Zatmavení oken - protisluneční fólie

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

mam v predu 50 a je to v pohode. na jinym aute mame v predu 70 zatmaveni a v noci pri couvani stahuju okna.
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
libor
Návštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: čtv pro 06, 2007 21:14
Bydliště: Petřvald

Příspěvek od libor »

carlos píše:mam v predu 50 a je to v pohode. na jinym aute mame v predu 70 zatmaveni a v noci pri couvani stahuju okna.
Nechám to určitě suntat a dám tam tu 50.Ta 70 vypadá hezky ale je to v noci o hubu
Fiat Grande punto 1,3Mjet90k sport červená exotika
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

libor píše:
carlos píše:mam v predu 50 a je to v pohode. na jinym aute mame v predu 70 zatmaveni a v noci pri couvani stahuju okna.
Nechám to určitě suntat a dám tam tu 50.Ta 70 vypadá hezky ale je to v noci o hubu
moc nerozumím, co tím myslí?...přece čím vy??í číslo - tím vy??í propustnost světla :roll: ...tedy fólie 70 je rozhodně světlej?í ne? 50. Nejtmav?í je 5, ta se pou?ívá na dodávky..já mám vzadu 35 (tmav?í) a vepředu 50 (světlej?í) :wink: ..
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
libor
Návštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: čtv pro 06, 2007 21:14
Bydliště: Petřvald

Příspěvek od libor »

Pepa B. píše:
libor píše:
carlos píše:mam v predu 50 a je to v pohode. na jinym aute mame v predu 70 zatmaveni a v noci pri couvani stahuju okna.
Nechám to určitě suntat a dám tam tu 50.Ta 70 vypadá hezky ale je to v noci o hubu
moc nerozumím, co tím myslí?...přece čím vy??í číslo - tím vy??í propustnost světla :roll: ...tedy fólie 70 je rozhodně světlej?í ne? 50. Nejtmav?í je 5, ta se pou?ívá na dodávky..já mám vzadu 35 (tmav?í) a vepředu 50 (světlej?í) :wink: ..
nějak jsem ty čísla popletl a nechal se unést tím co napsal carlos.Momentálně mám na celém autě 35 a nejde přes to v noci moc vidět tak tam budu muset dát 50
Fiat Grande punto 1,3Mjet90k sport červená exotika
niekto1
kolemjdoucí
Příspěvky: 32
Registrován: stř kvě 07, 2008 10:18
Bydliště: momentalne anglicko, inak bratislava

Příspěvek od niekto1 »

Zdravim, k tym foliam, nevie niekto z bratislavy poradit dobru firmu, ktora mi nedoskriabe vsetko... Nasiel som plno firiem, ale nepoznam ani jednu. vdaka
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

ja folie neriesim, takze asi neporadim..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

niekto1 píše:Zdravim, k tym foliam, nevie niekto z bratislavy poradit dobru firmu, ktora mi nedoskriabe vsetko... Nasiel som plno firiem, ale nepoznam ani jednu. vdaka
www.saxo.sk
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
niekto1
kolemjdoucí
Příspěvky: 32
Registrován: stř kvě 07, 2008 10:18
Bydliště: momentalne anglicko, inak bratislava

Příspěvek od niekto1 »

nal píše:
niekto1 píše:Zdravim, k tym foliam, nevie niekto z bratislavy poradit dobru firmu, ktora mi nedoskriabe vsetko... Nasiel som plno firiem, ale nepoznam ani jednu. vdaka
www.saxo.sk

vdaka mrkem na to
excaliber
Návštěvník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv črc 19, 2007 8:45
Bydliště: Trenčín, SK

Příspěvek od excaliber »

Aj ked neskoro, ale predsa - este na zaciatku leta som dal zatmavit zadne okna. Folia znacky SunTek, boky su tmavsie, zadne okno samozrejme priepustnejsie, cena 3500,- . Vysledny ucinok je na nezaplatenie, je to citelne poznat, hlavne ked vozim niekolkomesacne bejby.
K tomu som este dokupil predne deflektory /cca 700,-/ a myslim, ze teraz je z neho naozaj krasavec :wink:

