Rehy's GP sport JTD

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

rehy.11
kolemjdoucí
Příspěvky: 16
Registrován: pon zář 17, 2012 21:18
Bydliště: Kladno/Plzeň

Rehy's GP sport JTD

Příspěvek od rehy.11 »

Zdravím,

tak taky představím svoje skákadlo. Jedná se o nejsilněj?í vznětovou variantu 1.9 multijet o výkonu 96kW. Tento kousek byl vyroben v roce 2006, prvním majitelem byla italská panička, která se s ním moc nenajezdila, mo?ná i proto měl při koupi natočeno jen cca 52tkm, stav jsem si pochopitelně ověřil :)

Co se týče výbavy, je to takový střed, chybí mi parksenzory, lep?í ozvučení včetně subwooferu, mp3 rádio a tempomat, ale bě?nému u?ivateli jako jsem já výbava postačuje.

Na autě zatím proveden základní servis v podobě výměny ve?kerých filtrů a náplní a zaslepen EGR ventil, ?ádné extra plány do budoucna nemám, snad jen nějaký lehčí chip :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Grande Punto sport 1.9 JTD 96Kw
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od Zdeno412 »

pekné pekné :clap a vitaj do rodiny welcome
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

welcome Napi? si do profilu odkud jsi aby jsme věděli, jestli tě pozvat na srazík. Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Roszbeck
Návštěvník
Příspěvky: 59
Registrován: čtv lis 17, 2011 17:17
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Roszbeck »

welcome
Milujem autá, niesu pre mna len módnym doplnkom, a tak ako bez žien bol by aj bez nich život pekne o ničo
Moja Galeria
Uživatelský avatar
FRIMICO
Štamgast
Příspěvky: 693
Registrován: úte bře 20, 2012 20:04
Bydliště: Schonlinde

Příspěvek od FRIMICO »

welcome
Jezdím jen tak rychle jak můj strážnej anděl dokáže lítat.
KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KoreckyD »

VÍTEJ ! A? ti to jezdí...přidávám se ke Zdendovi, vyplň si prosím odkud jsi, a? víme..Koukám, ?e má? na SZP eSko, tak?e odkud jsi ? :D
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
rehy.11
kolemjdoucí
Příspěvky: 16
Registrován: pon zář 17, 2012 21:18
Bydliště: Kladno/Plzeň

Příspěvek od rehy.11 »

Díky za vřelé přivítání, jsem z Kladna, ale pendluju mezi ním a Plzní :)

Jinak se rovnou zeptám, má-li někdo zku?enost a mů?e doporučit; sháním kvalitního úpravce řídících jednotek, abych mohl nechat poladit výkonové mapy :) Ideálně Středočeský kraj + Praha, nebo i Plzeň a okolí :)
Grande Punto sport 1.9 JTD 96Kw
KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KoreckyD »

rehy.11 píše:Díky za vřelé přivítání, jsem z Kladna, ale pendluju mezi ním a Plzní :)

Jinak se rovnou zeptám, má-li někdo zku?enost a mů?e doporučit; sháním kvalitního úpravce řídících jednotek, abych mohl nechat poladit výkonové mapy :) Ideálně Středočeský kraj + Praha, nebo i Plzeň a okolí :)
Tak to jsem velice mile překvapen. Na Kladně to moc ne?ije, jsme tu zatim 2, teď je?tě přibyl carlos_ray z Velvar a teď ty, to je super. Tak bychom se někdy mohli sejít, napi? mi to soukromých zpráv. D.
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Kdybys byl dlouholetej Fia?ák tak by jsi věděl :) Jedině ?arkan :o Bohu?el je ze Slovenska.V CZ Kecka Bohumín. :) Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
rehy.11
kolemjdoucí
Příspěvky: 16
Registrován: pon zář 17, 2012 21:18
Bydliště: Kladno/Plzeň

Příspěvek od rehy.11 »

Mo?ná právě proto, ?e nejsem dlouholetej fia?ák, pokládám takové otázky ;)
Tak na Slovensko ani do Bohumína kvůli chipu rozhodně nepojedu :-D
Grande Punto sport 1.9 JTD 96Kw
KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KoreckyD »

rehy.11 píše:Mo?ná právě proto, ?e nejsem dlouholetej fia?ák, pokládám takové otázky ;)
Tak na Slovensko ani do Bohumína kvůli chipu rozhodně nepojedu :-D
Chip dělaj i na Kladně...LZ Tuning, je to v Kročehlavech u OMV benziny, kámo? si zam dělal Octávku...
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
rehy.11
kolemjdoucí
Příspěvky: 16
Registrován: pon zář 17, 2012 21:18
Bydliště: Kladno/Plzeň

Příspěvek od rehy.11 »

Mám pocit ?e v LZ prodávají jen doplňky, ale od OMV směr Vrapice je po pravý straně powertec (www.chiptuning.cz), ale úprava na můj motor v nabídce ani nemají a zas to nechci dávat na pokusy, to rad?i nechám origo :)
Grande Punto sport 1.9 JTD 96Kw
KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KoreckyD »

rehy.11 píše:Mám pocit ?e v LZ prodávají jen doplňky, ale od OMV směr Vrapice je po pravý straně powertec (www.chiptuning.cz), ale úprava na můj motor v nabídce ani nemají a zas to nechci dávat na pokusy, to rad?i nechám origo :)
Hele kamarád co má GP z Kladna o někom kdo čipuje i GP ví. Tak kdy? se sejdem mů?e? se s nim o tom pobavit
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

JJ nech to origo, proto?e jenom ti dva jmenovaní jsou shopný ti auto naladit podle tebe, a doladit kdyby byl problém :( Jinde si vezmou prachy,a je jim jedno co dál :roll: Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
rehy.11
kolemjdoucí
Příspěvky: 16
Registrován: pon zář 17, 2012 21:18
Bydliště: Kladno/Plzeň

Příspěvek od rehy.11 »

Jasně, díky za rady chlapi :) Je?tě jedna taková blbůstka, kdy? jsem nechal dělat komplet filtry + olej, tak se zaslepoval EGR ventil a od tý doby mi svítí kontrolka motoru. jde to nějak přes diagnostiku obejít aby to nesvítilo? Smazat chybu nestačí, naskočí to tam pak hned zpět.
Grande Punto sport 1.9 JTD 96Kw
Odpovědět