovním duchem mo?ná jsi měl ?áhnout po silněj?í motorizaci. Já jsem se svým Pun?ou maximálně spokojený a s motorem taky.

GP 1,4 8V
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

pozeram na hlasovanie.
jeden pozitivny, 3x - je to na prd (len vzdy inak napisane)
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Mě ten výkon 1.48V postačuje a musím ohodnotit, ?e jede pěkně a pojede určitě je?tě líp. Mám najeto něco přes 4000 km. Souhlasím s Majtym.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Podle mě nejede zas a? tak dobře, mám najeto přes 11tis (a to mám i sportovní filtr)., fabka 1.2htp jede stejně dobře, mo?ná jede i líp, jak u? jsem tady na fóru někde psal. Nejsem odborník, ale s tou fabkou jsem taky pár tisíc najel, ale zas jezdím i s ohodně silněj?ím autem, tak se mi to mo?ná v?echno zdá.

Spotřeba mi taky radost moc nedělá prům. 7,2l a to to moc nehoním, jen občas, ale zas pořádně, pak zas ale dodr?uju předpisy.
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

tak?e dovolená v pěti lidech s rakví na stře?e, čekal jsem to hor?í. Spotřeba dle PP 6,5l/100km najeto okolo 2700km.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
krap
kolemjdoucí
Příspěvky: 8
Registrován: stř zář 05, 2007 20:19
Bydliště: Brno

Příspěvek od krap »

ahoj, tak dík pánové za info. nejpozdeji za tři týdny budu mít i já svoje GP a nemů?u se dočkat. ka?dej den lezu na tohle forum a hledám info.

mám pár dotazů a rád bych va?i zku?enost :
1/ kam odkládáte v interieru láhev s vodou - při zkoumání GP sem neobjevil ?ádný spe?l otvor na odkládání pití, z čeho? jsem smutnej.

2/ proč má GP modrej znak a třeba bravo červenej - to je vývoj nebo ...??

3/ Pou?íváte někdo takovej - no nevím jak se to přesně označuje ale je to v podstatě fale?ný dno v kufru, pod který se dá ledasco schovat.

Pro začátek v?e :-)
gp 1,4 bílá ambient
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

krap píše:ahoj, tak dík pánové za info. nejpozdeji za tři týdny budu mít i já svoje GP a nemů?u se dočkat. ka?dej den lezu na tohle forum a hledám info.

mám pár dotazů a rád bych va?i zku?enost :
1/ kam odkládáte v interieru láhev s vodou - při zkoumání GP sem neobjevil ?ádný spe?l otvor na odkládání pití, z čeho? jsem smutnej.

2/ proč má GP modrej znak a třeba bravo červenej - to je vývoj nebo ...??

3/ Pou?íváte někdo takovej - no nevím jak se to přesně označuje ale je to v podstatě fale?ný dno v kufru, pod který se dá ledasco schovat.

Pro začátek v?e :-)
Ahoj čekateli :D
ad1) nikam, piksla s colou,pivem (atd. obsah si domysli) se dává do těch děr ve středovém panelu (jak bývá popelník ,2x) a jedna je za ruční brzdou (pokud ov?em nemá? loketní opěrku)

ad2) je to evoluce :D

ad3) myslím, ?e je to zbytečnost, nepořizoval jsem si to

Tak ti přeju, a? ty 3 týdny utečou jak voda!!
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
krap
kolemjdoucí
Příspěvky: 8
Registrován: stř zář 05, 2007 20:19
Bydliště: Brno

Příspěvek od krap »

ahoj, jarou?i díkec za info, ty má? 1,4 8v motor, tak se nemů?u nezeptat jak to vlastně jede. já byl jen na zku?ebce a z toho toho moc nepoznám, zvlá?? na nezajetým autě. Jak si tedy spokojenej s výkonem motoru při provozu třebas město, mimo město,dálnice, a jak to jede se zapnutou klimou ?
gp 1,4 bílá ambient
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

