Plány do budoucna s va?ím GP

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

WEXTN
Návštěvník
Příspěvky: 146
Registrován: ned říj 28, 2007 15:27
Bydliště: Fren?tát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WEXTN »

zapome sem na konusovy vzduchovy filtr ze uz mam davno ted sem zvedav co bude na DM s tema svetlama :twisted: dofam ze nebudu cekat dalich 14dni!
1,4 Dynamic 5D oran?ova
Obrázek
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

?e by jim to tak dlouho trvalo :D . Taky si je chci kupovat od DM a je?tě bych chtěl ty přední, ale vůbec nevím, jak dobře budou ty přední svítit. Tak si nejsem jistej, jestli do nich jít.
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Colin píše:?e by jim to tak dlouho trvalo :D . Taky si je chci kupovat od DM a je?tě bych chtěl ty přední, ale vůbec nevím, jak dobře budou ty přední svítit. Tak si nejsem jistej, jestli do nich jít.
ktery predni bys chtel?
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Ty s angel eyes s tmavým podkladem, ale vůbec nevím, jestli budou dobře svítit a jestli třeba do nich nebude pronikat vlhkost. Xenony/bixenony bych taky bral, ale nejsou homologovaný.
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Colin píše:Ty s angel eyes s tmavým podkladem, ale vůbec nevím, jestli budou dobře svítit a jestli třeba do nich nebude pronikat vlhkost. Xenony/bixenony bych taky bral, ale nejsou homologovaný.
a ty neoriginalni svetla copak nevadi? :)
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Tak ty s angel eyes jsou prý homologovaný, tak?e na STK by problém být neměl a u Fiatu si mů?ou říkat co chtěj, kdy? jsou homologovaný. No a abych si tam nechal dát bixenony a pak na STK musel měnit, to se mi moc nechce, i kdy? je to jen jednou za čas. Mo?ná se ale nechám přemluvit i na ty bixenony, je?tě uvidím, nejdřív stejně budu kupovat zadní.
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Colin píše:Tak ty s angel eyes jsou prý homologovaný, tak?e na STK by problém být neměl a u Fiatu si mů?ou říkat co chtěj, kdy? jsou homologovaný. No a abych si tam nechal dát bixenony a pak na STK musel měnit, to se mi moc nechce, i kdy? je to jen jednou za čas. Mo?ná se ale nechám přemluvit i na ty bixenony, je?tě uvidím, nejdřív stejně budu kupovat zadní.
ale to stejne neni na bixenony...dalky jsou na nich zvlast
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Teď moc nerozumím, co není na bixenony? Jestli myslí? ty s angel eyes, tak vím, ?e nejsou bixenony, ani nevím, jestli to jsou vůbec xenony, spí? bych řekl, ?e halogeny.
WEXTN
Návštěvník
Příspěvky: 146
Registrován: ned říj 28, 2007 15:27
Bydliště: Fren?tát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WEXTN »

zitra prijdou tmave zadni ledky a predni taky jednou prijdou na radu

2Colin: ty preni angel eyes maji zvlast potkavaci a dalkovou zarovku,neni to jak mas ted H4 na potkavacku a dalku jedna zarovka a v tech svetlech ti zarovky neprijdou pokud by si chtel xenony tak musis koupit tusim H7 HID prestavbu a obyc zarovku H7 a na bixenony dalsi prestavbovou sadu HID H7 aby to byly bi-xenony
1,4 Dynamic 5D oran?ova
Obrázek
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Ty zadní ledky s tmavým podkladem taky budu kupovat :) S těma předníma světlama jsem to měl na mysli tak, ?e buď koupím ty angel eyes a nebo koupím samostaně bixenony, ne ?e bych chtěl angel eyes s bixenonama.

btw: pochopil jsem to dobře, ?e kdy? koupím ty přední světla s angel eyes, tak k nim je?tě budu muset dokoupit ?árovky, ?e nejsou součástí těch předních světel?
WEXTN
Návštěvník
Příspěvky: 146
Registrován: ned říj 28, 2007 15:27
Bydliště: Fren?tát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WEXTN »

Colin píše:Ty zadní ledky s tmavým podkladem taky budu kupovat :) S těma předníma světlama jsem to měl na mysli tak, ?e buď koupím ty angel eyes a nebo koupím samostaně bixenony, ne ?e bych chtěl angel eyes s bixenonama.

btw: pochopil jsem to dobře, ?e kdy? koupím ty přední světla s angel eyes, tak k nim je?tě budu muset dokoupit ?árovky, ?e nejsou součástí těch předních světel?
no ja kdyz kupoval na MK1 andely nebyly zarovky u toho zarovky.
ja bych teda jako kazdopadne v budoucnu chtel andelicky s bixenonem :roll:
1,4 Dynamic 5D oran?ova
Obrázek
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

no jo, ale policajti ti za ty neorigo?. bixenony napařej pokutu, kdy? na to přijdou. Nemusí si toho v?imnout, ale náhoda je blbec. A na STK s tím taky neprojde?, tak?e tím pro mě bixenony končí. Ty angel eyes jsou homologovaný, tak?e není problém. No nařadu teď přijdou stejně zadní ledky, tak?e ty přední zatím ře?it nemusím. Teď jsem si nechal namontovat sportovní výfuk, tak?e něco na?etřím a půjdu vylep?ovat dál :)
WEXTN
Návštěvník
Příspěvky: 146
Registrován: ned říj 28, 2007 15:27
Bydliště: Fren?tát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WEXTN »

me vcera ledky prisly vcera jako v patek :lol: a prisly bez zarovek sem musel mame kuchnout C3 abych mel oranzove do blinkru
1,4 Dynamic 5D oran?ova
Obrázek
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Tak si je mohl vzít z těch origo? světel, co jsou na Puňtovi ne? A v sadě náhradních ?árovek by taky měli být, aspoň doufám, nějak jsem to nezkoumal
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Colin píše:Tak si je mohl vzít z těch origo? světel, co jsou na Puňtovi ne? A v sadě náhradních ?árovek by taky měli být, aspoň doufám, nějak jsem to nezkoumal
V originálních světlech vzadu oran?ové ?árovky nejsou, jsou tam čiré
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Odpovědět