Obrázek
Excaliber - Grande Punto 1.2 Dynamic NewOrleans
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

:clap S folii do budoucna taky pocitam.
Obrázek
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

hlavne bacha at to neni moc tmave, protoze nekdy to je o zivot :D napriklad pri couvani je to docela problem mam propustnost snad 5% na vsech oknech(krom celniho samozrejme) a treba pri couvani v noci to je vylozene hazard, dekuju za couvaci asistent, ale i ten uz me jednou zklamal :? jinak je to parada to zatmaveni ac mam cerne auto, tak v lete kdyz zakryju celni sklo slunecni folii mam v aute docela "chladek" 8)
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Někteří tady pí?ou pěkné poučky z vyhlá?ek, někteří se ohánějí kartičkami, Jako policajt mú?u v?echny zastánce folií uklidnit, je sice pěkné povolit nebo zakázat nějaké procenta propustnosti, ale u? vám tu propustnost někdo měřil? Na cestě mů?ete policajtovi tvrdit cokoliv, nemá vás jak uvrtat a kartičky o homologaci od vět?iny firem? Co si budem povídat, doma si vytisknu hezčí a věrohodněj?í. Co se týká viditelnosti za ?era, to a? si ka?dý přebere sám. Já osobně dám rad?i přednost zprava, ne? sledovat, jak se mi někdo sna?í parkovat na místě spolujezdce.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

kuta33 píše:Někteří tady pí?ou pěkné poučky z vyhlá?ek, někteří se ohánějí kartičkami, Jako policajt mú?u v?echny zastánce folií uklidnit, je sice pěkné povolit nebo zakázat nějaké procenta propustnosti, ale u? vám tu propustnost někdo měřil? Na cestě mů?ete policajtovi tvrdit cokoliv, nemá vás jak uvrtat a kartičky o homologaci od vět?iny firem? Co si budem povídat, doma si vytisknu hezčí a věrohodněj?í. Co se týká viditelnosti za ?era, to a? si ka?dý přebere sám. Já osobně dám rad?i přednost zprava, ne? sledovat, jak se mi někdo sna?í parkovat na místě spolujezdce.
No a přesně o tom to je :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

kuta33 píše:Jako policajt mú?u v?echny zastánce folií uklidnit, je sice pěkné povolit nebo zakázat nějaké procenta propustnosti, ale u? vám tu propustnost někdo měřil? Na cestě mů?ete policajtovi tvrdit cokoliv, nemá vás jak uvrtat a kartičky o homologaci od vět?iny firem? Co si budem povídat, doma si vytisknu hezčí a věrohodněj?í.
Má? pravdu, ?e nikdo na silnici propustnost světla nezměří
Co se týká kartiček, fólie zatím nemám a nevím, jak kartičky vypadají, jestli nemají nějaké ochranné znaky, ale spí? NE.
Důle?ité je kartičku a nálepky o homologaci pod fólií na skle mít.

Také údajně není problém, ?e ten, kdo chce mít tmavěj?í fólie, se s firmou domluví a oni vystaví v?e na světlej?í odstín. V tomto případě je lep?í mít na bočních předních sklech fólie viditelně o něco světlej?í.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Vzhledem k tomu, ?e nemám klimu a po shlédnutí pořadu Autosalon, ve kterém měřili teplotu uvnitř vozidla s fóliemi a bez nich, kdy byl rozdíl teplot cca 10 stupňů Celsia ( 30 a 40 st.) začínám o fóliích té? uva?ovat

Objevil jsem jednu firmu v Nové Pace, kde by mě na 5 skel vy?ly asi na 3500 Kč i s prací včetně homologačního označení a kartičky.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Odpovědět