Grande Punto

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

jeliko? se jedná o SM, vyhraje fóbie, ikdy? neni k tomu ani nejmen?í důvod. Já bych to viděl takto
1. GP/Corsa
2. Clio
3. Yaris
4. ...
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

Také přeji hodně pohodových kilometrů :D
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Tou zmienkou o piskajucich brzdach si mi pripomenul ze mne tiez piskat prestali.. Zeby to bolo pocasim? Ako sa oteplilo tak su ticho :D

mne o fabii stacilo precitat si test na autorevue.cz a stacilo mi.. ale zase, preco si to svoje nepochvalit? :D
ZUFA
kolemjdoucí
Příspěvky: 22
Registrován: sob dub 14, 2007 12:13
Bydliště: Lysá nad Labem CZ

Příspěvek od ZUFA »

me prave zacali ted po 18 000 km a taky se pridal klinak nevim proc
Grande 1.2 3d Modra metla
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

s tim klíňákem si zajeď do servisu, to u? se probíralo na cafe. Měla na to být nějáká svolávačka, na jejich výměnu pro určité VIN
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
gurisson
kolemjdoucí
Příspěvky: 35
Registrován: čtv dub 19, 2007 20:54
Bydliště: HK

GP

Příspěvek od gurisson »

Tak koukam ze na Autu to asi kompletne zabalili :) a nebo maji dobryho IT :lol: budu se musit skusit zeptat :roll: Jinak pristi tyden mi maji predavat nove GP Sport :) u se neuveritelne tesim. Protoze zatim jak tak ctu mam na co :) Jo jinak bych se chtel zeptat jestli nahodou nekdo nevite jak je to s tou sadou na opravu Pneu protoze mam v zaklade 17 palce litaky bez rezervy :) tak jen tak jestli mam jeste neco kupovat abych byl pak pripraven Dik
alkay
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: stř dub 11, 2007 9:43
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: GP

Příspěvek od alkay »

gurisson píše:Tak koukam ze na Autu to asi kompletne zabalili :) a nebo maji dobryho IT :lol: budu se musit skusit zeptat :roll: Jinak pristi tyden mi maji predavat nove GP Sport :) u se neuveritelne tesim. Protoze zatim jak tak ctu mam na co :) Jo jinak bych se chtel zeptat jestli nahodou nekdo nevite jak je to s tou sadou na opravu Pneu protoze mam v zaklade 17 palce litaky bez rezervy :) tak jen tak jestli mam jeste neco kupovat abych byl pak pripraven Dik
Má taky sport na 17". Kupovat nic nemusí?. Vzadu v kufru je místo kola takový kulatý výlisek a v něm kompresor i s roztokama na lepení. Zatím sem nepíchl tak?e jestli to funguje nevím. Rozhodně ti ale doporučuji najít a vytisknout si na webu z vyhlá?ky odstavec o vyjímkách týkajících se poviné výbavy (rezervy) a vozit ho sebou. Někteří policisti to nevědí a u? by tě kasírovali za to ?e nemá? povinou výbavu. Na zahraničních webech jsem někde četl, ?e někdo to také vyře?il tak, ?e ten výlisek prostě odmontoval (dr?í na jedné matce) a vozí sebou takové to malé kolečko na dojezd, které se ani nenafukuje. Podle mě by se tam ve?la i 16". Tak?e jedniné co ti doporučuji je koupit si bezpečnostní ?rouby, proto?e 17" od Fiata jsou opravdu krásné a drá?dí spoustu nenechavců :D
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

ZUFA: a ake problemy mas s klinovym?

Tommy: ta zvolavacka na klinovy, no neviem, vies o niekom koho zavolali? lebo z cafe nas malo byt viac, co sme mali VIN ktoreho sa zvolavacka tykala, ale mna nevolali a ked som sa na to v servise pytal, tak mi tvrdili ze mojho auta sa nijaka zvolavacka netyka a ze o ziadnej ani nevedia..
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

nevim o ní víc. Ale dával tam někdo nějáký link, tam byl seznam auto od pandy a? po stilo...! No určitě bych zkontroloval vůli řrmrnu a řemenic a nechal bych zkontrolovat v servisu, kdybys na nic nepři?el...
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
gurisson
kolemjdoucí
Příspěvky: 35
Registrován: čtv dub 19, 2007 20:54
Bydliště: HK

Re: GP

Příspěvek od gurisson »

Alkay: Dik za info to se bude hodit protoze o inteligenci a znalosti zakonu nekterych policistu se u nas da velice SILNE pochybovat :lol: 8) a jinak s tema bezpecnostnima sroubama oni tam nejsou ja ziju celou dobu v tom ze tam jsou :!: a mas ptavdu ty dysky (mam v chromu) jsou fakt pekny :)
gurisson
kolemjdoucí
Příspěvky: 35
Registrován: čtv dub 19, 2007 20:54
Bydliště: HK

Příspěvek od gurisson »

Tommy: jinak bych se te chtel zeptat co kdybych zkusil pribrat s sebou na sraz(teda pokud to budeme stihat) kamose s Lancii Deltou 1.6 GTie
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

sraz se ře?í jinde! Ale pro tentokrát...No je to sraz vozů Fiat, kdyby se chtěl přjet podívat mů?e, ale přednost budou mít asi Fia?áci (myslim v ubytování atd...)
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Kauli
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pon dub 16, 2007 12:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Svolávačka u Fiatu - řemenice

Příspěvek od Kauli »

Chlapi co se týče té svolávačky, stačí napsat pí. Němcové z Fiatu na adresu: NEMCOVA Pavlina <pavlina> s dotazem zda se Va?eho auta týká předepsaný servisní úkon pro zaji?tění dostatečné ?ivotnosti řemenice pohonu přídavných zařízení motoru a uvést v ?ádosti výrobní číslo karoserie(ZFA19900000......)tak, aby mohli ověřit, zda-li je i u Va?ich vozidel tato kampaň aktivní. Psal jsem tam a během dne mi bylo ihned odpovězeno. Mě se to netýká. Jak jsem psal i na autocafe, měl jsem men?í problémy asi jako ka?dý z nás - kastlík u spolujezdce, plast u spolujezdce na tunelu a ovládání okna, v?e vyměneno, no a ten vět?í - starty - výměna startéru. Jinak GP bez problémů, prostě nádhera.
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

ved prave ze som v servise bol lebo podla VIN sa ma ta zvolavacka tyka, ale servis nevedel o nicom..

neviete ako dlho moze trvat "aktualizacia software v riadiacej jednotke"?
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

RadimG píše:ved prave ze som v servise bol lebo podla VIN sa ma ta zvolavacka tyka, ale servis nevedel o nicom..

neviete ako dlho moze trvat "aktualizacia software v riadiacej jednotke"?
na počkání, otázka minutky
GP 3d 1,2 Dynamic
Odpovědět