Grande Punto

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Víte ?e v Brazílii lze dostat GP-čko 5-ti dvéř s kitem Abarth? ... A GP-čko s motorem 1796 ccm?

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Co byste řekli ne ko?ený bé?ová intariér (přístrojovka Linea)

Obrázek
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Du?an píše:Víte ?e v Brazílii lze dostat GP-čko 5-ti dvéř s kitem Abarth? ... A GP-čko s motorem 1796 ccm?
Víme :wink: a navíc s motory upravenými na etanol. Někde jsem to u? na foru psal, ?e to jsou aspoň kubatury, ne nějaká 1.2, 1.3, 1.4 :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Du?an píše:
Du?an píše:Dnes jsem zjistil, ?e zřejmě na můj popud (pěkně jsem je mailem zprdnul) na fiatpeople roz?ířili velikostní sortiment triček. Jsem zvědavý, jestli mi to vět?í po?lou ...
Neposlali. prý mohou darovat pouze jedno :D

Nedávno jsem jim zdrbnul naoplátku e-shop, systém přidělování bodů a zaslal nějaké návrhy.

Výsledek:
Některými připomínkami se prý bude Fiat ČR zabývat a dostal jsem nabídku na spolupráci při obsahové výstavbě stránek. Tak jsem zvědavý, jestli se někdy ozvou.

Jinak mé jméno asi u Fiatu ČR musí skloňovat ji? ve v?ech pádech - reklamace laku i kritika webových stránek :wink:
Dnes jsem dostal mailem z Fiat people Newsletter 1/2009, cituji:

"rádi bychom Vás přivítali v roce 2009 a poděkovali za Va?i přízeň. Doufáme, ?e členství v klubu Fiat People pro Vás bude cenným zdrojem informací o zajímavých slevách a jiných akcích společnosti Fiat a ?e Vám konto Fiat People přinese spoustu výhod. Na klubových stránkách Fiat People na Vás čekají zajímavé články, seriály a soutě?e. Vyhrát mů?ete věcné ceny a také získat Fiat People body, které následně v eshopu proměníte v hodnotné dárky.
Věříme, ?e klub Fiat People splní Va?e očekávání. A proto?e je to klub hlavně o Vás a pro Vás, budeme rádi, pokud byste se s námi chtěla podělit o své připomínky a nápady.
Přejeme Vám mnoho ??astně najetých kilometrů.

Za Fiat People Team .............. "


Toto na mě zapůsobilo, jako červený hadr na zuřivého býka. Předev?ím proto, ?e asi před necelými 2 týdny jsem jim tam psal ji? druhý mail, ?e stránky nestojí za nic (např. výčet akcí Fiat poslední za rok 2007, apod.)
Je?tě teď sednu a pí?u znova :twisted: Bylo by dobré, aby jste i Vy, kdo s webem Fiat people po obsahové stránce nejste spokojeni, jim napsali, aby věděli, ?e není nespokojený jenom Du?an :evil:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

při?lo mi to samé-pí?e computer.....
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Du?ane, nechápu proč tě to tak rozohnilo.. :D V?dy? je to jedno, koho ty stránky zajímají, prostě tam nic není, tak na ně nechodím. Navíc tento mail opravdu rozesílá robot, mě to při?lo taky. U? je to ve filtru příchozí po?ty označeno jako spam.. :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jarou? píše:Du?ane, nechápu proč tě to tak rozohnilo.. :D V?dy? je to jedno, koho ty stránky zajímají, prostě tam nic není, tak na ně nechodím. Navíc tento mail opravdu rozesílá robot, mě to při?lo taky. U? je to ve filtru příchozí po?ty označeno jako spam.. :wink:
Je mi jasné, ?e to rozesílá robot (je to tam i napsané). ?tve mě, ?e chtějí napsat připomínky a návrhy "klubáků" a kdy? jim člověk napí?e, stejně se pořád nic neděje (u? je to mon. 1/2 roku)- Pouze mi poprvé poděkovali a napsali, ?e se mými návrhy budou zabývat.
A konečný stav - :--
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

