Grande Punto

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

RadimG píše:alkay: to ano, ale ty mas 1.4 16V.. ja som prekvapeny ze take nieco vydrzi aj 1.2 8V :D

ironlionzion: ak mam pravdu povedat, ja by som sa asi bal drzat ho tak dlho v tak vysokych otackach.. ale aspon si si precistil trubky :D a pri tom hluku si nezaspal :D
:-) njn

ale zá?itek byl jezdit s tou 90 koňovou 1.3 Multijet, to jelo jak blázen proti 1.2, a? jsem někdy sly?el jak ten motor říká já chci rychleji, jen mi nalo? :-) ?rout kilometrů to byl, na dálnici jako stvořený. Vůbec jsem nachápal kdy? jsem při 150-ce uviděl na otáčkoměru neco málo přes le?érních 2500 ot. ... to se s přemlouváním jednadvojky nedá srovnávat ... :lol:
GP 3d 1,2 Dynamic
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

to mas pravdu, ja som sa na tom viezol iba po meste, ale bolo to krasne zive.. aj lutoval, ze som napr. 3 mesiace nepockal a nekupil diesel, ale zase rozum hovori ze ja s mojimi 15tisic km za rok by som ho nezaplatil.. to ty by si uz pomaly mal investiciu vratenu..
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

RadimG píše:to mas pravdu, ja som sa na tom viezol iba po meste, ale bolo to krasne zive.. aj lutoval, ze som napr. 3 mesiace nepockal a nekupil diesel, ale zase rozum hovori ze ja s mojimi 15tisic km za rok by som ho nezaplatil.. to ty by si uz pomaly mal investiciu vratenu..
ale abych pravdu řekl, jsem rád za tu 1.2. Spotřebu má nízkou a hlavně ten benzín má sametový, tichý chod, ?ir?í spektrum otáček a vůbec celkově se s ním jezdí příjemněji ne? s dýzlem. Ekonomicky by se asi naf?ák vyplatil ale ta počáteční investice je stále nad moje mo?nosti a zas ta úspora paliva oproti jednadvojce není tak velká. Jediné co zůstává je rozdíl ve výkoně, ale popravdě jednadvojka normální tempo provozu hravě zvládá a občas předjet avii, stodvacítku a HTP taky není problém. Na nějaké závodění mám hry ...
GP 3d 1,2 Dynamic
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

s tou spotrebou to mas pravdu a keby mala 1.2 6kvalt, tak aj na dialnici by to bolo ovela prijemnejsie.. nechapem preco ju nedali.. ale zase, ja co mam vyse 70% mesta sa stazovat nemozem :D
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

já sem se svou 1,4 té? spokojen, ikdy? na dálnici je to taky ?rout, ale jaký maloobjemový motor není, ?e?
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

RadimG píše:s tou spotrebou to mas pravdu a keby mala 1.2 6kvalt, tak aj na dialnici by to bolo ovela prijemnejsie.. nechapem preco ju nedali.. ale zase, ja co mam vyse 70% mesta sa stazovat nemozem :D
hehe no jo no 6ka to je pohádka :-)
GP 3d 1,2 Dynamic
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

kolko ta vyslo parkovanie vo viedni? lebo povodne som ti chcel povedat, ze najlacnejsie parkovanie vo viedni je v bratislave pred tescom a potom lodou do viedne, ale ked som zistil ze spiatocny listok stoji 30eur, tak to b ta asi vyslo dost draho :lol:
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

RadimG píše:kolko ta vyslo parkovanie vo viedni? lebo povodne som ti chcel povedat, ze najlacnejsie parkovanie vo viedni je v bratislave pred tescom a potom lodou do viedne, ale ked som zistil ze spiatocny listok stoji 30eur, tak to b ta asi vyslo dost draho :lol:
nejvýhodněji to vychází zaparkovat na odstavních parkovi?tích (PARK and RIDE) a pak jezdit metrem. To bych i v?em doporučil :lol: , celodenní parkovné stojí 2,90 EUR. Já parkoval na 3 místech (schonbrun, centrum) a dohromady jsem platil kolem 18 EUR, na hodinu to vyjde na 4 EUR ... ale zase s tím komfortem ?e vystoupíte z auta a jste sto metrů od památek. U Pratru jsou sice parkovi?tě placené ale já jsem stál na? u zadního vchodu a tam je to zadara, u toho parku ...
GP 3d 1,2 Dynamic
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

tak pre mna je to nejvyhodnejsie tym vlakom :D to je skoro ako metrom :lol:
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

RadimG píše:tak pre mna je to nejvyhodnejsie tym vlakom :D to je skoro ako metrom :lol:
neblázni takové pěkné auto má?, to by mu bylo líto, kdybys mu zahýbal s vlakem :-)
GP 3d 1,2 Dynamic
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

len nech sa nesnazi proti tomu vlaku bojovat :D to by asi nedopadlo dobre :lol:
SHOTY
kolemjdoucí
Příspěvky: 15
Registrován: čtv dub 19, 2007 19:14
Bydliště: F-M

Příspěvek od SHOTY »

zdarec,,,ten kdo četl dneska Svět motorů,,,tak musí být stejně nasraný jak já,,,,testovali spotřebu,,,,Fabia měla necelých 7litrů,,,nejhor?í ze v?ech,,,a dali ji známku 2,,,přitom byla fakt nejhor?í,,,a omluvili to tím,?e mezi prvním a posledním místem ve spotřebě není velký rozdíl 5,6litrů bylo myslím první místo,,,,kdy? byl minulý test tak měřili ka?dý kousek auta (velikost kufru) atd.-rozhodoval ka?dý kousek auta,,,a tady světě div se---NIC!!!! neuvěřitelné,,,, :evil: :x jinak GRANDE nezklamalo 6.1,,,ikdy? já mám men?í spotřebu,,, :P GRANDE dostalo známku 1- :?:
Fiat GRANDE Punto,1.2 SOLE,,,zlatá metalíza,,,na?lapané auto,,,
ZUFA
kolemjdoucí
Příspěvky: 22
Registrován: sob dub 14, 2007 12:13
Bydliště: Lysá nad Labem CZ

Příspěvek od ZUFA »

ja ma spotrebu asi 7 ale porad ho honim a hlvne mam pred 1 garanckou uz mam 19500 km tak az to postelujou tak to snad klesne
Grande 1.2 3d Modra metla
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

ZUFA: a co myslis ze ti budu na garancke stelovat? vymenia ti olej a filtre, vypytaju za to par tisic a bude :) necakaj ze ti auto pojde nejak lepsie..

SHOTY: vykasli sa na nejake testy.. ty svoje auto mas, si s nim spokojny a hotovo, nie?
Ravic
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: úte dub 24, 2007 17:10
Bydliště: Opava

Příspěvek od Ravic »

Ahoj v?ichni!
Tak od pátku jsem čerstvým majitelem GP Dynamic 1.3 MJT červená bolero. Zatím spokojenost a doufám, ?e to tak vydr?í.
Původně: Fiat Grande Punto Dynamic 5D 1.3 Mjet Red Bolero
Odpovědět