Jak na hliníky? Jak vyzrát na rozteče?

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
Kelter
Návštěvník
Příspěvky: 78
Registrován: pát srp 03, 2007 14:54
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Jak na hliníky? Jak vyzrát na rozteče?

Příspěvek od Kelter »

Nazdarek přátelé, je někdo schopen poradit jak vyzrát na změnu rozteče? Lé?í mi doma 4x98 ze Stila a jak mi bohu?el zdělil Honzus tak to tam jen tak nenarvu :? :? :? . Věčná ?koda kdy? jsou tak parádní!? Dik za rady.
GRANDE 1.2 Dynamic Modrá Rock ´n´ Roll
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na hliníky? Jak vyzrát na rozteče?

Příspěvek od Pepa B. »

Kelter píše:Nazdarek přátelé, je někdo schopen poradit jak vyzrát na změnu rozteče? Lé?í mi doma 4x98 ze Stila a jak mi bohu?el zdělil Honzus tak to tam jen tak nenarvu :? :? :? . Věčná ?koda kdy? jsou tak parádní!? Dik za rady.
..ře?il bych to zřejmě ?rouby s plovoucí hlavou, které doká?í pokrýt rozdíl 1-2mm, co? je právě 98 vs. 100, zkus se na to více informovat..např.
http://www.elektrony.cz/?&volba=Kosik&k ... rand=64970
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Kelter
Návštěvník
Příspěvky: 78
Registrován: pát srp 03, 2007 14:54
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kelter »

Byl jsem ráno v pneuservise u nás v Třinci a tam mě odrazovali od jakychkoli pokusů se ?roubama, ?e pry to potom hází volantem a stahuje na stranu. U? si s tím nevím rady. Zkou?el u? to tady někdo? Hledal jsem a nena?el.
GRANDE 1.2 Dynamic Modrá Rock ´n´ Roll
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

Kelter píše:Byl jsem ráno v pneuservise u nás v Třinci a tam mě odrazovali od jakychkoli pokusů se ?roubama, ?e pry to potom hází volantem a stahuje na stranu. U? si s tím nevím rady. Zkou?el u? to tady někdo? Hledal jsem a nena?el.
Vím, ?e to tak měli kluci na fiatbravoklubu, měli 4x100 na Bravech, které má 4x98..ale jak jsem říkal, nemám osobní zku?enost. Dal?í mo?ností jsou samozřejmě podlo?ky na změnu rozteče, které Ti ov?em navíc přidají cca 1,5-2 cm rozchodu kol, čili pak bys měl dát alu s vět?ím ET, aby Ti nelezly kola ven z podběhů :wink: ..
Naposledy upravil(a) Pepa B. dne sob zář 01, 2007 19:22, celkem upraveno 1 x.
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Kelter: hele vim, ?e kdy? se ti ty kola tak líběj, tak ?e je to tě?ký, ale asi nejlep?í bude je prodat a koupit podobný, dají se sehnat za dobrý ceny, tak bys moc tratit nemusel.... Vim je to pech....
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Honzus píše:Kelter: hele vim, ?e kdy? se ti ty kola tak líběj, tak ?e je to tě?ký, ale asi nejlep?í bude je prodat a koupit podobný, dají se sehnat za dobrý ceny, tak bys moc tratit nemusel.... Vim je to pech....
Moje řeč. Ne? experimentovat s plovoucími ?rouby a riskovat, ?e ti to potom bude třepat je k ničemu. Pořiď si nové nebo prověřené jeté podle vlastního gusta s roztečí co tam patří a bude? honit parádu a mít klid :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Kelter
Návštěvník
Příspěvky: 78
Registrován: pát srp 03, 2007 14:54
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kelter »

Tak jsem je?tě ?mejdil po internetu a na?el středící ?rouby, které tenhle rozdíl zvládají bez problému a výrobcem byl OZ Racing a Allesio tak?e na druhou stranu ti by měli vědět co dělají? Asi se zítra vydám do OV na burzu a zkusím to tam.
GRANDE 1.2 Dynamic Modrá Rock ´n´ Roll
Kelter
Návštěvník
Příspěvky: 78
Registrován: pát srp 03, 2007 14:54
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kelter »

On ten chlapík v tom pneuservisu vypadal ?e moc neví o čem mluví, kdy? nemají v sortimentu ani BLOCKY. Jo to, ?e má někdo v gará?i velký hever, nemusí znamenat ?e do toho vidí. Ten samý chlapík mi taky tvrdil ?e CONINENTAL se dělá v Matadoru a ?e je to vlastně jedna směs a ?e je dneska uplně jedno co na auto obuje?. Pak mi stejně doporučil gumy Avon a Lassa ?e je to prý dceřinka Bridgestone atd....
GRANDE 1.2 Dynamic Modrá Rock ´n´ Roll
bob
Štamgast
Příspěvky: 230
Registrován: stř srp 29, 2007 18:29
Bydliště: Babice u UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bob »

já pracuji v barumcontinental v Otrokovicích a virábíme různé značky pneu ne jenom Barum nebo continental, ale také třeba avon, semperit, uniroyal, micheliny atd. Ale směsi se přece jenom lisí.
bob
Štamgast
Příspěvky: 230
Registrován: stř srp 29, 2007 18:29
Bydliště: Babice u UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bob »

já pracuji v barumcontinental v Otrokovicích a virábíme různé značky pneu ne jenom Barum nebo continental, ale také třeba avon, semperit, uniroyal, micheliny atd. Ale směsi se přece jenom lisí.
Zamčeno