?e tě vůbec mů?e něco takového vytočit. :roll:
Kdy? nedoká?ou rozhýbat ani vlastní stránky a opravdu se tam nic neděje, jak by mohli reagovat na nějaké připomínky.
Nejdřív se asi chytí za nos, kdy? zjistí, ?e na ty jejich stránky vůbec nikdo neleze.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
lukasbc
kolemjdoucí
Příspěvky: 47
Registrován: pon říj 06, 2008 19:06

Příspěvek od lukasbc »

Raději by ten jejich emailový robot mohl nedopatřením rozeslat je?tě jednou po tričku ne? :lol:
Velký Pun?a 1,2 Dynamic
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Mo?ná, ?e se na Fiat people blýská na lep?í časy - dostal jsem odpověď na mou kritiku, kterou zde na fóru dávám v?em k dispozici:

...dnes se ke mě dostal Vá? mail. Je mi líto, ?e jste z Fiat People zklamaný a velmi by mne mrzelo, pokud byste i se svými přáteli na celý projekt zcela zanevřel.
Dovolte mi vysvětlit Vám situaci, třeba nás pochopíte a dáte nám je?tě jednu ?anci...
Nejdříve k Va?im připomínkám. Stalo se asi to nejhor?í, co se stát mohlo: nedostaly se do těch správných rukou. Jak víte, Fiat People je mladý projekt. Jak jsem pochopila, sledoval jste jej od samého začátku. Viděl jste tak určitě v?echny změny, kterými procházel a vězte, ?e to je jen ?pička ledovce. Za ka?dou čárkou, slovem, obrázkem, seriálem, aplikací... je spousta přemý?lení, plánování a hlavně programování velkého týmu lidí, kteří jsou spojeni snahou vytvořit pro spřízněné Fia?áky komunitní web. Na tvorbě se podílí mnoho lidí a během jeho horkých začátků se slo?ení týmu několikrát měnilo... Sna?ila jsme se Vámi zmiňované 2 maily dohledat, ale nepodařilo se mi to. Je mi to moc líto, proto?e úplně chápu Va?e rozčarování. Vy jste nám věnoval svůj čas a z na?í strany ?ádná reakce.
Mohu se to pokusit napravit? Zdá se, ?e nyní začínáme fungovat jako sehraný tým, i já jsem jeho součástí a doufám, ?e je?tě nějaký čas buduJ Poprosila bych Vás, pokud máte je?tě chu?, abyste mi přeposlal zmiňované maily. Moc by mne jejich obsah zajímal. Pokud Vás to potě?í, mů?u se za ná? nyněj?í tým pochlubit tím, ?e současná podoba Fiat People u? JE výsledkem poznámek a připomínek jeho čtenářů (např. nápad na seriál o vínech nám vnukly ?eny Fia?ačky, které jsou ? mo?ná překvapivě ? silnou čtenářskou skupinou!). Těsně před spu?těním je např. Kalendář akcí, co? je aplikace přesně pro Vás ? tam budete mít mo?nost umístit upoutávku na svůj květnový sraz... A upozorňuji, ?e jsme stále je?tě na začátku. Je spousta věcí, které bychom si na Fiat People přáli ? např. určitě cítíme dluh vůči v?em Fiat klubům a lidem, jako jste Vy, kdy doufáme ve vytvoření zvlá?tní sekce atd... Mějte prosím s námi trpělivost, od nápadu k realizaci vede při nejlep?í vůli dlouhá cesta....

Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

fiha normalne som ostal dojaty :roll:
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Dojatý z čeho? ?e na Du?ana nasadili správnou pohádkářku, nebo ?e se na Fiat people snad opravdu začne něco dít? :lol:
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

to som tak trochu ironicky myslel :?
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Dnes jsem dostal odpověď z Fiat People, s její částí se chci s Vámi podělit (modře jsou mé připomínky, černě odpovědi):

Návrhy na vylep?ení stránek:

- mo?nost zveřejnit odkazy na weby fia?áckých klubů - Jak jsem psala v minulém mailu... Jedna z priorit. Je to koncepční zále?itost spojená s programováním. Uskutečnění řádově v měsících.
- mo?nost prezentovat akce fia?áckých klubů (inzerce míst a termínů srazů, krátké informace včetně fotodokumentací ze uskutečněných srazů) ? Hotovo! Jak jsem psala v minulém mailu... Hotová idea, grafika, programování, dolaďují se detaily. Vznikne tzv. Kalendář akcí, který bude hned na úvodní stránce. V tomto Kalendáři budete moci prezentovat své fia?ácké akce. Předpoklad zveřejnění: co nejdříveJ

Návrhy na vylep?ení stránek:
- málo informací z fia?áckého ?ivota - Nevím přesně, co si pod tím mám představit. Souvisí úzce s mo?ností odkazů na Fiat Kluby. Viz předchozí odpověď.
- průbě?né doplňování akcí pořádaných Fiatem ČR - Ve?keré akce jsou ji? dnes prezentovány v Aktualitách. Ke stejnému účelu poslou?í i vý?e zmíněný Kalendář akcí.
- kde jsou zmiňovaé soutě?e? Fiat pořádá mnoho soutě?í ve spolupráci s časopisy nebo weby (např. nedávno na www.zenavaute.cz ). Pořádání interní soutě?e je časově náročné a zatím se nepodařilo. Mějte strpení, určitě se nějaké rozjedou.


Mé návrhy ohledně fiat people bodů:
E-shop:
- v e-shopu předra?ené zbo?í (některé zbo?í koupím u dealerů levněji) My nemů ? ?eme ovlivňovat ceny u dealerů. Pokud Vám nabízí dealer zbo?í levněji, buďte rád ? dělá to na svůj úkor.
- drahá např. trika, které si jen tak někdo za peníze nekoupí a úhradou za body jsou nedosa?itelná (cca abych dosáhl koupi trika za body bych musel nechat v servisu cca 100 000 Kč) Vý?e bodových ohodnocení je předmětem debaty a základem je, aby dárky zůstaly pro zákazníka dosa?itelné. Získat cokoli za Fiat People body je nicméně mo?nost, nikoli právo.

Přidělování bodů:
- přidělovat majitelům Fiatů body i za servisní úkony prováděné v rámci reklamace (jako forma od?kodnění) - Jak psal pan Marek: v současné době v jednání.
- navý?ení počtu bodů za servisní úkony - Viz odpověď vý?e: počet bodů je neustále předmětem optimalizace, nicméně v současnosti stávající stav vyhovuje a v brzké době se nepředpokládá radikální změna.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
libor
Návštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: čtv pro 06, 2007 21:14
Bydliště: Petřvald

Příspěvek od libor »

Myslím si ?e sledovat stránky Fiat People je v dne?ní době ztráta času a lidi co ty stránky dělají tam u? dávno nepatří.Mylím si ?e to není jen můj názor, ale je nás tu víc co si myslí to samé co já
Fiat Grande punto 1,3Mjet90k sport červená exotika
lukasbc
kolemjdoucí
Příspěvky: 47
Registrován: pon říj 06, 2008 19:06

Příspěvek od lukasbc »

No já bych to shrnul asi takhle - a? si celé ty stránky strčí do ................ nebo i tam. Je to o ničem-pokud dobře počítám,tak a? za 15-20 let půjde autí do ?rotu,tak budu mít snad nasbírané body na jedno triko...
NO COMENT!
MYslím, ?e by bylo dobré jim napsat,?e na ně JEBEM a ?e kecy o italských vínech nám jsou prdele :!:
Hawk
Velký Pun?a 1,2 Dynamic
Odpovědět