Zatmavení oken - protisluneční fólie

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Nemusí nic ukecávat, nemají mu to jak dokázat. Nevím, ?e by aspoň jedna technická v republice měla na propustnost skel měřící přístroj. Mají pouze zatmavená porovnávací sklíčka. :mrgreen:
Tak?e jestli má Colin pod fólií předního okna certifikát, ?ádný technik proti tomu nepůjde, to by musel být hodně aktivní a musel by podělat i firmu, která fólie lepila.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

kuta33 píše:Nemusí nic ukecávat, nemají mu to jak dokázat. Nevím, ?e by aspoň jedna technická v republice měla na propustnost skel měřící přístroj. Mají pouze zatmavená porovnávací sklíčka. :mrgreen:
Tak?e jestli má Colin pod fólií předního okna certifikát, ?ádný technik proti tomu nepůjde, to by musel být hodně aktivní a musel by podělat i firmu, která fólie lepila.
vyhodi ho od technicke ani pomalu nevyleze z auta, tot muj nazor a ver tomu, ze jsem tuto vec docela hodne resil a zajimal se ;-)
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... tak to jsem zvědavej,jak dopadnete chlapci :shock:
Obrázek
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Davids píše:
kuta33 píše:Nemusí nic ukecávat, nemají mu to jak dokázat. Nevím, ?e by aspoň jedna technická v republice měla na propustnost skel měřící přístroj. Mají pouze zatmavená porovnávací sklíčka. :mrgreen:
Tak?e jestli má Colin pod fólií předního okna certifikát, ?ádný technik proti tomu nepůjde, to by musel být hodně aktivní a musel by podělat i firmu, která fólie lepila.
vyhodi ho od technicke ani pomalu nevyleze z auta, tot muj nazor a ver tomu, ze jsem tuto vec docela hodne resil a zajimal se ;-)
Na fólie mám typový list, kde je uvedeno MD ČR povoluje montá? fólií dle zákna č.56/2001 Sb., předpisu EHK číslo 43, vyhlá?ky MDS ČR 341/2002 Sb., pod sklem mám normálně nalepený to schválení, tak?e nevidím v ničem ?ádný problém. Fólie jsou značkový od Llumaru.
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

A? se dohrabe? k technické kontrole, nezapoměň dát vědět :wink:
To co jsi vyjmenoval je určitě dobré, ale podívej se do těch dokumentů a přečti si o max. zatmavení ... pochybuju, ?e někoho přesvědčí?, ?e ty na ředních dveřích mají propustnost světla 70%.
Naposledy upravil(a) Dušan dne sob bře 28, 2009 21:24, celkem upraveno 1 x.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Klidně dám, ale netvrď mi, ?e mě s tím vyhodí, kdy? mám v?e podle zákona.
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Colin píše:Klidně dám, ale netvrď mi, ?e mě s tím vyhodí, kdy? mám v?e podle zákona.
S příspěvkem jsi byl rychlej?í, přečti si můj předchozí příspěvek
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Du?an píše:
Colin píše:Klidně dám, ale netvrď mi, ?e mě s tím vyhodí, kdy? mám v?e podle zákona.
S příspěvkem jsi byl rychlej?í, přečti si můj předchozí příspěvek
Ale já přeci nikoho přesvědčovat nemusím, doklady mám, tak?e je na nich, aby mi dokázali opak.

Kdy? to nedopadne, tak půjdů za firmou, kde mi to dělali a u? to nějak vyře?ím, do technický je stejně je?tě daleko.
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... ka?dopádně dej vědět,oni jsou sem tam na technické opravdu nepříjemní lidé :(
Obrázek
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Tak to, ?e jsou nepříjemní u? vím. Ale nemů?ou jen tak bez důkazů něco tvrdit, kdy? já mám doklady v pořádku ... jsem v klidu a neře?ím to :)

Jinak na technickou jdu a? za 2 roky, tak kdo ví, jestli je?tě bude tohle auto :)

P.S. jinak ta fotka dost zkresluje, ono dost zále?í za jakýho počasí a z jakýho úhlu se fo?í ... někdy se zdají, jako hodně tmavé a jindy není probém vidět dobře dovnitř a je?tě k tomu je to focený obyčejným Iphonem.
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Tak mam za sebou STK, hned po kontrole cepu jsem dostal zjebane....."proc jste sundaval tu folii, takhle si zohyzdit auto" jsem myslel, ze me odvezou :D nastesti byla dole jenom ridicova takze me to nahozeni nove nevyjde moc draho, ale typek byl uplne nadseny s toho auta, pustil jsem xenony on pry to prave vam sviti nejak divne, pustte mi dalkove, hned jak videl talkove rikal to je hnus ta zluta, prepnete to zpatky :D rikal krasne to sviti...No byli tam ze mne nadseni a jak proslapl plyn uplne se mu ocicka rozsvitily :D na povinou vybavu se ani neptal, dobry typek, jeste mi chvalil pruziny, ze to vypada dobre tak nizko, no radost se tam vracet :D akorat kdybych se blb nenechal ovlivnit a nesundaval tu folil :-( ale co se da delat ;-)
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Říkám pořád, ?e se tady zbytečně stra?í :)
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

to Davids: ... to jsi byl v nějaké stodole a kontroloval to místní Franta? Neříkej mi, ?e na ofic STK by Tě chválil za ka?dou věc, to na autě nemá co dělat? :lol: :lol:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Pepa B. píše:to Davids: ... to jsi byl v nějaké stodole a kontroloval to místní Franta? Neříkej mi, ?e na ofic STK by Tě chválil za ka?dou věc, to na autě nemá co dělat? :lol: :lol:
Je to STK 2 roky otevrene, vse moderni jak ma byt, a i dobri lidi :-)
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Stačí dobře vybírat kam zajet na STK a auto určitě nechválil jako technik, ale jako nad?enec. Zase jako v?ude jinde, v?echno je o lidech a o přístupu. :)(:

A ty sundané fólie :> určitě bych to risknul, na opakovanou prohlídku mů?e? zajet v?dycky.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
Odpovědět