krap píše:ahoj, jarou?i díkec za info, ty má? 1,4 8v motor, tak se nemů?u nezeptat jak to vlastně jede. já byl jen na zku?ebce a z toho toho moc nepoznám, zvlá?? na nezajetým autě. Jak si tedy spokojenej s výkonem motoru při provozu třebas město, mimo město,dálnice, a jak to jede se zapnutou klimou ?
Já jsem výkonem 1.4 77 k celkem spokojený, ve městě to jezdí fajn a na dálnici to taky stačí. Pokud se dostane? za 4000 ot/min, tak se to probudí a kopečky to vyjí?dí bez poklesu rychlosti. S plným autem je to samozřejmě něco jiného, zatí?ení auta je sice znát, ale nijak tragicky. Pokles výkonu zkrze klimu (dual zone automat) nepozoruju, snad jen na spotřebě (+0,3-0,5l na 100 km).
Ono se to chce s tím motorem trochu naučit jezdit a pokud někdo přesedne z nafty s turbem - je to samozřejmě jiné :) . Já mám na GP ?ir?í kola a i tak velmi dobré jízdní vlastnosti se je?tě podtrhly a proto vyu?ívám toho, ?e před zatáčkou je třeba brzdit či podřazovat mnohem míň :) . A brzdím tak podstatně později a míň v porovnání třeba s Fábií, která má podvozek taky kultivovaný, ale brzdy ve srovnání s GP jsou slab?í a standartní 14´´ jsou dost znát oproti 15´´ a více na GP.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

A je?tě Krape, nebuď zklamaný hned po prvních kilometrech ve tvém novém krasavci, já taky hned nepoznal těch 77 koníků. Prvních cca 500 km to bylo dost líné. Teď mám cca 6000 km a je to dost poznat. Táhne mnohem víc od spodu a ve vy??ích otáčkách je výkon u? poznat.

PS: a co bude? mít za variantu 3 nebo 5 D?, jakou výbavu, co navíc? Pochlub se :) . Moje černé a tvé bíle vedle sebe.... to by byla pěkná fotka :)
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

krap píše:ahoj, tak dík pánové za info. nejpozdeji za tři týdny budu mít i já svoje GP a nemů?u se dočkat. ka?dej den lezu na tohle forum a hledám info.

mám pár dotazů a rád bych va?i zku?enost :
1/ kam odkládáte v interieru láhev s vodou - při zkoumání GP sem neobjevil ?ádný spe?l otvor na odkládání pití, z čeho? jsem smutnej.

2/ proč má GP modrej znak a třeba bravo červenej - to je vývoj nebo ...??

3/ Pou?íváte někdo takovej - no nevím jak se to přesně označuje ale je to v podstatě fale?ný dno v kufru, pod který se dá ledasco schovat.

Pro začátek v?e :-)
milý Krape, zřejmě Tě potě?ím ad 2) - Carlos, kámo? z Brna si ve čtvrtek vyzvednul dlouho očekávanýho GP Sporta a u? má v?ude (kola, klíče, auto, volant..) červené znaky alá Bravo, Linea :P .. není to tedy modely, ale datumem výroby a pokud je Tvé ve výrobě, má? se na co tě?it :wink:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
krap
kolemjdoucí
Příspěvky: 8
Registrován: stř zář 05, 2007 20:19
Bydliště: Brno

Příspěvek od krap »

milý Krape, zřejmě Tě potě?ím ad 2) - Carlos, kámo? z Brna si ve čtvrtek vyzvednul dlouho očekávanýho GP Sporta a u? má v?ude (kola, klíče, auto, volant..) červené znaky alá Bravo, Linea :P .. není to tedy modely, ale datumem výroby a pokud je Tvé ve výrobě, má? se na co tě?it :wink:[/quote]


čus kamaráde Pepo, se tě?ím a? potkám dal?ího brňáka s GP a jestli bude mít červený znak tak ho určo poznám - je to super a doufám, ?e ho budu mít i já - jen aby nebyl modrej - to by bylo nepříjemný překvápko po tvým namlsání :shock: se bojím, aby to nebylo jen ve sporta modelu. jinak koukám, ?es z brniska, chtělo by to vá?ně nějaký poznávací znak s nickem ze zdej?ího fora, abysme se líp poznali. kdy? bych tě potkal do tří týdnů ne? budu mít svoje GP hned bych se ti "vesral" :twisted: za volat a dal testovací jízdu :P

jinak jarou?i můj vůz bude bíla ambient 1,4 8v 5 dv., výbava dynamik a navíc digitální klima, vyhrívaná zpětná zrcátka.za dva max za tři týdny to budu mít !!!! určo bych se chtěl podívat na nějaký GP srazík - tak jestli tam jezdívá? nebude problém nějaká ta pozovačka :D
gp 1,4 bílá ambient
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

to Krap: .. v Brně jsem zatím viděl cca 8 různých GP, vět?inou to řídí star?í ?eny...samozřejmě, já jak vidím GP, tak probliknu, ale zatím jsem nikdy nedostal odpověď...kdy? bude? mít to ?těstí a potká? mě, ne? bude? mít to svý, samozřejmě mů?em splknout, ale prvně si mě musí? chytit :lol:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Zamčeno